Instagramda Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagramda Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagram birçok internet kullanıcısının dikkatini çekmesine rağmen, halen bazı özelliklerin kullanılmasında zorluklar yaşanmaktadır. Instagram özel olarak bazı özelliklerin kolayca kullanılmasını da engellemektedir. Bu özelliklerden biride Instagramda yorum kopyalama işlemidir. Spam yorumların çoğalmasını önlemek için bir önlem olarak da görebiliriz bu durumu. Bu yazımızda Instagramda yorum kopyalamanın basit bir yolunu anlatarak sizlere bu dertten kurtaracağız. Şimdi yazımızın ayrıntılarına geçelim.

Instagramda Yorum Kopyalama

Instagramda birçok kullanıcı bulunmakta ve paylaşımlara binlerce yorum yapılmaktadır. Bazı yorumlar vardır ki gerçekten dikkat çeker. Bu yorumu paylaşmak ya da kaydetmek isteyebilirsiniz. Fakat direk kopyalama işlemine izin verilmediğinden bunu farklı bir yöntemle yapmanız gerekecek. İşte bu yöntemi adım adım anlatalım. 

Instagramda Yorum Nasıl Kopyalanır?

Öncelikle Instagram hesabımızda beğendiğimiz yorumun bulunduğu gönderiye geliyoruz ve ağ üst kısmında bulunan üç nokta işaretine tıklıyoruz. Bu işarete tıkladığınızda birçok seçenek açılacak olup, bunlar arasından “Paylaşım URL’sini Kopyala” yı seçmelisiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra tarayıcınıza girerek kopyalanan URL’yi üst kısma yapıştırmalısınız. URL’yi yapıştırdıktan sonra entera basarak gönderiyi görebiliriz. Ardından gönderideki beğendiğiniz yorumu bulun ve üzerine basılı tutun. Kopyalamak istediğiniz kısmı tam olarak seçtikten sonra parmağınızı bırakın ve çıkan seçenekler arasından kopyalayı seçin. Yorum artık kopyalandı ve istediğiniz yere yapıştırılmaya hazır. İsterseniz gönderi kısmına yapıştırabilir ve paylaşabilirsiniz. İsterseniz de yorumu kendiniz için kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.

Instagramda bir gönderinin seçeneklerine ulaşmakta sorun yaşıyorsanız, internetinizde ya da telefonunuzda kasma olabilir. İnternette sorun yoksa uygulamanın güncel halini kullandığınızdan emin olun. Instagram güncel durumda değilse derhal güncelleyin.

Instagramda yorum kopyalama nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Yabancı takipçi satın alma ve Instagram yabancı beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagramda yorum kopyalama nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram Hikaye Süresi Nedir? Nasıl Arttırılır? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

  1. Ümit CİBELİ

    Bize gelen yorumların kopya olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Benim hesabımda yorum çok bulunuyor

  2. Müzeyyen TAŞ

    Peki yapılan yorumlarımızın kimler tarafından kopyalandığı bilgisine ulaşabiliyormuyuz. Bu konuda herhangi bir hile veya uygulama var mı_ ?

  3. gönderide beğendiğim kısmı basılı tutup seçemiyorum. bu yüzden de kopyalama yapamıyorum. bu seçme problemini nasıl aşabiliriz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.