Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar

Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar

Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar

Popüler sosyal ağ uygulaması milyonlarca kullanıcı tarafından ilgi ile kullanılmaktadır. Ancak zaman zaman fotoğraf ya da video paylaşırken bazı uygulamalara ihtiyaç duyarız. Ayrıca Instagram tarafından bize verilmeyen özellikleri de yine farklı uygulamalar ile gerçekleştirmemiz mümkündür. İşte en iyi Instagram uygulamaları;

1- Framatic

Bu uygulamayı muhtemelen sıkça duymuşsunuzdur. Instagram’da gezinirken muhtemelen ikili ve üçlü kolaj fotoğraflara bolca denk gelmişsinizdir. Normalde Instagram üzerinden bu tür efektler ve kolajlar yapmak mümküm olmuyor. Bu noktada ise imdadınıza Framatic uygulaması geliyor. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızdan kolayca kolaj oluşturabilir ve bunu arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

2- PicLab

Fotoğraf düzenleme ve efekt verme denilince akıllara ilk sıralarda gelen uygulamalardan birisidir. Muhtemelen Instagram’da arkadaşlarınızın bu uygulamayı kullandığını sıkça görmüşsünüzdür. Bu uygulama sayesinde yazı yazma, filtre uygulama, maske ekleme, ışık verme ve konstrast ayarları gibi birden çok özelliği bulabilirsiniz.

3- Repost & Save

Instagram uygulaması üzerinden başkalarının fotoğraf indirmek ya da fotoğrafı başka yerlerde paylaşmak mümkün olmamaktadır. Ekran görüntüsü almanız halinde de kalitesi ciddi manada düşmektedir. Bu durumda ise devreye Repost & Save uygulaması girecektir. Bu uygulama sayesinde Instagram’da bulunan resimleri indirebilir ve kolay bir şekilde RePost ederek kendi hesabınızda da paylaşabilirsiniz.

4- Layout

Eğer kolaj uygulaması konusunda Framatic size yetersiz geliyor ise Layout uygulamasını denemelisiniz. Layout uygulaması içerisinde çok sayıda kolaj efekti ve diğer özellikler bulunmaktadır. Sizler de iOS ya da Android cihazınız üzerinden Layout uygulamasını indirebilirsiniz.

5- Split Lens

Standart efektlerden bıktınız mı? Artık farklı efektler yapmak ve bunları arkadaşlarınız ile paylaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Split Lens uygulaması tam size göre. Bu uygulama sayesinde aynı fotoğraf içerisinde birden fazla yerde bulunmuşsunuz gibi efektler verebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar
5 (100%) 1 vote[s]

Bir önceki destek yazımız olan Instagram Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızda instagram, instagram hikaye ve instagram hikaye gizleme hakkında bilgiler içermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.