Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?

Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?

Whatsapp’ta Profilime Kimler Baktı?

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi Whatsapp’tır. Özellikle son yıllarda uygulamanın kullanıcı sayısını artırması ve arama, görüntülü konuşma gibi özellikler getirmesi dikkat çekiyor. Bu yüzden de insanların bu uygulama hakkında merak ettiği soruların sayısı daha fazla artıyor. Bu sorulardan birisi “Whatsapp’ta profilime kimler baktı?” Sorusudur. Birçok kişi bu sorunun cevabını arıyor fakat bulamıyor. Yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız.

WhatsApp profilinize kimlerin baktığınızı görebilmeniz için APK indirmeniz gereklidir. Aksi takdirde WhatsApp’ın profilinize kimlerin baktığını gösteren bir uygulaması bulunmamaktadır. Yalnız sizlere bunu vaat eden birçok APK’nin bu hizmeti verdiğini söyleyemeyiz. Bu yüzden sizlere araştırmalarımız sonucunda gerçekten çalışan bir uygulama önereceğiz.

WhatsApp Profiline Bakanları Görme

WhatsApp’ta profilinize kimlerin baktığını görmek için başka bir WhatsApp hesabına geçmeniz gerekiyor. Fakat bu sizi korkutmasın. Sonrasında daha iyi ve daha gelişmiş bir WhatsApp kullanıyor olacaksınız. Bu konuda kullanmanız gereken uygulamanın adı ise; WhatsApp Plus uygulamasıdır.

WhatsApp Plus uygulamasını WhatsApp’ın geliştiricileri tarafından geliştirilen WhatsApp’ın mod’lu hali olarak düşünebilirsiniz. İlk olarak uygulamanın güvenilir bir uygulama olduğu belirtmeliyiz.

Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzda yüklü olan WhatsApp’ı konuşma yedeklerinizi alarak kaldırmanız gerekiyor. WhatsApp’ınızı kaldırdıktan sonra bu APK’nin kurulumunu yapmalısınız. Fakat kurulum yaparken sohbet yedeklerinizi geri yüklemelisiniz. Bu işlemden sonra kullanmaya hazır olduğunuzu söyleyebiliriz. WhatsApp penceresine benzer bir pencere açılıyor.

Burada profilimize bakanları görebilmek için “More Options” bölümüne tıklıyoruz. Daha sonra burada “Main\Chats” bölümüne tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza gelen ekranda “Contact Online Toast” seçeneğine tıklıyoruz. Sonrasında ise Show Contact Online Toast seçeneğine tıklıyoruz. Bundan sonra uygulamada profilinize bakanlar “Günlük” klasörüne kayıt olacak. Uygulamayı test etmek için arkadaşınızı arayarak WhatsApp profiline girmesini isteyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram’ın En Güzelleri başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

 1. whatsap’ın böyle bir uygulamasını olduğunu bilmiyordum. Kimler bakıyor diye merak ettim. Fakat tam olarak çözemedim herhalde. Video olarak atma imkanını var mı?

 2. Selahattin öncü

  Whatsapp’ta profilime kimler bakıyor diye meraklanmadım hiç ta ki yazıyı okuyana kadar. Demek ki her türlü uygulama izlenimlere istatistik olarak veriliyormuş bu ilginç.

 3. Whatsapta beni kimler izliyor diye apk kurulumu yaptım ama bir türlü net olarak kimlerin gördüğünü göremiyorum. Acaba nerede yanlış yapıyorum. bunun için bir tıkla öğrebileceğimiz bir uygulama yokmu bu çok kafa karıştırıcı

 4. whatsapta profilimde izleyenleri ve bakanları görebiliyoruz. Peki, bizi engelleyenleri listeleyecek bir program var mı? Kimler bakıp engellemiş.

 5. ben her gün bir kişiye bakıyorum sadece onada ömür boyu bakıcam sanırım admin bu nasıl yazı okuduğumdan beri sigara sönmedi bee tadımız kaçtı 🙁

 6. arkadaşlar ne tantana yaptınız ya birilerini stalklıyorsanız böyle tespit eden programlar çıkınca hemen ağlamalar falan gereksiz 🙂

 7. whatsap öyle bi hal aldı ki artık hikayeler falan bazen canım sıkılıyor insanların profiline bakıyorum durumlarına fotolarına vs bundan neden farklı anlamlar çıkarma çabaları içindeyiz ki

 8. Googl playde çok fazla sahte uygulama var. Tamamı virüs dolu arka planda çalışıyor ve görüşmeleriniz mesajlarınız yazışmalar herşeyi kayıt ediyor. Bu tür uygulamalara dikkat edin

 9. Serdar Kınak

  whatsapp profili bakanları nasıl anlıyorlar cidden ilgin nasıl çalışıyor sistem acaba merak ettim

 10. ibrahim oğuz

  ebeveynlerin çocuklarının mesajlarını denetleyeceği bir uygulama olsa çok güzel olmaz mı ya

 11. whatscan uygulamasını duymuş muydunuz aacaba? bu uygulama sayesinde birilerinin wp konuşması okunabiliyormuş

 12. bir arkadaşımın whatsappı hacklendi onun wp başkası kullanıyor her ne kadar araştırsamda bir çözüm bulamadım siz bana yardımcı olabilir misiniz?

 13. whatsapp boomer hakkında bilginiz var mı onunla ilgilide detaylı bir anlatım yapabilir misiniz.?

 14. bize ne ya kim baktıysa baktı her şeyden bir şey çıkarma çabaları bırakın bu işleri gençleeer 🙂

 15. Google storede ücretli satılan bir uygulama var profiline bakanların kimler olduğunu gösterdiğini söyleyenler var. Denesemmi bilemedim. Çok fazla sahte uygulama var.

 16. Google storde bir uygulama buldum ve indirdim. Denedim bir süre ama profilime bakanları göstermedi. Uygulama yorumlarındada hiç olumlu bir yorum yoktu sildim hemen.

 17. Olsa güzel olurdu ama tamamen sazan.avi yani 😀 Bir süre öncede facebook mesajları görme olayı vardı. Belli bir dönem böyle uygulamalar çıkıyor ama tamamı sahte ve hesap çalmaya yönelik.

 18. Böyle saçmalıklara gelmeyin Ücretsiz olan uygulamalar sırf hesap çalmak için veya yazışmalarınızı ele geçirmek için varlar.

 19. Bir uygulama kullanıyorum sorun sürümü profilimi son görülmen açıksa bildirimlerden görebiliyorsun. Eğer Default ise ayarda çıkmazsın. Biraz karışık ama bir uyglama var.

 20. Öyle bir uygulama yok. Sahte uygulamalar var bunlarda mesajlarını resimleri vs kayıt ediyorlar arkaplanda. Karşındaki profile baktığın kişide eğer bu uygulamayı kullanıyor ise bakıp bakmadığını görürsün.

 21. Böyle bir uygulama yok Reklamlarada inanmayın derim. Reklamlardaki uygulamalar senin whatsapp’ına bakıyor ve mesajlarını görebiliyor.

 22. Ceren Akyıldız

  Whatsapp neydi ya ne işe yarıyor o, onu bile unuttuk bizden kimseye zarar gelmez heralde 🙂 ayrıca ios için geçerli değil heralde bu profilime kim bakmış olayı.

 23. Whatsapp profilime kimin baktığını tak o anda girip onlaynsa anlayabilirim biri online ise zaten o an kesin bana bakıyordur 🙂

 24. Whatsapp profile neden bakarsınız ki ben anca biri beni engelledi mi acaba falan diye bakmak için bakıyorum

 25. Damla Şarkcı

  Whatsapp bu uygulamalara nasıl izin veriyor ya kendi güvenlik önlemleri ihlal etmiyor mu bu

 26. bu uygulama cidden güvenilir mi? arkadaşlar konuşmalarınızı ve istenmeyen bilgilerinize erişebilir bence dikkatli olun.

 27. Whatsapp bu olaylardan sonra daha farklı bir sosyal site haline gelmez umarım yok foto paylaşma yok söz paylaşmalar falan…

 28. Recep Sarıdağ

  bu şekilde bir güvenlik açığı yakalanmış bence bu insanların özel hayatına müdahalede edebilir çok saçma bir olay kanaatimce whatsapp yakında engeller.

 29. Serra Güneş

  Whatsappı sadece aile grupları ve sınıf grupları dışında kullanmıyorum baksa baksa annem bakar 🙂

 30. Whatsapp’a ayda yılda bir giriyorum artık kendimi sosyal medya uygulamaları ve araçlarından kurtarıcam.

 31. Kübra Sırdan

  Benim hep eski sevgililerim bakıp bakıp duruyordur siz daha çok baakarsınız indirin bunları beni izleyin 😀

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.