Instagram’da kullanıcılar beğeni sayısını arttırmak için farklı yollar kullanır. Bunlardan bir tanesi de Instagram beğeni botu olup bu seçenek kullanıcılara kısa sürede çok fazla beğeni arttırma imkanı verir.

Instagram Beğeni Botu Nedir?

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesidir ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Burayı kullanan kullanıcılar popüler olmak için yapmış oldukları paylaşımlardaki beğeni sayısını arttırmak isterler.

Oluşan bu talebi hızlı bir şekilde karşılamak için geliştirilen mini uygulamalara bot adı verilir. Bu uygulamalar bazen bir site üzerinden çalışırken bazen ise bir uygulama olarak indirilmesi gerekebilir. Piyasada şuanda çok fazla beğeni botu vardır ve kullanıcılar bunları etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Instagram Beğeni Botu Kullanması Kolay Mı?

Instagram beğeni botu kullanımı son derece basittir. Akıllı telefonlara ve bilgisayarlara aşina olan birisi birkaç dakikada bu botun kullanımını kavrayacaktır. Botların sayısı çok fazla olmasına rağmen içerisindeki menüler benzerdir. Kullanıcılar botun içerisine girdikten sonra uygun menüleri kullanarak istedikleri işlemleri rahatlıkla yapabilir.

Instagram Beğeni Botu Güvenli Mi?

Instagram’da kısa sürede beğeni arttırmaya yarayan bu botlar çok büyük kolaylık sağlıyor fakat kullanıcıların aklındaki en önemli soru; bu botlar güvenli mi?

Öncelikle bu botların paralı ve ücretsiz olanların olduğunun bilinmesi lazım. Güvenlik konusunda botlar için tek tek yorum yapmak yerine genel bir değerlendirme yapılması daha uygun olacaktır. Bu botların tasarlayan kişiler, mutlak suretle bir kar elde etmek ister. Yani kimse bedavadan bir bot yapıp da kullanıma sunmaz. Bundan dolayı özellikle ücretsiz botlara karşı temkinli olunması lazım. Bu, paralı botların tamamının güvenli olduğu anlamına da gelmez. Şifrenin farklı bir uygulama ya da site ile paylaşılması her zaman güvenlik riski oluşturacaktır.

Instagram beğeni botu nasıl kullanılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk gerçek takipçi satın alma ve Instagram Yabancı gerçek beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğeni botu nasıl kullanılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Beğeni Botu Nasıl Kullanılır?
3.5 (70%) 2 votes

Bir önceki destek yazımız olan Facebook Messenger Windows Sürümü başlıklı yazımızda facebook messenger masaüstü kullanım ve facebook messenger windows sürümü hakkında bilgiler içermektedir.

Instagram Beğeni Botu Nasıl Kullanılır?” için 2 yorum

 • tarihinde, saat 18:35
  Permalink

  Beğenilerimi takip edeceğim bir sistem var mı? Ben kimleri beğenmişim benim gönderilerimi kim beğenmiş gibi bir karşılaştırma yapabilmek mümkün mü?

  Yanıtla
 • tarihinde, saat 19:05
  Permalink

  Ben bot olayına pek sıcak bakmıyorum. Beğeni butonu olsun ne olursa olsun ilerde kesinlikle sorun çıkartır. Büyük emek verdiğiniz hesabınız kapatılabilir. riske gerek yok

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.