2017’nin En İyi 5 Uygulaması


Gelişen teknolojiyle beraber her gün farklı bir uygulama çıktığını görüyoruz. 2017’nin en iyi 5 uygulaması ise sizin indirme oranlarınıza ve verdiğiniz oylara bakılarak seçildi. Yazımızda sizlere kullanıcıların en çok beğendiği 5 uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

1-Everalbum Uygulaması En Çok Beğendiğiniz


Şuana kadar yapılan indirme ve beğenilere bakılırsa en çok beğenilenler arasında ilk sıraları kesinlikle Everalbum uygulaması alıyor. Everalbum sizin anılarınızı koruyan bir uygulama diyebiliriz. Fotoğraflarınızın ve videolarınızın cihazınızda güvenli bir şekilde kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda fotoğraflarınızı da kolaylıkla bulmanıza yardım ediyor. Ek olarak Everalbum uygulamasına yüklediğiniz fotoğraflarınızı başka cihazlarda görüntülemek için Everalbum.com sitesine giriş yapmanız yeterlidir.


2-Next Lock Screen

en iyi app
Next Lock Screen yani sonraki kilitleme ekranı, meşgul olduğunuz zaman size yardımcı olacak bir kilit ekranıdır. Uygulama, telefonunuza istemediğiniz kişilerin erişmesine engel olur. Bu şekilde meşgul zamanlarınızda daha üretken olabilirsiniz. Günlük yaşantınızda veriminizi artıracak bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.


3-Password

app uygulamları


Password bir şifre yöneticisidir. Hatta uygulamanın Android için en iyi şifre yöneticisi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamayı telefonlarınızda, tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. Password bütün şifrelerinizi hatırlayacak ve bu şifrelerinizin güvende kalmasını sağlayacaktır.


4-System Panel 2

en iyi uygulamalar


Özellikle Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda en fazla karşılaşılan problemlerden birisi pil ömrünün çabuk tükenmesidir. System Panel 2 uygulaması ise kullandığınız bireysel uygulamalarınızda uzun vadelerde işlemci kullanımınızı kaydeder. Bu şekilde arka planınızı izleyebilir ve pil ömrü sorununuzu çözebilirsiniz. Uygulama kullandığınız uygulamaların pil harcamalarını gösterir. Andorid sahibiyseniz Google Play indirme linki için buraya alalım sizi. 


5-Enerji Bar

en iyi app


Enerji Bar uygulaması ekranınızın üst kısmına pil seviyenizi belli eden ve yapılandırılabilir bir enerji çubuğu ekler. Basit bir batarya çubuğu böyle kritik bir bilgiyi gösterebilir. Aynı zamanda telefonunuzu şarja taktığınız zaman karşınıza çıkan animasyon gösterilerine bayılacaksınız. Enerji Bar için 2017’nin En İyi 5 Uygulamasından biri diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir