Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?


Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi Whatsapp’tır. Özellikle son yıllarda uygulamanın kullanıcı sayısını artırması ve arama, görüntülü konuşma gibi özellikler getirmesi dikkat çekiyor. Bu yüzden de insanların bu uygulama hakkında merak ettiği soruların sayısı daha fazla artıyor. Bu sorulardan birisi “Whatsapp’ta profilime kimler baktı?” Sorusudur. Birçok kişi bu sorunun cevabını arıyor fakat bulamıyor. Yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız.


WhatsApp profilinize kimlerin baktığınızı görebilmeniz için APK indirmeniz gereklidir. Aksi takdirde WhatsApp’ın profilinize kimlerin baktığını gösteren bir uygulaması bulunmamaktadır. Yalnız sizlere bunu vaat eden birçok APK’nin bu hizmeti verdiğini söyleyemeyiz. Bu yüzden sizlere araştırmalarımız sonucunda gerçekten çalışan bir uygulama önereceğiz.


WhatsApp Profiline Bakanları Görme


WhatsApp’ta profilinize kimlerin baktığını görmek için başka bir WhatsApp hesabına geçmeniz gerekiyor. Fakat bu sizi korkutmasın. Sonrasında daha iyi ve daha gelişmiş bir WhatsApp kullanıyor olacaksınız. Bu konuda kullanmanız gereken uygulamanın adı ise; WhatsApp Plus uygulamasıdır.


WhatsApp Plus uygulamasını WhatsApp’ın geliştiricileri tarafından geliştirilen WhatsApp’ın mod’lu hali olarak düşünebilirsiniz. İlk olarak uygulamanın güvenilir bir uygulama olduğu belirtmeliyiz.


Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzda yüklü olan WhatsApp’ı konuşma yedeklerinizi alarak kaldırmanız gerekiyor. WhatsApp’ınızı kaldırdıktan sonra bu APK’nin kurulumunu yapmalısınız. Fakat kurulum yaparken sohbet yedeklerinizi geri yüklemelisiniz. Bu işlemden sonra kullanmaya hazır olduğunuzu söyleyebiliriz. WhatsApp penceresine benzer bir pencere açılıyor.


Burada profilimize bakanları görebilmek için “More Options” bölümüne tıklıyoruz. Daha sonra burada “Main\Chats” bölümüne tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza gelen ekranda “Contact Online Toast” seçeneğine tıklıyoruz. Sonrasında ise Show Contact Online Toast seçeneğine tıklıyoruz. Bundan sonra uygulamada profilinize bakanlar “Günlük” klasörüne kayıt olacak. Uygulamayı test etmek için arkadaşınızı arayarak WhatsApp profiline girmesini isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir