Instagram Fotoğraf Beğeni Arttırma

Instagram arkadaşlarınızla, ailenizle ve tanımadığınız rastgele kişilerle güzel anları ve hatıraları paylaşmanın en iyi yollarından birisi. Eğer çok sayıda fotoğraf paylaşıyorsanız fakat beklendiğiniz kadar beğeni alamıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

1-Etiketleri Kullanın

a.Etiketler veya hashtag’ler fotoğrafları anahtar kelimeleri kullanarak kategorilemenin en kolay yolu. Etiketler sayesinde diğer kullanıcılar tarafından keşfedilebilirsiniz ve bu sayede fotoğraflarınız daha fazla beğeni alabilir. Ne kadar çok etiket kullanırsanız, fotoğraflarınızın da bir o kadar beğeni alma, paylaşılma ve görüntülenme şansı artar.

Her fotoğrafınız için mümkün olduğu kadar fazla etiket kullanın. Örneğin, bir husky köpeğiniz varsa, #huskyköpeği, #köpek,   #evcil hayvan gibi etiketleri kullanabilirsiniz.
En popüler etiketleri kullanın. En popüler etiketlerden bazıları, #sevgi, #ben, #sevimli, #Cuma ve #kahve gibi etiketlerdir.

Fotoğraflarınıza Filtre Uygulayın

Fotoğraflarınızla filtre uygulamak demek, fotoğrafları şekillendirmek için kullanılan uygulamalar ve filtreleri kullanmak demektir. Fotoğraflarınıza eşsiz ve samimi görünümler vermek için kullanabileceğiniz çok sayıda filtre bulunuyor.
Telefonunuzdaki uygulamaları fotoğraflarınızı ilgi çekici ve özel kılmak için kullanın. Telefonunuza bağlı olarak çok sayıda uygulama bulmanız söz konusu.

3-İnsanların Hoşlanacağı Fotoğrafları Bulun

a.Doğru fotoğrafları paylaşın. Genelde insanlar instagram’da hayatlarında olan herhangi bir şeyin fotoğrafını paylaşırlar. Bunlara yenilen öğle yemekleri, kediler veya içilen boş içecek şişelerini göstermek mümkün. Eğer instagram fotoğraf beğeni arttırma istiyorsanız, Instagram’ı bir sanat galerisi olarak düşünün ve bu galerinin tek amacının en kaliteli ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların gösterilmesi olarak değerlendirin. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar Instagram üzerinde en fazla beğeniyi alan fotoğraflardır. Bu sayede insatgram fotoğraf beğeni arttırma konusunda daha başarılı olabilirsiniz. Arka arkaya aynı şeyi gösteren fotoğrafları paylaşmamaya da dikkat edin. Bu noktada tek bir fotoğraf yeterlidir.

Kişisel fotoğraflarınız arasından en iyilerini seçin ve onları gösterin. Bu fotoğraflar diğer kişiler, aileniz ve arkadaşlarınız için önemi olan fotoğraflar olabilirler.
Eşsiz sayılabilecek olguların fotoğraflarını çekin. İnsanlar daha önce görmedikleri şeylerin fotoğraflarını beğenirler.
Evcil hayvanlarınızın en iyi göründükleri hallerindeki fotoğraflarını çekebilirsiniz. Sevimli dostlarınızın fotoğraflarının en fazla beğeniyi alacağından emin olabilirsiniz.
Abartı sayıda yemek fotoğrafı paylaşmayın. Bunu herkes yaptığı için, özel görünümlü yemeklerin fotoğraflarını paylaşmanız fark yaratacaktır.

4-Fazla Sayıda Takipçi Edinin.

Eğer takipçi sayınız fazla olursa, beğeni sayınız da fazla olacaktır. İnternet üzerinden http://takipcionline.com/ gibi sitelerden takipçi veya fotoğraflar için beğeni satın alabilirsiniz. Eğer diğer takipçilerinizin dikkatini çekmek ve farklı olduğunuzu göstermek istiyorsanız, bu durumda takipçi veya beğeni satın alma yöntemlerini de değerlendirebilirsiniz. Bu takipçilerinizde işinizle ilgili beğeninin yüksek olduğu algısını da yaratacaktır.

Instagram Fotoğraf Beğeni Arttırma
5 (100%) 1 vote

Bir önceki destek yazımız olan Instagramda Takip Etmeyenler Bulma başlıklı yazımızda instagram takibi bırakanlar, instagram takip ve instagram takip etmeyenler hakkında bilgiler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir