İnstagramdan Video Nasıl İndirilir?

İnstagramdan Video Nasıl İndirilir?

Instgram Video İndirme Yöntemleri

Son zamanların popüler paylaşım sitelerinden olan Instagram, kullanıcılarına 15 saniyelik video paylaşımı yapma imkânı tanımıştı. Birçok Instagram kullanıcısı ise hoşuna giden bu videoları nasıl indireceğini merak ediyor. İnstagramdan video nasıl indirilir diye siz de merak ediyorsanız bunun için basit birkaç işlem yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram Ücretsiz Video İndirmek İçin Bu Aracımızı Kullanabilirsiniz: https://instagramdeposu.com/instagram-video-indir

Mobil olarak ise;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.socialvideodownloader

Bu programı kullanmanız yeterli olacaktır. Tamamıyla ücretsiz olarak anroid cihazınıza Instagram videolarını indirmeye başlayacaksınız.

Instagram’da beğendiğiniz videonun üzerine tıkladığınız zaman tarayıcınızda gözüken URL’yi kopyalayarak linklerdeki ilgili alanlara yapıştırmanız ve indirme butonlarına tıklamanız yeterli olacaktır.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ise AppStore’ da bulunan iBlot Downloader & Manager uygulamasını kullanmanız mümkün. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile sadece Instagram’daki değil aynı zamanda YouTube ve benzeri platformalarda yer alan tüm videoları mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

İnstagramdan video nasıl indirilir diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken yukarıda belirtilen işlemleri uygulamak olacaktır. Bu işlemleri uyguladıktan sonra videoları kolay bir şekilde mobil cihazlarınıza indirerek izlemeye ve paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan İnstagramda Repost Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.