Instagram’ın En Zenginleri Sizi Şaşırtacak

Instagram’ın En Zenginleri Sizi Şaşırtacak

Instagram’ın En Zenginleri Sizi Şaşırtacak

Instagram, dünyanın en popüler uygulamaları arasındadır. Neredeyse bütün ünlülerin hayatlarını Instagram üzerinden görebiliyoruz. Instagram’ın en zenginleri sizi şaşırtacak düzeyde bir hayat yaşıyor. Aslında bu isimleri milyonlarca kişi takip ediyor. Bizde sizlere yazımızda en zengin isimleri belirteceğiz.

Dan Bilzerian: 22.6 Milyon Takipçi

 

35 yaşında olan Dan Bilzerian, aslında yaş ortalamasıyla Instagram’ın popüler zenginleri içerisinde biraz yaşlı kalıyor diyebiliriz. Fakat yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede popüler olmayı başaran isimler arasındadır. Instagram’ı çok etkili bir şekilde kullanan Bilzerian’ın kedisinin bile 800 bin takipçisi bulunuyor. Bilzerian’ın net serveti ise 150 milyon dolar olarak biliniyor. Özel jetinde kadınlarla paylaştığı fotoğraflar ayrıca dikkat çekiyor.

Evan Luthra: 198 Bin Takipçi

instagramın zenginlerinin hesapları

 

Zengin Instagram hesaplarında yer alan birçok kişinin aksine Evan kendi servetini kendisi yaptı. 12 yaşında geliştirdiği bir akıllı telefon uygulaması onun milyonerler içerisine girmesini sağladı. 198 bin takipçisi olan Evan artık taksi değil helikopter kullandığını belirtiyor. 21 yaşında olan genç girişimci partiler yapmayı ve seyahat etmeyi seviyor.

Lana Scolaro ve Stephanie

en zengin kadınlar

 

21 yaşındaki Lana Scolaro ve 24 yaşındaki Setephanie parıltılı bir sosyal medya hesabına sahip diyebiliriz. İki kardeş özellikle gittikleri partilerle dikkat çekiyorlar. Özel jetleriyle Londra, Monako, New York gezen iki kardeş katıldıkları partilerdeki anları sosyal medya hesaplarında da paylaşıyor. İki kız kardeşin katıldığı partilerde Puff Diddy gibi ünlü isimlerinde yer alması dikkat çekiyor.

Dorothy Wang

instagramın zenginleri

 

28 yaşında olan Dorothy Wang’ın babası, Çin’in en büyük alışveriş merkezi zinciri olan Golden Eagle Grubu’nun sahibi ve CEO’su. Forbes’te yer alan rakamlara göre babasının net serveti 4 milyar dolar. Dorothy ise Fabulexe isimli kendi mücevher markasını piyasaya sürdü. Dorothy Wang’ın da dünyanın farklı yerlerinde özel partilere katıldığını görebiliyoruz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.