10
Beğeni
0,40 ₺
20
Beğeni
%15 İNDİRİMLİ
0,80 ₺
0,68 ₺
50
Beğeni
%32 İNDİRİMLİ
2,00 ₺
1,35 ₺
100
Beğeni
%43 İNDİRİMLİ
4,00 ₺
2,25 ₺
250
Beğeni
%52 İNDİRİMLİ
10,00 ₺
4,75 ₺
500
Beğeni
%60 İNDİRİMLİ
20,00 ₺
7,95 ₺
1000
Beğeni
%65 İNDİRİMLİ
40,00 ₺
14,00 ₺
2500
Beğeni
%66 İNDİRİMLİ
100,00 ₺
33,75 ₺
5000
Beğeni
%67 İNDİRİMLİ
200,00 ₺
65,00 ₺
10000
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
400,00 ₺
125,00 ₺
25000
Beğeni
%70 İNDİRİMLİ
1.000,00 ₺
300,00 ₺
50000
Beğeni
%70 İNDİRİMLİ
2.000,00 ₺
590,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-bot
Instagram IGTV Yabancı Bot Beğeni Satın Al2019-06-11T13:58:17+03:002019-06-11T13:58:17+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-botInstagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo.png

IGTV Yabancı Bot Beğeni Satın Al

Instagram tarafından geliştirilen IGTV içerisinde video paylaşan kullanıcılar, bunlar için beğeni satın alabilir. IGTV yabancı bot beğeni satın al işlemi yapan kullanıcılar istedikleri videolarına istedikleri kadar beğeni alabilir.

IGTV ve Özellikleri Hakkında

Kısa bir süre önce insanların kullanımına sunulan IGTV bir video uygulamasıdır. Instagram tarafından çıkarılan bu uygulama, kullanıcıların mobil cihazları üzerinden video paylaşmasına olanak veriyor. Sadece dikey videoları desteklemesi ile diğer uygulamalardan ayrılan IGTV, yatay olarak yüklenen videoları düzeltmiyor.

IGTV, Instagram içerisinde kullanılabileceği gibi ayrı bir uygulama olarak Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir. Kullanıcılar bu uygulamaya giriş yapabilmek için hesap açması gerekirken, Instagram kullanıcıları bu hesap ile IGTV uygulamasına giriş yapabilir.

Kullanıcılar IGTV üzerinden video izleyebildiği gibi video da paylaşabiliyor. Bunun için uygulama içerisinde kanal oluşturulması ve buraya video eklenmesi yeterlidir. Buradaki videolar takipçiler tarafından görülebiliyor. Takipçiler bu videolara yorum ve beğeni yapabildiği gibi bunları istemeleri halinde paylaşa da biliyorlar.

Beğeni Sayısı Neden Önemlidir?

Sosyal medya uygulamalarını kullanan kişilerin takipçi sayıları, paylaşımlarına aldıkları beğeni ve yorum sayısı fazla oldukça popülerlikleri de aynı derecede fazla olacaktır. Popülarite ise daha fazla izlenmeye neden olacağı için insanlar bu hususlara çok fazla önem vermektedir.

IGTV kullanıcıları için de bu durum geçerlidir ve kullanıcılar yükledikleri videoların olabildiğince çok izlenmesini ve beğeni almasını istemektedir. IGTV, diğer uygulamalarda olduğu gibi kullanıcılarına popüler videoları tavsiye etmektedir. Bu tavsiye videolardaki beğeni sayısıyla da ilgilidir. Dolayısıyla da beğenisi fazla olan videonun diğer kullanıcılara tavsiye edilme ihtimali vardır ve bu durum hem videonun hem de kullanıcının hızla popüler olmasını tetikleyecektir.

IGTV Yabancı Bot Beğeni Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Beğeni satın alma işlemi son derece basit işlemlerden bir tanesidir ve kısa sürede alınan beğeniler videolara eklenir. Fakat bu işlem için kaliteli hizmet veren seçeneklerin tercih edilmesi gerekir.

Öncelikle bu işlemle satın alınacak beğenilerin yabancı botlar tarafından yapılacağının bilinmesi gerekir. Bot en kısa ifadeyle gerçek olmayan kullanıcı demektir ve bilgisayarlar tarafından yönetilir.

Satın alma işlemini yapabilmek için öncelikle siteye giriş yapılır ve daha sonra IGTV bölümüne geçiş yapılır. Bu konu önemlidir çünkü farklı uygulamalardaki videolar için de beğeni satılması gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu aşamadan sonra IGTV hizmetlerinden beğeni bölümüne geçiş yapılmalıdır. Bu bölümde beğenilerin kim tarafından yapılacağının seçildiği bir bölüm vardır ve yabancı bot seçeneğinin tercih edilmesi gerekir.

Yukarıda belirtilen kısımlar geçildikten sonra ise ilgili bölüme beğeni satın alınmak istenen videonun linkinin girilmesi gerekir. Video linkinden sonra ise alınmak istenen beğeni sayısı yazılmalıdır. Böylece ödenmesi gereken fiyat da görünecektir. Son olarak ödeme yapılır ve böylece videolara botlar tarafından belirtilen sayıda beğeni eklenir.

Yeterince beğeni aldığınız takdirde bunu dengeleyecek yorumlara ihtiyacınız olabilir bunu Instagram IGTV yorum satın al hizmetimizle kolaylıkla halledebilirsiniz

Beğeni Satın Alırken Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

IGTV yabancı bot beğeni satın al işleminin son aşaması ödemedir. Ödeme işlemi için farklı yollar bulunurken bu durum biraz daha site ile alakalıdır. Site tarafından sunulan ödeme seçenekleri kullanıcılar tarafından kullanılır. Bu seçenekleri arasında havale, EFT ve kredi kartı gibi seçenekler vardır. Kullanıcılar kendi durumlarına göre bunlar arasından istediklerini tercih edebilir.

Beğeni Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beğeni satın alırken video linkinin dikkatli bir şekilde yazılması gerekiyor. Böylece beğeniler yanlış bir video için satın alınma işlemi yapılmamış olacaktır. Aynı şekilde satın alınacak beğeni sayısının da dikkatli bir şekilde yazılması gereklidir.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

IGTV Yabancı bot beğeniler, gerçek görünümlü ve profil fotoğraflarına sahip sizler için oluşturulmuş sanal kullanıcılar tarafından sağlanır. Gerçek beğeni paketlerinden daha uygun fiyatlıdırlar. Yabancı Bot beğeni sayılarında azalma yaşanması mümkün olmayacaktır.

IGTV Yabancı Bot Beğeni hizmetimizden yararlanmanız halinde, alacağınız beğenilerin ilerleyen zaman içerisinde azalma yaşanması söz konusu değildir. Herhangi bir aksi durumda instagramdeposu.com olarak bizler %100 telafi garantisi vermekteyiz.

instagramdeposı.com üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz sizlerin güvenliğini ve memnuniyetini düşünerek tasarlanmıştır. SSL Güvenlik Sertifikaları ve 3D Secure koruma yöntemleri ile %100 güvenli bir şekilde Kredi Kartı,Banka Kartı,EFT ve Havale yöntemlerimden birini seçerek gönül rahatlığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Yabancı Bot Beğeni Satın Al
Instagram Deposu
Instagram IGTV yabancı bot beğeni satın alma işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
975
975
Instagram IGTV Yabancı Bot Beğeni Satın Al
0.402021-12-30Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-bot
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Cantuğ Bostan

Süpersiniz. Tek kelimeyle böyle biz hizmet başka yerde yok!

Cantuğ Bostan
Elif

Böyle memnun kalmayı beklemezdim. İyi ki varsınız'

Elif
Yazgı

Igtv için hizmet veren çok az yer var. Ama burası kadar kalitelisini bulacağımı hiç sanmam.

Yazgı
Blog Yazılarımız
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
05/08/2019
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

 
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
30/07/2019
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

 
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019
23/07/2019
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek