https://instagramdeposu.com/instagram-igtv
Instagram IGTV 2019-07-30T11:49:29+03:00 2019-07-30T11:49:29+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv Instagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo/structure/instagramdeposu.svg

Instagram IGTV

Dünyada 1 milyardan fazla kullanıcısı olan Instagram bu sayıyı daha da arttırmak için sürekli yenilikler yapmaktadır. Instagram IGTV de bu yeniliklerden bir tanesi olarak geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram böylece kullanıcıların uygulamada daha fazla zaman geçireceğini düşünmektedir.

Fotoğraf özelliği ile ilk olarak dikkat çeken Instagram, kısa sürede çok büyük ilgi görünce fotoğraf dışında, kullanıcıların ilgisini çekecek alanlara yöneldi. Bunlar arasında videolar da bulunmaktadır. Son IGTV adımıyla bu alanda çok daha iddialı bir konuma gelen uygulamanın bundan sonraki adımının ne olacağı merakla bekleniyor.

Instagram IGTV Nedir?

IGTV, bir video uygulamasıdır. Fakat diğer uygulamalardan farklı olarak sadece mobil cihazları desteklemektedir. Yani bu uygulama içine yüklenen videoların dikey olarak çekilmiş olması şartı vardır. Kullanıcıların yatay olarak yükledikleri videolar, uygulama tarafından düzeltilmeyeceği için ekranda küçük kalacak ve bu da izlenebilirliği kısıtlayacaktır. Buna bağlı olarak kullanıcıların videoları dikey olarak eklemesi gerekiyor.

Bu uygulama Instagram içerisinde yer aldığı gibi kullanıcılar ayrı bir uygulama olarak da indirebilir. Bunun için Google Play Store ve App Store kullanılabilir. Instagram içerisinde kullanmak isteyen kişiler ise uygulamalarını güncellemeleri gerekiyor. Son dönemde kullanıcıların güncelleme ile ilgili sorunlar yaşamasından dolayı uygulamayı silerek yeniden yükleme yolu tercih edilmeye başlandı. Bundan dolayı kullanıcılar güncelleme konusunda sorun yaşarlar ise uygulamayı yeniden yüklemeleri sorunu çözecektir. Böylece Instagram IGTV sorunsuz olarak kullanılmaya başlanabilir.

IGTV kullanmak isteyen kişilerin uygulamaya girişte yeni bir hesap açması ya da mevcut Instagram hesapları üzerinden buraya giriş yapması gerekiyor. Bu yönü ile IGTV için yeni bir sosyal medya aracı denilebilir. Hesap açılarak uygulamaya giriş sağlandıktan sonra kullanılmaya başlanabilir.

IGTV Özellikleri

IGTV tarafından kullanıcıların daha eğlenceli vakit geçirmesi için farklı kolaylıklar kullanıcılara sunulur. Öncelikle bir video uygulaması olan Instagram IGTV sadece mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Bu uygulama içerisinde yer alan sekmeler kullanıcılara video önerilerinde bulunuyor ve böylece kullanıcılar sürekli yeni videolara kolaylıkla erişebiliyor.

Video önerisi program tarafından farklı şekillerde sekmeler üzerinden yapılıyor. Sekmelerden bir tanesinde izlenmesi önerilen videolar yer alırken bir diğerinde ise takipçilerin ekledikleri videolar yer almaktadır. Takipçiler tarafından yüklenen videolara bu sekme üzerinden ulaşılması ve diğer videolarla karışmaması son derece önemlidir. Bunların dışında kullanıcının ilgi alanına bağlı olarak farklı alanlardaki popüler videolar farklı bir sekmeden önerilmektedir.

IGTV tarafından yapılan video önerilerinin dışında son bir sekme daha bulunur. Bu sekmede ise kullanıcıların izlerken yarım bırakmak zorunda kaldıkları videolar yer alır. Bazen insanlar telefonlarını kapatmak durumunda kalmakta ve böylece videolar yarım kalmaktadır. Uygulama bu videoları buraya iletmekte ve kullanıcılar istemeleri halinde Instagram IGTV içerisindeki sekmeden videolara kaldıkları yerden devam edebilmektedir.

Instagram IGTV Kanal Açma Ve Video Ekleme

Instagram IGTV kullanıcılarına içerik üretme imkanı da veriyor. Fakat kullanıcıların bu içerikleri daha önceden üretip düzenlemesi gerekiyor. Yani IGTV içerisinden çekim yapılarak video yüklenmesi mümkün değildir.

Unutulmamalıdır ki kanal açıp video yüklediğinizde takipçilere ihtiyacınız olacak hizmetlerimiz arasında takip satın al, görüntülenme satın al ve Instagram IGTV yabancı bot yorum satın al gibi seçenekler mevcuttur.

İçerik üretmek isteyen kullanıcıların öncelikle kanal açmaları gerekiyor ki bunun için uygulama içerisine girdikten sonra profil resmine tıklanması ve ileri seçeneğine basılması gerekiyor. Bu işlemlerin ardından Kanal oluştur bölümü gelecek ve kullanıcılar bu butona basarak kanallarını oluşturabilecektir.

Kanal oluşturduktan sonra ise ekranın sağ ortasından yer alan + sembolüne basılarak telefon içerisindeki videolar yüklenebilir. Yükleme işleminde sonra videolar, takipçilerin sayfasına düşecektir. Takipçiler istemeleri halinde videoyu beğenebilecek ve yorum yapabilecektir.

Igtv Instagram

Son dönemde öne çıkan yeniliklerden igtv instagram özelliği olup, siz de bu özelliği kullanarak birçok paylaşımda bulunabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Haziran ayı itibari ile kullanıcıların kullanıma sunulan instagram igtv nedir ve nasıl kullanılır? Özellikleri nelerdir ve kullanıcılara ne gibi artılar sunar?

Igtv Instagram Nedir?

Siz de aktif bir Instagram kullanıcısıysanız, yeni gelen güncelleme ve yeniliklerle kullanımı çok daha eğlenceli hale getirebileceğiniz Igtv Instagram özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yenilik sayesinde bir saate kadar uzayabilecek dikey videolar hazırlayabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha anlamlı iletişim sağlayabilecek ve etkin videolar hazırlayarak takipçilerin ilgisini çekecek anlamlı paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Diğer videolardan farklı olarak birkaç özelliği ile ayrışan bu yenilik, tam ekran ve dikey videolar elde etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca takip ettiğiniz kullanıcıların videolarını izleyebilir ve yeni hesapları keşfederek instagram’ı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanıcıların kullanımına yeni sunulan bu özellik kullanıcıların igtv instagram nedir ve hangi özelliklere sahiptir gibi soruları sormasına neden oluyor. Siz de küçük bir araştırma ve keşif ile uygulamayı çok daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram IGTV Uygulamasını Başlattı

Siz de instagram igtv kullanarak uygulamayı daha aktif bir şekilde kullanarak paylaşımlar yapabilir ve arkadaşlarınızı takip ederek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alan instagram igtv özelliği ile sizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. IGTV de tıpkı Youtube gibi video tabanlı bir uygulamadır ve IGTV’de olduğu gibi Youtube’da da ihtiyacınız olan hizmeti satın alabilirsiniz bu hizmetlerin en öne çıkanı ise Youtube izlenme satın al hizmetimizdir.

Instagram Igtv Ücretli Mi?

En yeni özelliklerinden biri olan dikey video uygulaması büyük beğeni görürken yeni keşfedenlerin aklına instagram igtv ücretli mi sorusu geliyor. Uygulama kesinlikle ücretsiz olup, siz de igtv instagram sistemini ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay instagram igtv özelliği sayesinde siz de takipçi sayınızı artırabilir ve yeni paylaşımları takip ederek takip edebilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşımı yapabildiğimiz Instagram’a gelen güncellemeler kullanıcılarla yeni özellikler sunmaktadır. Instagram özelliklerinden biri hikayeler olup, bu özellik sayesinde kullanıcılar takipçileriyle fotoğraf ya da video paylaşımı yaparken son yeniliklerden biri ise instagram igtv özelliği olup, siz de bu yenilik ile paylaşımlarınızı daha etkin şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Twitter beğeni satın al, retweet ve takipçi gibi hizmetlerimize de göz atmayı unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

instagramdeposu.com üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişleriniz için sizlerden hiçbir şekilde hesap şifreniz veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir. Bu sayede gönül rahatlığı ile hiçbir güvenlik sıkıntısı çekmeden sosyal medya ihtiyaçlarınız için çözümlere kavuşabilirsiniz.

Bizler tamamen yasal olarak %100 güvenilir yollar ile çalışan bir kurumsal firmayız. Siparişleriniz için adınıza fatura kesilir ve belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize e-posta ile kurumsal firmamız tarafından gönderilir.

Igtv instagramın yeni sunduğu hizmetlerinden birisidir. Bu yeni hizmette yükselmek daha kolaydır. Bu sayede daha popüler bir profile daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. IGTV kanalınızı ne kadar güçlendirirseniz o kadar fazla etkileşim oranına kavuşursunuz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Igtv için bu

Igtv için bu kadar çeşit hizmet veren başka bir yer yok. Tebrikler çeşitleriniz içersinde kayboldum seçmekte zorlanıyorum. Yazılarınız sayesinde tam olarak neye ihtiyacım var anlamam kolay oluyor.

5 5 1 2019-12-16 Fikret
Fikret
Teşekkür ederim bu

Teşekkür ederim bu kaliteli hizmetinizden çok memnun kaldım.

5 5 1 2019-12-16 Ebru
Ebru
Başarılı bir hizmet

Başarılı bir hizmet uygun fiyat. İlk başta fiyatları görünce tereddüt ettim. Ancak daha sonra Igtv yorum ve Igtv beğeni satın aldım. Ne kadar boşuna tereddüt ettiğimi anladım. Müthiş.

5 5 1 2019-12-16 Oğuz Odacı
Oğuz Odacı
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek