Snapchat’te Yeni Güncelleme

Snapchat’te Yeni Güncelleme

Snapchat’te Yeni Güncelleme
2016 ve 2017 yılları göz önünde bulundurulduğunda insanların en çok kullandıkları sosyal medya uygulamalarının başında Snapchat’in de geldiğini söylesek hiç de hata yapmış olmayız. Sarı logosu ve beyaz hayaleti andıran içeriği ile özel anlarınızı hikayeleştirebileceğiniz ve diğer insanlar ile paylaşabileceğiniz Snapchat insanlar tarafından çokça seviliyor. Snapchat bununla birlikte, halen lisansını vermemekte direnen uygulamalar arasında yer alıyor. Birçok kişi onun özelliklerini taklit ederek uygulamalarını geliştirmeye çabalıyor. Bununla birlikte Snapchat hala sevilen uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. Sürekli olarak güncelleştirme ve filtreleme özellikleri ile birlikte insanların Snapchat’i neden bu kadar sevdiğini anlamak hiç de zor değil.

Snapchat Yeni Güncelleme Özelliği

Snapchat, filtreleme özelliği sayesinde pek çok kişi tarafından bir hayli seviliyor. Filtereleme özelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Snapchat, ilerlemeye devam ediyor. Zira bu filtreler başka hiçbir sosyal medya platformunda bulunmuyor ve kişiler bu filtreleri kullanarak çok fazla resim çekebiliyorlar. Snapchat’in bu özelliği insanların hoş fotoğraflar çekebilmesine imkan sağlıyor. Snapchat sürekli olarak birtakım güncellemeler yaparak müşterilerini mutlu etmeyi amaçlıyor. Yeni güncelleme özelliği sayesinde siz de çok kolay bir şekilde fotoğraflarınıza renk katma şansına sahip olabilirsiniz.
Köpek figürlerinden şeytana, melekten birçok taçlara kadar istediğiniz her türlü eğlenceli filtreyi bulmanız mümkün. Bununla birlikte, artık yalnızca bir snapi bir kişi ile paylaşmak ve bir kişinin görmesini sağlamak da mümkün. Bu özellikler şimdiden pek çok sosyal medya platformunun da kullandığı özellikler arasında yer alıyor. Instagram başta olmak üzere Facebook ve Skype da Snapchat’in güncellemelerini sürekli olarak paylaşıyor. Bunun en büyük nedeni de Snapchat’in gerçekten son derece orijinal fikirlere sahip olması olarak açıklanabilir.
Sürekli olarak yapılan güncellemeler ile birlikte, kullanıcıların bu uygulamadan daha çok eğlenmesini sağlamak amaçlanıyor. Siz de Snapchat’in bu özelliğinden faydalanmak istiyorsanız hemen telefonlarınızın market bölümünden uygulamayı indirebilir, ardından da çok kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Snapchat son derece özel bir uygulama ve yeni güncellemeler de karşımıza çıkacağa benziyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Snapchat’te Yeni Güncelleme
5 (100%) 1 vote[s]

Bir önceki destek yazımız olan Instagram’da Hayat Kurtaran Uygulamalar başlıklı yazımızda en iyi instagram efekt uygulamaları, en iyi instagram uygulamaları ve Framatic hakkında bilgiler içermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.