Instagram dünya genelinde birçok ismi tanımamızı sağladı. Instagram’ın en güzelleri ise muhteşem güzellikleri ve yaşadıkları hayatlarla dikkat çekiyor. İşte Instagram’ın en güzel isimleri:

 

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski’nin Instagram hesabında 14 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Kendisi modellik ve oyunculuk yapıyor.

Abigail Ratchford

Instagram’ın en güzel kadınları içerisinde ilk sırayı Abigail Ratchford alıyor. ABD’li mankenin Instagram’da 7.8 milyon takipçisi var. Kendisinin paylaştığı fotoğraflar ise çok konuşuluyor.

Lindsey Pelas

Bir diğer beğenilen güzel mankenler arasında Lindsey Pelas yer alıyor. Kendisinin Instagram’da 6.7 milyon takipçisi var.

Emily Sears

Emily Sears, Avustralyalı fakat ABD’de yaşayan mankenlerden birisidir. Kendisinin Instagram’da 4.2 milyon takipçisi var.

 

Courtney Tailor’ın Instagram’da 1.3 milyon takipçisi var. Kendisi bireysel antrenörlük yapıyor.

Katie May

36 yaşındaki Katie May ilk olarak kızının eğitim masraflarını karşılama adına katıldığı GoFundMe internet sitesinde ünlü oldu. Instagram’da ise bu ünlülüğü yürüdü diyebiliriz.

Brooke Evers

530 bin takipçisi olan Brooke Evers, Instagram’ın en güzel isimleri arasında yer alıyor. Mankenlik yapan Evers, paylaştığı fotoğraflarıyla en beğenilen isimler arasında.

Arianny Celeste

Arianny Celeste 3 milyon takipçiye sahip. Kendisi modellik yapıyor. Formuna çok önem veren Celeste, sporda geçirdiği zamanı da takipçileriyle paylaşıyor.

Lexy Panterra

Lexy Panterra, Instagram’ı sosyal günlüğü olarak kullanan isimler arasında. Kendisinin 2.1 milyon takipçisi var.

Devin Brugman

Devin Brugman, ABD’li Instagram güzelleri arasında yer alıyor. Bikini antrenörlüğü yapan Brugman, mükemmel fiziğiyle dikkat çekiyor.

Valeria Orsini

İtalyan modelin 4.3 milyon takipçisi var. Genellikle Instagram hesabında spor yaparkenki görüntülerini paylaşıyor.

Charlotte McKinney

Charlotte McKinney’in Instagram hesabında 1.3 milyon takipçisi bulunuyor. Modellik yapan McKinney Instagram hesabına yüklediği fotoğraflarla dikkat çeken isimler arasındadır.

 

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Takip Edilesi YouTube Kanalları
Instagram’ın En Güzelleri
5 (100%) 1 vote

Bir önceki destek yazımız olan Sosyal Medyada Satış Yapmadan Önce Bunlara Dikkat başlıklı yazımızda instagramda güvenilir satış sayfası, instagramda mağaza açmak ve instagramdan nasıl satış yapılır hakkında bilgiler içermektedir.

Instagram’ın En Güzelleri” için bir yorum

  • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:02
    Permalink

    Yazıyı yenileme zamanı gelmiş. Bu senenin güzellerini bekliyoruz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +