Emojiler

Günümüz sosyal medya programlarından olan Twitter çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Twitter’da diğer sosyal medya programları gibi kullanıcılarına sürekli bir yenilikler getirebilmek için çabalamaktadır. Twitter kullanıcıları paylaştığı içeriklerinde sürekli olarak Twitter emojileri kullanmaktadır. Bu Twitter emojilerinin kullanılmasının amacı, Twitter kullanıcıları paylaşacak oldukları içerikler içerisinde bu paylaşacağı iletinin duygusunu belli edebilmek için, bu içeriğin emojileri ile güçlü halle getirilmesi için Twitter emojileri kullanmaktadırlar. Twitter kullanıcılarının çok sık olarak kullandıkları bu emojiler de her geçen gün Twitter tarafından yenilenmekte, güncellenmekte, bu emojilere yenileri de eklenmektedir.

Twitter Emojileri Görememe Sorunu ve Çözümü

Twitter kullanıcıları tarafından çok sık kullanılan bu Twitter emojileri bazı sorunlar doğurabilmektedir. Twitter kullanıcıları kullandıkları emojileri bazı zamanlarda göremeyebilirler. Size atılan bir emojiyi siz boş bir kutu şeklinde görebilirsiniz. Twitter kullanıcısının bu emojileri görememesinin nedenlerinden ilki Twitter uygulamasının güncel olmamasıdır. Twitter tarafından yeni eklenmiş olabilecek emojileri, Twitter uygulamasına gelecek yeni bir güncellemesinin içerisinde yer almaktadır. Emojilerin görülebilmesi için kullanmakta olduğumuz Twitter uygulamasının son sürümünü güncellememiz gerekmektedir. Bu uygulayabileceğimiz ilk yöntemdir. Twitter emojileri göremiyorum ne yapmalıyım? diye soran Twitter kullanıcılarının bu sorunun çözümü için uygulayabileceği bu yöntem dışında bir diğer yöntem de, Twitter kullandığınız cihazınıza, uygulamanız için emoji ekleyebilecek emoji ekleyen programları yüklemenizdir. Bu uygulamalar sayesinde emoji eklenebilir ve emojiler görülür, kullanılır hale gelebilmektedir. Kullanabileceğiniz bu uygulamalardan birisi “SwiftKey” uygulamasıdır.

Twitter Emojiler Neden Görünmüyor?

Ancak bu Twitter emojileri görememe sorununa uygulanan çözümlerin yanında hala sorun düzelmeyebilir. Bu yöntemlere rağmen emojileri görememe sorunu devam ediyorsa bunun sebebinden birisi de Twitter kullanmakta olduğunuz cihazınızın bu sürümleri desteklemiyor olmasıdır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır?

Twitter emojileri göremiyorum ne yapmalıyım konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Twitter Emojileri Göremiyorum Ne Yapmalıyım?
Yazımıza oy vererek destek olabilirsiniz

Bir önceki destek yazımız olan Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür? başlıklı yazımızda instagram profil resmi ve instagram profil resmi büyütme hakkında bilgiler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +