Instagram hizmetleri

Web sitemiz Instagram kullanıcıları için en uygun fiyata alabilecekleri en kaliteli hizmet ile takipçi ve beğeni satın alma imkânı sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere aşağıdan da erişebilirsiniz. Instagram hizmetleri Son derece hızlı ve kaliteli gönderim ile en uygun fiyat garantisinden oluşmaktadır. Satın alma işlemleri için ödemelerinizi Türkiye'nin en güvenli aynı zamanda da en gelişmiş ödeme sistemi olarak bilinen PayTR üzerinden gerçekleştiriyoruz. PayTR ödeme sistemi için gereken tek şey sadece geçerli bir kredi kartına sahip olmanızdır. Kredi kartı ile satın alma işleminin yanında banka havaleleri ve EFT ile ödeme seçeneği de yer almaktadır. Instagram hizmetleri için yapacağınız satın alma işlemleri son derece güvenlidir bu anlamda da siparişinizin öncesinde ya da daha sonrasında hiçbir suretle şifreniz istenmemektedir. Kötü niyetli kişileri hesabınızdan uzak tutabilmek adına hesap güvenliğiniz için şifrenizi kimse ile paylaşmamanızı öneririz.

Instagram Takipçi Hizmeti

Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz Instagram Takipçi hizmetimiz 2 şekilde sunulmaktadır. Yerel yani Türk Gerçek Takipçiler ve Uluslararası hesaplar olan Yabancı Takipçiler olarak ayrılan bu takipçi çeşitleri farklı özelliklere sahip olmakla birlikte farklı fiyatlandırılmaktadırlar. Yabancı takipçiler de kendi içerisinde gerçek yabancı takipçiler ve sanal yani bot takipçiler olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Gerçek Türk Takipçiler Türk gerçek takipçiler Instagram uygulamasını kullanan gerçek Türk hesaplarından oluşmaktadırlar. Hesabınızda etkileşimleri arttırmak için ideal bir kitledir. Yabancı Gerçek Takipçi Türk gerçek takipçilerde takibi bırakma oranları yüksek olmasına karşın bu çeşitte bu oran daha düşüktür. Özellikle uluslararası bir kitleye hitap etmek isteyen hesaplar için idealdir. Yabancı Bot Takipçi Yabancı sanal takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşmamaktadır ancak görünüm itibarıyla sanal da görünmemektedirler. Gerçek birer Instagram kullanıcı şeklinde görünmektedirler. Ayrıca fiyat olarak da gerçek takipçilere oranla daha ucuzdurlar.

Instagram Beğeni Hizmeti

Popülerliğinizi kısa sürede artırmanızı sağlayacak Instagram hizmetleri arasında yer alanlardan bir tanesi de beğeni hizmetidir. Gerçek Türk beğeni ve yabancı bot beğenisi olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Gerçek Türk beğeni hizmeti de ayrıca cinsiyet olarak kadın ve erkek şeklinde ayrılmaktadır. Karışık beğeni Instagram Fiyatları % 30 daha uygundur, bu anlamda size en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni

Instagram otomatik beğeni ve yorum gönderme hizmetimiz bulunmaktadır. İstediğiniz kadar fotoğrafınıza istediğiniz kadar beğeni satın alma işlemi yaparak hızlıca ve kolayca beğeni sayılarınızı yani etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Mesela 15 adet fotoğrafınıza 50‘şer tane otomatik beğeni siparişi verdi iseniz, o andan itibaren artık göndereceğiniz her fotoğrafa, paylaşıldığı an beğeniler otomatik şekilde gelmeye başlayacaktır.

Instagram Yorum Hizmeti

Instagram yorum hizmetimiz, hesabınıza doğal kullanıcılardan gelen yorumlar gibi benzer şekilde yorumların gelmesini sağlar. Yorumları fotoğraflarınıza özel olarak hazırlatabileceğiniz gibi otomatik olarak gelmesini de seçebilirsiniz. Instagram Yorum Hizmeti Türk gerçek yorum ve yine uluslararası kitleden oluşan yabancı yorum şeklinde iki çeşit olmaktadır. İki yorum çeşidi de farklı farklı özelliklere sahiptir ve dolayısıyla da farklı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma, Kurtarma, Yeniden Paylaşma ve İndirme Nasıl Olur? Instagram’da Eski Hikayeleri Bulmak, Kurtarmak, Yeniden Paylaşmak ve İndirmek Nasıl Yapılır detaylıca adım adım anlatacağız. Hikâye paylaşmak, paylaşmış olduğunuz eski hikayeleri görmek ve arşivlenen eski fotoğraflara ulaşmak instagramda en zorlandığımız konulardandır. Instagram eski hikayeler (storyler) nerede diye merak ediyor olabilirsiniz doğal olarak. Yüklediğin hikâye […]

Instagram Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram arama geçmişini silmek mi istiyorsun? Eğer cevabın evet ise sadece bu yazıda yazılanları uygulayarak kolaylıkla Instagram geçmişini silebilirsin. Instagram en iyi fotoğraf paylaşım sitesi ve ben de bir sosyal medya kullanıcısı olarak Instagram’ı çok seviyorum. Kullanımı kolay arama seçeneği ile arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi Instagram hesabınızda kolayca bulabiliyorsunuz. Facebook’a benzer şekilde Instagram, uygulamada daha önce […]

Instagram’a Bilgisayardan Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Instagram'a Bilgisayardan Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Düzenlemesini yaptığınız videolarınızı en kısa yoldan ınstagram’a nasıl yükleyebileceğinizi bu yazıda bulabilirsiniz. Instagram’a bilgisayardan video yükleme nasıl yapılır? Sorusunun cevabını çeşitli seçeneklerle bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.socialvideodownloader Instagram’da gördüğünüz çoğu video profesyonelce düzenlenmiş içeriklerdir. Yani gittikçe daha çok instagram kullanıcısı Final Cut Pro gibi video düzenleme yazılımlarını kullanarak bilgisayarlarında instagram videolarını düzenliyor. Düzenledikleri bu videoları […]