Instagram Hesabı Gizli Yap Uyarısı Alıyorum 2019

Instagram Hesabı Gizli Yap Uyarısı Alıyorum 2019

Instagram Hesabı Gizli Yap Uyarısı Alıyorum 2019

Instagram oldukça güvenilir bir sosyal medya uygulaması olmasına rağmen, ara ara sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlar bizim için hata gibi algılanırken, buradaki amaç kullanıcıların güvenliğini sağlamaktır. Instagram kullanırken kişilerin karşılaştığı sorunlardan bir tanesi de Instagram hesabı gizli yap uyarısı olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram hesabı gizli yap uyarısı nedir? Instagram hesabı gizli yap uyarısı nasıl çözülür ? Tüm sorunlarınıza yardımcı olacağız.

Instagram hesabı gizli yap nedir?

Instagram üst üste yapılan tüm işlemleri şüpheli bir durum olarak algılamaktadır. Bu nedenle aynı işlemleri sürekli tekrarladığınızda şüpheli bir davranış ortaya çıkacağı için uyarı alırsınız. Bunlardan bir tanesi de Instagram hesabını gizli yap uyarısı. Sürekli hesabı gizle, hesabı açık hale getir diyerek bu işlemi tekrarlamanız Instagram uygulamasının dikkatini çeker. Bu durumda uyarı alırsınız. Ve bir daha ki sefere hesabı gizle ya da aktif et işlemini yapmak istediğinizde sorun ortaya çıkar. Ekranda Instagram hesabını gizli yap uyarısı belirir.

Instagram hesabı gizli yap uyarısı

Instagram hesabı gizli yap uyarısı nasıl çözülür?

Instagram hesabı gizli yap uyarısı hakkında genel olarak bilgi verdik. Artık nasıl çözüm yolu bulunabileceğini söyleyebiliriz. Aslında bu sorunun çözüm yolu hiçbir şey yapmamak. Böylece herhangi bir şüpheli durum yaşamazsınız. Hesabı sürekli gizle deyip aktif hale getirdiğinizde, ister istemez bu uyarıyı alırsınız. Bu uyarının ortadan kalkması için hesabınız nasılsa öyle kalsın. Uzun bir süre hesabı gizle, aktif et demeyin. Bir süre sorunun kendiliğinden ortadan kalktığını göreceksiniz.

Sonuç

Bu yazıda Instagram üzerinde hesabı gizle bölümünü yoğun kullanmanın nelere yol açtığını gördük. Artık soruna nasıl çözüm üretebileceğiniz hakkında bilgi sahibisiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram Hikaye Gizleme Anlaşılır Mı? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.