Twitter Emojileri Göremiyorum Ne Yapmalıyım?

Twitter Emojileri Göremiyorum Ne Yapmalıyım?

Twitter Emojileri Göremiyorum Ne Yapmalıyım?

Günümüz sosyal medya programlarından olan Twitter çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Twitter’da diğer sosyal medya programları gibi kullanıcılarına sürekli bir yenilikler getirebilmek için çabalamaktadır. Twitter kullanıcıları paylaştığı içeriklerinde sürekli olarak Twitter ifadeleri kullanmaktadır. Bu Twitter ifadelerinin kullanılmasının amacı, Twitter kullanıcıları paylaşacak oldukları içerikler içerisinde bu paylaşacağı iletinin duygusunu belli edebilmek için, bu içeriğin ifadeler  ile güçlü halle getirilmesi için Twitter ifadeleri kullanmaktadırlar. Twitter kullanıcılarının çok sık olarak kullandıkları bu ifadeler de her geçen gün Twitter tarafından yenilenmekte, güncellenip, bu ifadelere yenileri de eklenmektedir.

Twitter Emojileri Görememe Sorunu ve Çözümü

Twitter kullanıcıları tarafından çok sık kullanılan bu Twitter ifadeleri bazı sorunlar doğurabilmektedir. Twitter kullanıcıları kullandıkları emojileri bazı zamanlarda göremeyebilirler. Size atılan bir ifadeleri siz boş bir kutu şeklinde görebilirsiniz. Twitter kullanıcısının bu emojileri görememesinin nedenlerinden ilki Twitter uygulamasının güncel olmamasıdır. Twitter tarafından yeni eklenmiş olabilecek ifadeler, Twitter uygulamasına gelecek yeni bir güncellemesinin içerisinde yer almaktadır. Emojilerin görülebilmesi için kullanmakta olduğumuz Twitter uygulamasının son sürümünü güncellememiz gerekmektedir. Bu uygulayabileceğimiz ilk yöntemdir. Twitter ifadeleri göremiyorum ne yapmalıyım? diye soran Twitter kullanıcılarının bu sorunun çözümü için uygulayabileceği bu yöntem dışında bir diğer yöntem de, Twitter kullandığınız cihazınıza, uygulamanız için ifade ekleyebilecek ifade ekleyen programları yüklemektir. Bu uygulamalar sayesinde emoji eklenebilir ve ifadeler görülür, kullanılır hale gelebilmektedir. Kullanabileceğiniz bu uygulamalardan birisi “SwiftKey” uygulamasıdır.

Twitter Emojiler Neden Görünmüyor?

Ancak bu Twitter ifadeleri görememe sorununa uygulanan çözümlerin yanında hala sorun devam edebilir.  Bu yöntemlere rağmen ifadeleri görememe sorunu devam ediyorsa bunun sebebinden birisi de Twitter kullanmakta olduğunuz cihazınızın bu sürümleri desteklemiyor olmasıdır.

Twitter ifadeleri göremiyorum ne yapmalıyım konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür? başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.