Facebook Arkadaş Kasma Nasıl Yapılır?

Facebook Arkadaş Kasma Nasıl Yapılır?

Facebook kullanıcıları arkadaş sayılarını arttırmak istediklerinde farklı yöntem ya da yollara başvururlar. Facebook arkadaş kasma yöntemleri, farklılık gösterse de bunların tamamı arkadaş sayısının zaman içerisinde artmasını sağlar. Fakat bazı yöntemler bunu daha yavaş yaparken bazıları ise daha hızlı bir şekilde bu sayıyı arttırır.

Facebook Arkadaş Kasma Yöntemleri

Facebook, insanların birbiriyle arkadaş olabileceği sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Buradaki arkadaşlıkların bir bölümü gerçek hayatta da olmasına rağmen diğer bölümünde ise böyle bir durum söz konusu değildir.

Facebook kullanıcıları farklı nedenlerden dolayı arkadaş sayısını arttırmak isteyebilir. Bazen reklam yapmak için bazen ise popüler olmak için böyle bir yola girebilirler. Bundan dolayı da kullanıcılar arkadaş kasma yöntemlerine yönelirler. Bu yöntemler temel olarak iki sınıfa ayrılabilir. Bunlardan birincisi doğal olarak adlandırılan hilesiz yöntemler iken diğerleri ise hile kullanılan yöntemlerdir. Kullanıcılar kendi isteklerine göre istedikleri yöntemi kullanabilir.

Normal Yollardan Arkadaş Kasma

Hile kullanmadan arkadaş kasmak isteyen kişilerin uygulayabileceği bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler sayesinde arkadaş sayısı arttırılabilir fakat bu yöntem biraz zaman almaktadır. Tabi buna bağlı olarak da biraz emek verilmesi söz konusudur. Normal yollardan arkadaş kasarken aşağıdaki hususlara dikkat edilmeli ve buna göre hareket edilmelidir. Bu hususlar şu şekildedir:

  • Eğer yeni bir hesaba arkadaş kasmak istiyorsanız, kullanıcı adınızı bayan adı olarak ayarlamanız ciddi bir avantaj sağlayacaktır. Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında bayan kullanıcı adlarına olan ilgi daha fazladır ve bunun kullanılması gerekir.
  • Facebook arkadaş kasma işleminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise #takip #takipet #takibetakip #beğen gibi etiketlerin doğru olarak kullanılmasıdır. Bu etiketler incelenerek buradaki hesaplara arkadaşlık isteği göndermek oldukça etkilidir. Kısa süre sonra bu etiketlerden geri dönüş çok daha hızlı bir şekilde olacaktır.
  • Yabancı arkadaş isteniyor ise bu defa da #follow # followme gibi etiketlerde aynı işlemler yapılmalıdır.
  • Popüler hesapların paylaşımlarına yorum yapılarak da arkadaş kasılabilir.
  • İlgi çekici paylaşımlar yapılması da son derece etkilidir.

Normal yollardan arkadaş kasmak isteyen kişiler yukarıdaki yöntemleri düzenli bir şekilde uyguladığında bir ay gibi kısa bir süreden 5.000 tane arkadaş kasabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Facebook Arkadaş Kasma Hilesini Kullanma

Normal yollardan arkadaş sayısını arttırmakla uğraşmak istemeyenler için bir başka yol vardır. Arkadaş kasma hilesi olarak bilinen bu yöntemde kullanıcılar, arkadaş sayılarını çok daha hızlı bir şekilde arttırabilir. Üstelik bunu yapmak için çok daha az emek harcamaları yeterli olacaktır.

Hilenin bu avantajları kullanıcıları bu yönteme çekerken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus vardır. Facebook arkadaş kasma hilesi güvenlik bakımından bir takım riskler içeriyor. Bunlar da hesapların çalınma ihtimalini doğruyor. Dolayısıyla da kullanıcıların bu riski bilerek kullanıp kullanmamaya kendilerinin karar vermesi gerekiyor.

Facebook kullanıcıları bu hileyi yapmak için bir site ya da program kullanması gerekiyor. Google üzerinden yapılacak aramada çok sayıda hile sitesi olduğu görülecektir. Kullanıcıların bu sitelere ya da uygulamalara Facebook hesapları ile giriş yapması gerekiyor. Bundan dolayı da Facebook hesaplarının güvenliği risk altına giriyor.

Instagram Deposu üzerinden güvenli ve ücretsiz bir şekilde Facebook Takipçi Hilesi ile Facebook takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Facebook Arkadaş Kasarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arkadaş sayısını arttırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususların başında Facebook sınırları geliyor. Kullanıcılar arkadaş sayılarını günlük belli bir sınırda arttırabilir. Bu sınır net olmadığı için kullanıcıların önce 200 arkadaşı denemesi ve bir gün ara ile bunu yapması gerekiyor. Eğer uyarı alınırsa bu sayı 150 ya da 100’e düşürülmelidir. Böylece uyarı almadan arkadaş sayısı arttırılmış olacaktır.

Son olarak Facebook arkadaş kasmaya çalışırken kaynağını bilmediğiniz uygulamalardan faydalanmamalısınız. Aksi halde hesabınız çalınabilir ya da spam bir hesap haline dönüştürülebilir.

Facebook arkadaş kasma nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook Türk gerçek sayfa beğenisi satın alma ve Facebook Türk gerçek takipçi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook arkadaş kasma nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram Paylaşıma Link Ekleme başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.