Instagram Hesap Yönetimi Nedir?

Instagram üzerine bireysel olarak kullanıcılar ve işletmeler bulunmaktadır. Bilindiği üzere milyonlarca insanın kullanması nedeni ile Instagram, önemli bir pazar niteliğinde hizmet vermektedir. Reklam gibi ajans işlerinin yanı sıra ayakkabı, saat, çanta, kıyafet ve elektronik eşya gibi satışlar da yer almaktadır. Hal böyle olunca Instagram üzerinden daha fazla insana ulaşabilmek için işletmeler birden fazla hesap kullanmaktadır. Birden fazla hesabı kullanmak ve işletimini sağlamak ise zordur. Bu durumda ise devreye Instagram hesap yönetimi girmektedir. Bu program sayesinde kolaylıkla hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Instagram Hesap Yönetim Programı Neleri Barındırır?

Instagram hesaplarınızın yönetimi için çok sayıda uygulama ve program bulunmaktadır. Ancak bunlardan en stabilini ve kalitelisini bulmak için çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Eğer daha fazla araştırma yapmak istemiyorsanız, Instagram Deposu size bu konuda yardımcı olacaktır.

Instagram hesap yönetimi programının özellikleri ise şu şekildedir;

-Hızlı ve ayrıntılı bir şekilde takip etme, takipten vazgeçme.
-Otomatik ve ayrıntılı bir şekilde beğeni, yorum yapma, keşfetteki paylaşımları beğenme ve beğenilen kişileri takip etme.
-Beğendiğiniz gönderilerden vazgeçme.
-Anlık ve ileri zamanlı olarak fotoğraf ve video paylaşımı yapma.
-Detaylı takipçi listesi oluşturma.
-Cinsiyete göre yorum, takip ve beğeni işlemlerini ayırma.
-Toplu ve tek tek gönderi silme.
-Spam takip ve paylaşım önleme.
-Video ya da resim indirme ve benzeri birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Sizler de Instagram hesap yönetim programı sayesinde aynı anda birden çok hesabı yönetebilirsiniz. Eğer bir işletme iseniz birden çok hesap ile daha fazla insana ulaşabilir, markanızı tanıtabilir, ürün satabilir ya da bilinirliğiniz arttırabilirsiniz. Ayrıca sürekli paylaşım yapılması ve beğenilerin artması sizi keşfette de bol bol çıkaracaktır. Program ve detayları hakkında [email protected]/blog mail adresinden bilgi alabilirsiniz.


Bir önceki destek yazımız olan Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar başlıklı yazımızda en iyi instagram efekt uygulamaları, en iyi instagram uygulamaları ve Framatic hakkında bilgiler içermektedir.

Instagram Hesap Yönetimi Nedir?” için 3 yorum

 • 9 Kasım 2018 tarihinde, saat 23:43
  Permalink

  Peki yoneticek bir hesap nerden bulucam ?

  Yanıtla
 • 16 Kasım 2018 tarihinde, saat 17:09
  Permalink

  İnstagram hesap yöneticisi uygulaması hesap açınca otomatik mi geliyor. Yoksa biz instagramdan hesap açında hızlı bir şekilde gelebiliyor mu?

  Yanıtla
 • 16 Şubat 2019 tarihinde, saat 21:44
  Permalink

  Instagram hesap yönetimi yapmak için çok profesyonel olmaya gerek yok zevkli ve yaratıcı iseniz bence çok başarılı işler çıkarabilirsiniz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +