İnstagramda Saat Kaçta Paylaşım Yapılmalı?

İnstagramda Saat Kaçta Paylaşım Yapılmalı?

İnstagramda Saat Kaçta Paylaşım Yapılmalı?

En hızlı büyüyen sosyal paylaşım sitelerinden bir tanesi olan aylık kullanıcısı 200 milyonu geçen Instagram, aylık 20 milyar fotoğrafın paylaşıldığı bir ortamdır. Hal böyle olunca onlarca fotoğraf arasından dikkat çekici paylaşımlarda bulunmak bir hayli zor oluyor. Ancak çeşitli yöntemler ve teknikler ile siz de Instagram’da dikkat çeken fotoğraflara imza atabilirsiniz. Ancak sadece bunlara da dikkat etmek yeterli olmayabilir. Kimi zaman saat kaçta paylaşım yaptığınıza da dikkat etmelisiniz. Peki, İnstagram da saat kaçta paylaşım yapılmalı ve paylaşım yaparken nelere dikkat edilmeli?

Instagram’da en önemli şeylerden bir tanesi paylaşım zamanıdır. Her saniye milyonlarca fotoğraf paylaşımı yapıldığı için yapacağınız paylaşımların saatlerine dikkat etmelisiniz. Türkiye’de kullanıcılar genel olarak saat 13:00-14:00 saatleri arasından çevrimiçi olmaktadırlar. Ancak ABD’de bulunan Instagram kullanıcıları ise genel olarak 00:00-04:00 saatleri arasında aktif olmaktadırlar. Bu nedenle paylaşımlarınızı yaparken genelde bu saatleri göz önüne alarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Instagram paylaşımlarınıza beğeni ve yorum hizmeti almak istiyorsanız instagram beğeni satın al adresini ziyaret edip hizmeti alabilirsiniz.

Instagram’da Paylaşım Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Instagram kullanıcılarının neredeyse tamamı art arda yapılan ve birbirine benzeyen paylaşımları sevmezler. Bu nedenle sürekli aynı tarz paylaşımlar yapmak yerine farklı paylaşımlar yapmayı tercih etmelisiniz. Yapacağınız farklı paylaşımlar sayesinde Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede hem takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırabilecek hem de beğeni alabileceksiniz.

Instagram’da milyarlarca fotoğraf paylaşıldığı için paylaşacağınız fotoğrafları biraz daha ilgi çekici hale getirmelisiniz. Bunun için birçok farklı yol var. Instagram kullanıcılarına sunmuş olduğu filtreleme bunlardan bir tanesidir. Fotoğraflarınızı çekerken bu filtrelerden yararlanabilirsiniz. En ufak bir düzenleme bile fotoğraflarınızı daha profesyonel hale getirecektir. Ancak fotoğrafları paylaşmadan önce nasıl göründüklerine bakmalısınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagram sadece fotoğraf paylaşımına değil aynı zamanda video paylaşımına da izin veriyor. Bu nedenle ara sıra ilgi çekici videolar hazırlayarak bunları takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Videolarınız ilgi çekmeye başladığında fotoğraflara göre daha fazla takipçi kazanmaya başlayacaksınız. Bu da sizi kısa sürede Instagram’ın fenomenlerinden bir tanesi haline getirecektir.

Kısacası İnstagramda saat kaçta paylaşım yapılmalı dediğiniz zaman 00:00-04:00 aralıklarında ilgi çekici video ve resimleri paylaşabilişiniz. Bu sayede sadece Türkiye’den değil dünyanın dört bir yanından takipçi kazanabileceksiniz. Bu da sizi daha kısa sürede Instagram’ın fenomenlerinden bir tanesi haline getirecektir. Ayrıca paylaşımlarınızı yaparken yukarıda bahsedilenlerin tamamına dikkat ederek kısa sürede dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.