Instagramda Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır?

Instagram birçok internet kullanıcısının dikkatini çekmesine rağmen, halen bazı özelliklerin kullanılmasında zorluklar yaşanmaktadır. Instagram özel olarak bazı özelliklerin kolayca kullanılmasını da engellemektedir. Bu özelliklerden biride Instagramda yorum kopyalama işlemidir. Spam yorumların çoğalmasını önlemek için bir önlem olarak da görebiliriz bu durumu. Bu yazımızda Instagramda yorum kopyalamanın basit bir yolunu anlatarak sizlere bu dertten kurtaracağız. Şimdi yazımızın ayrıntılarına geçelim.

Instagramda Yorum Kopyalama

Instagramda birçok kullanıcı bulunmakta ve paylaşımlara binlerce yorum yapılmaktadır. Bazı yorumlar vardır ki gerçekten dikkat çeker. Bu yorumu paylaşmak ya da kaydetmek isteyebilirsiniz. Fakat direk kopyalama işlemine izin verilmediğinden bunu farklı bir yöntemle yapmanız gerekecek. İşte bu yöntemi adım adım anlatalım. 

Instagramda Yorum Nasıl Kopyalanır?

Öncelikle Instagram hesabımızda beğendiğimiz yorumun bulunduğu gönderiye geliyoruz ve ağ üst kısmında bulunan üç nokta işaretine tıklıyoruz. Bu işarete tıkladığınızda birçok seçenek açılacak olup, bunlar arasından “Paylaşım URL’sini Kopyala” yı seçmelisiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra tarayıcınıza girerek kopyalanan URL’yi üst kısma yapıştırmalısınız. URL’yi yapıştırdıktan sonra entera basarak gönderiyi görebiliriz. Ardından gönderideki beğendiğiniz yorumu bulun ve üzerine basılı tutun. Kopyalamak istediğiniz kısmı tam olarak seçtikten sonra parmağınızı bırakın ve çıkan seçenekler arasından kopyalayı seçin. Yorum artık kopyalandı ve istediğiniz yere yapıştırılmaya hazır. İsterseniz gönderi kısmına yapıştırabilir ve paylaşabilirsiniz. İsterseniz de yorumu kendiniz için kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.

Instagramda bir gönderinin seçeneklerine ulaşmakta sorun yaşıyorsanız, internetinizde ya da telefonunuzda kasma olabilir. İnternette sorun yoksa uygulamanın güncel halini kullandığınızdan emin olun. Instagram güncel durumda değilse derhal güncelleyin.

Instagramda yorum kopyalama nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Yabancı takipçi satın alma ve Instagram yabancı beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarındaki ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılayabilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız taki...

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yap...

Instagramda yorum kopyalama nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagramda Yorum Kopyalama Nasıl Yapılır? Hakkında 5 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

5 yorum

 1. Ümit CİBELİ
  Ümit CİBELİ

  Bize gelen yorumların kopya olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Benim hesabımda yorum çok bulunuyor

 2. Müzeyyen TAŞ
  Müzeyyen TAŞ

  Peki yapılan yorumlarımızın kimler tarafından kopyalandığı bilgisine ulaşabiliyormuyuz. Bu konuda herhangi bir hile veya uygulama var mı_ ?

  • betulkisa
   betulkisa

   Böyle bir işlemi gerçekleştirebilecek bilinen bir uygulama yoktur

 3. ayşegül
  ayşegül

  gönderide beğendiğim kısmı basılı tutup seçemiyorum. bu yüzden de kopyalama yapamıyorum. bu seçme problemini nasıl aşabiliriz?

 4. Selin
  Selin

  Sayfa gizli o ne olacak