Facebook Messenger Uygulamasında Mesaj Gönderme Engeli

Facebook Messenger Uygulamasında Mesaj Gönderme Engeli

Facebook Messenger Uygulaması

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Popüler uygulamalar arasında Facebook’ta bulunmaktadır. Dünya çapında çok sayıda kullanıcıya ulaşan Facebook’ta mesajlaşmak için Messenger uygulaması mevcuttur. Messenger’da fotoğraf, video veya çıkartma göndermek mümkündür. Facebook Messenger mesaj gönderme engeli de bazen kullanıcıların karşısına çıkabilir. Bizde bu yazımızda Facebook Messenger mesaj gönderme engeli üzerine bazı hususlara değineceğiz.

Facebook Messenger Mesaj Gönderme Engeli

Gelişen teknolojiyle birlikte gerek cep telefonları gerekse bilgisayarlar yeni modelleriyle raflarda yerini almaktadır. Bireylerde cihazları ve internet bağlantısı aracılığıyla sosyal medya uygulamalarına erişmektedir. Uzun yıllardır bilinen bir platform olan Facebook, Messenger uygulamasını kullanıcılara sunmuştur. Burada kişiler arkadaşlarıyla mesajlaşmakta, sesli mesaj gönderebilmektedir. Bazı durumlarda ise Facebook Messenger mesaj gönderme engeli ortaya çıkmaktadır. Messenger’da mesaj göndermeniz engellendiyse bunun nedenlerinden bir tanesi yakın zamanda çok fazla mesaj göndermeniz olabilir. Bir diğer neden ise insanların mesajlarınızı şikayet etmesi olabilir veya mesajlarınızın Facebook Topluluk Standartlarına aykırı olması olabilir. Facebook Messenger mesaj gönderme engeli geçici bir süre içindir. Messenger ile kullanıcılar arkadaşlarıyla kolayca mesajlaşmakta, grup konuşması başlatabilmekte, fotoğraf, video paylaşabilmektedir. Facebook kullanıcılarına sunulan özellikler arasında hikayeler bölümü de vardır. Burada da bireyler fotoğraf ve videoları paylaşmaktadır. Hikayeler kısmında paylaşılan gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır.

Facebook Messenger’da Mesaja İfade Bırakma

Facebook Messenger uygulamasında bir mesaja ifade bırakılabilmektedir. Bunun için önce bir konuşmayı açın ve sonra konuşma içerisinde ifade bırakmak istediğiniz bir mesaja dokunup basılı tutun. Ardından bir ifadeye dokunun.

Facebook bireyler tarafından kullanılan popüler sosyal medya uygulamaları arasındadır ve Messenger uygulamasında kullanıcılara çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Messenger’da mesajların rengi de seçilebilmektedir. Sosyal medya uygulamalarına gelen güncellemeler yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Facebook Messenger uygulamasında mesaj gönderme engeli konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi satın alma ve Facebook fotoğraf beğeni alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Messenger uygulamasında mesaj gönderme engeli konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Facebook Messenger Uygulamasında Mesaj Gönderme Engeli
5 (100%) 1 vote[s]

Bir önceki destek yazımız olan Instagram Ana sayfadaki Gönderiler Nasıl Gizlenir? başlıklı yazımızda instagram ana sayfadaki gönderileri gizleme ve instagram paylaşım gizleme hakkında bilgiler içermektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Geçmişi Nasıl Silinir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.