Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?


Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi Whatsapp’tır. Özellikle son yıllarda uygulamanın kullanıcı sayısını artırması ve arama, görüntülü konuşma gibi özellikler getirmesi dikkat çekiyor. Bu yüzden de insanların bu uygulama hakkında merak ettiği soruların sayısı daha fazla artıyor. Bu sorulardan birisi “Whatsapp’ta profilime kimler baktı?” Sorusudur. Birçok kişi bu sorunun cevabını arıyor fakat bulamıyor. Yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız.


WhatsApp profilinize kimlerin baktığınızı görebilmeniz için APK indirmeniz gereklidir. Aksi takdirde WhatsApp’ın profilinize kimlerin baktığını gösteren bir uygulaması bulunmamaktadır. Yalnız sizlere bunu vaat eden birçok APK’nin bu hizmeti verdiğini söyleyemeyiz. Bu yüzden sizlere araştırmalarımız sonucunda gerçekten çalışan bir uygulama önereceğiz.


WhatsApp Profiline Bakanları Görme


WhatsApp’ta profilinize kimlerin baktığını görmek için başka bir WhatsApp hesabına geçmeniz gerekiyor. Fakat bu sizi korkutmasın. Sonrasında daha iyi ve daha gelişmiş bir WhatsApp kullanıyor olacaksınız. Bu konuda kullanmanız gereken uygulamanın adı ise; WhatsApp Plus uygulamasıdır.


WhatsApp Plus uygulamasını WhatsApp’ın geliştiricileri tarafından geliştirilen WhatsApp’ın mod’lu hali olarak düşünebilirsiniz. İlk olarak uygulamanın güvenilir bir uygulama olduğu belirtmeliyiz.


Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzda yüklü olan WhatsApp’ı konuşma yedeklerinizi alarak kaldırmanız gerekiyor. WhatsApp’ınızı kaldırdıktan sonra bu APK’nin kurulumunu yapmalısınız. Fakat kurulum yaparken sohbet yedeklerinizi geri yüklemelisiniz. Bu işlemden sonra kullanmaya hazır olduğunuzu söyleyebiliriz. WhatsApp penceresine benzer bir pencere açılıyor.


Burada profilimize bakanları görebilmek için “More Options” bölümüne tıklıyoruz. Daha sonra burada “Main\Chats” bölümüne tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza gelen ekranda “Contact Online Toast” seçeneğine tıklıyoruz. Sonrasında ise Show Contact Online Toast seçeneğine tıklıyoruz. Bundan sonra uygulamada profilinize bakanlar “Günlük” klasörüne kayıt olacak. Uygulamayı test etmek için arkadaşınızı arayarak WhatsApp profiline girmesini isteyebilirsiniz.


Bir önceki destek yazımız olan Instagram’ın En Güzelleri başlıklı yazımızda Abigail Ratchford, Arianny Celeste ve Brooke Evers hakkında bilgiler içermektedir.

Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?” için 6 yorum

 • tarihinde, saat 20:48
  Permalink

  whatsap’ın böyle bir uygulamasını olduğunu bilmiyordum. Kimler bakıyor diye merak ettim. Fakat tam olarak çözemedim herhalde. Video olarak atma imkanını var mı?

  Yanıtla
 • tarihinde, saat 15:59
  Permalink

  Whatsapp’ta profilime kimler bakıyor diye meraklanmadım hiç ta ki yazıyı okuyana kadar. Demek ki her türlü uygulama izlenimlere istatistik olarak veriliyormuş bu ilginç.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat 17:21
  Permalink

  Whatsapta beni kimler izliyor diye apk kurulumu yaptım ama bir türlü net olarak kimlerin gördüğünü göremiyorum. Acaba nerede yanlış yapıyorum. bunun için bir tıkla öğrebileceğimiz bir uygulama yokmu bu çok kafa karıştırıcı

  Yanıtla
 • tarihinde, saat 21:43
  Permalink

  whatsapta profilimde izleyenleri ve bakanları görebiliyoruz. Peki, bizi engelleyenleri listeleyecek bir program var mı? Kimler bakıp engellemiş.

  Yanıtla
 • tarihinde, saat 05:46
  Permalink

  Whatsappda böyle birş işleminin yapıldığını bilmiyorum deneyen varmı sonuç nedir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +