https://instagramdeposu.com/hizmet
Hizmetlerimiz2019-07-12T15:43:21+03:002019-07-12T15:43:21+03:00
https://instagramdeposu.com/hizmetInstagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo.png

Web sitemiz Instagram kullanıcıları için en uygun fiyata alabilecekleri en kaliteli hizmet ile takipçi ve beğeni satın alma imkânı sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere aşağıdan da erişebilirsiniz. Instagram hizmetleri Son derece hızlı ve kaliteli gönderim ile en uygun fiyat garantisinden oluşmaktadır. Satın alma işlemleri için ödemelerinizi Türkiye'nin en güvenli aynı zamanda da en gelişmiş ödeme sistemi olarak bilinen PayTR üzerinden gerçekleştiriyoruz. PayTR ödeme sistemi için gereken tek şey sadece geçerli bir kredi kartına sahip olmanızdır. Kredi kartı ile satın alma işleminin yanında banka havaleleri ve EFT ile ödeme seçeneği de yer almaktadır. Instagram hizmetleri için yapacağınız satın alma işlemleri son derece güvenlidir bu anlamda da siparişinizin öncesinde ya da daha sonrasında hiçbir suretle şifreniz istenmemektedir. Kötü niyetli kişileri hesabınızdan uzak tutabilmek adına hesap güvenliğiniz için şifrenizi kimse ile paylaşmamanızı öneririz.

Instagram Takipçi Hizmeti

Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz Instagram Takipçi hizmetimiz 2 şekilde sunulmaktadır. Yerel yani Türk Gerçek Takipçiler ve Uluslararası hesaplar olan Yabancı Takipçiler olarak ayrılan bu takipçi çeşitleri farklı özelliklere sahip olmakla birlikte farklı fiyatlandırılmaktadırlar. Yabancı takipçiler de kendi içerisinde gerçek yabancı takipçiler ve sanal yani bot takipçiler olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Gerçek Türk Takipçiler Türk gerçek takipçiler Instagram uygulamasını kullanan gerçek Türk hesaplarından oluşmaktadırlar. Hesabınızda etkileşimleri arttırmak için ideal bir kitledir. Yabancı Gerçek Takipçi Türk gerçek takipçilerde takibi bırakma oranları yüksek olmasına karşın bu çeşitte bu oran daha düşüktür. Özellikle uluslararası bir kitleye hitap etmek isteyen hesaplar için idealdir. Yabancı Bot Takipçi Yabancı sanal takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşmamaktadır ancak görünüm itibarıyla sanal da görünmemektedirler. Gerçek birer Instagram kullanıcı şeklinde görünmektedirler. Ayrıca fiyat olarak da gerçek takipçilere oranla daha ucuzdurlar.

Instagram Beğeni Hizmeti

Popülerliğinizi kısa sürede artırmanızı sağlayacak Instagram hizmetleri arasında yer alanlardan bir tanesi de beğeni hizmetidir. Gerçek Türk beğeni ve yabancı bot beğenisi olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Gerçek Türk beğeni hizmeti de ayrıca cinsiyet olarak kadın ve erkek şeklinde ayrılmaktadır. Karışık beğeni Instagram Fiyatları % 30 daha uygundur, bu anlamda size en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni

Instagram otomatik beğeni ve yorum gönderme hizmetimiz bulunmaktadır. İstediğiniz kadar fotoğrafınıza istediğiniz kadar beğeni satın alma işlemi yaparak hızlıca ve kolayca beğeni sayılarınızı yani etkileşimlerinizi artırabilirsiniz. Mesela 15 adet fotoğrafınıza 50‘şer tane otomatik beğeni siparişi verdi iseniz, o andan itibaren artık göndereceğiniz her fotoğrafa, paylaşıldığı an beğeniler otomatik şekilde gelmeye başlayacaktır.

Instagram Yorum Hizmeti

Instagram yorum hizmetimiz, hesabınıza doğal kullanıcılardan gelen yorumlar gibi benzer şekilde yorumların gelmesini sağlar. Yorumları fotoğraflarınıza özel olarak hazırlatabileceğiniz gibi otomatik olarak gelmesini de seçebilirsiniz. Instagram Yorum Hizmeti Türk gerçek yorum ve yine uluslararası kitleden oluşan yabancı yorum şeklinde iki çeşit olmaktadır. İki yorum çeşidi de farklı farklı özelliklere sahiptir ve dolayısıyla da farklı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Blog Yazılarımız
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
05/08/2019
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

 
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
30/07/2019
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

 
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019
23/07/2019
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek