Instagram Takibi Bırakanlar Görülebilir mi?

Instagram Takibi Bırakanlar Görülebilir mi?

instagramdeposu.com/instagram-takip-etmeyenler

Instagram Takibi Bırakanlar Görülebilir mi?

Instagram dünya çapında çok sayıda kullanıcıya ulaşmış, sosyal medya platformları arasında popüler bir uygulamadır. Uygulama bünyesinde hem fotoğraf hem video paylaşımı yapılmaktadır. Güncellemeler ile birlikte düzenlenen uygulamalara yeni özellikler getirilmektedir ki Instagram için buna örnek olarak hikayeler kısmını gösterebiliriz. Instagramda kullanıcılar ilgilendikleri hesapları takip etmekte ve takipçileri olmaktadır. Peki, Instagram takibi bırakanlar görülebilir mi? Bu sorunun cevabını yazımız içerisinde vermeye çalışacağız.

Hemen şimdi ücretsiz ve şifre girmeden Instagram Takip Etmeyenleri Görebilirsin!

Instagram Takibi Bırakanlar

Instagram hesabı olan bir kişi profil bölümünde kendisini takip edenleri ve takip ettiği hesapları görüntüleyebilmektedir. Bazen takipçiler takibi bırakmaktadır. Bu noktada Instagram takibi bırakanlar görülebilir mi sorusunun cevabı için şunu söyleyebiliriz; Instagram’ın bu konuda bir hizmeti bulunmadığından dolayı sizi takipten çıkanları öğrenmek için tek tek kontrol etmeniz gerekiyor.

Instagram takibi bırakanlar başlığının yanı sıra bahsedebileceğimiz bir diğer husus instagramda birisini takip etmeyi bırakmak üzerine. Eğer birisini takip etmeyi bırakmak istiyorsanız bunun için o kişinin profiline gidin ve  simgesine dokunun.

Instagram Hikayeler Özelliği

Instagram takibi bırakanlar görülebilir mi başlıklı yazımızda değinebileceğimiz bir diğer konuda Instagram hikayeler bölümüdür. Sosyal medya uygulamaları arasında yer alan ve bilinen bir platform olan Instagram güncelleme yaparak yeni özellikleri kullanıcılara sunmaktadır. Bunlardan biride hikayeler olmuştur. Kullanıcılar hikayeler kısmında fotoğraf/ video paylaşmakta, isterlerse emoji, konum eklemektedir. Instagram hikayeler bölümünde ayrıca ankette yapılabilmektedir. Hikayelerde paylaşılan gönderiler 24 saat sonra kaybolmaktadır.

IGTV

Sosyal medya uygulamaları arasında popüler bir yere sahip olan Instagram’a son dönemde eklenen özelliklerden biride IGTV adını taşımaktadır. IGTV ile kullanıcılar süresi bir saate kadar çıkan videoları izleyebilmektedir. Instagram’da daha önce videoların süresi 1 dakika ile sınırlıydı. Hikayelerde ise bu süre 15 saniye olarak belirlenmiştir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram takibi bırakanlar görülebilir mi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk gerçek takipçi satın alma ve Instagram Türk gerçek beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram takibi bırakanlar görülebilir mi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Takibi Bırakanlar Görülebilir mi?
5 (100%) 1 vote[s]

Bir önceki destek yazımız olan Twitter Otomatik Paylaşım Programları Güvenilir Mi? başlıklı yazımızda twitter otomatik paylaşım programları hakkında bilgiler içermektedir.

  1. Yeşim Birinci

    Daha önce takipte olanları not alan bir uygulama vardı. Onu tekrardan yükleyerek kimlerin kayıp olduğunu bakabilme diye bir şey olabilir mi? Tek tek uğraşmaktansa özel bir uygulama olsa daha iyi olmaz mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.