50
Beğeni
2,40 ₺
100
Beğeni
%18 İNDİRİMLİ
4,80 ₺
3,90 ₺
250
Beğeni
%29 İNDİRİMLİ
12,00 ₺
8,50 ₺
500
Beğeni
%41 İNDİRİMLİ
24,00 ₺
14,00 ₺
1000
Beğeni
%50 İNDİRİMLİ
48,00 ₺
24,00 ₺
2500
Beğeni
%54 İNDİRİMLİ
120,00 ₺
55,00 ₺
5000
Beğeni
%58 İNDİRİMLİ
240,00 ₺
100,00 ₺
10000
Beğeni
%60 İNDİRİMLİ
480,00 ₺
190,00 ₺
25000
Beğeni
%62 İNDİRİMLİ
1.200,00 ₺
450,00 ₺
50000
Beğeni
%64 İNDİRİMLİ
2.400,00 ₺
850,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-gercek
Instagram IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al2019-06-10T17:22:12+03:002019-06-10T17:22:12+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-gercekInstagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo.png

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al

Instagram tarafından yakın zaman önce duyurulan IGTV, kullanıcıların video paylaşabilecekleri bir uygulamadır. IGTV yabancı gerçek beğeni satın al sayesinde kullanıcılar paylaşmış oldukları videoların beğeni sayılarını kısa sürede istedikleri kadar arttırabilirler.

IGTV Hakkında

Instagram, piyasadaki sosyal medya uygulamaları arasında en fazla kullanıcıya sahip olanlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Buna rağmen Instagram sürekli yenilikler yaparak, kullanıcıların burada daha fazla zaman geçirmesini ve buna bağlı olarak da kullanıcı sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Yukarıda bahsedilen yeniliklerden bir tanesi olan IGTV, kullanıcılar tarafından Instagram içerisinde kullanılabildiği gibi isteyen kişiler bunu bağımsız bir uygulama olarak telefonlarına yükleyebilirler. IGTV en basit ifade ile bir video uygulamasıdır fakat sadece mobil cihazlarla uyumludur. Buna bağlı olarak videoların dikey şekilde yüklenmesi zorunluluğu vardır. Yatay videolar IGTV tarafından desteklenmiyor.

IGTV Video Araçları

IGTV uygulaması üzerinden video yükleyerek paylaşmak isteyen kişilerin bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Bu uygulamanın video çekim özelliği yoktur ve bundan dolayı kullanıcıların daha önceden videoları düzenleyerek hazır bir şekilde mobil cihazda bulundurması gerekir. Daha sonra ise buradan video uygulamaya yüklenebilir.

Bu uygulamada yer alan araçlar sayesinde ise uygulama üzerinden videolara yorum, beğeni yapılabiliyor. Bu işlemler videoların popülaritesini gösteren önemli unsurlardır ve buna bağlı olarak kullanıcılar videolarındaki beğeni sayılarının fazla olmasını ister.

Yukarıda da anlatıldığı gibi videoların beğenme sayısı kullanıcılar için çok önemlidir. Bunun farklı yönleri vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

İlki bir videonun beğeni sayısının fazla olması popüler videolar arasına daha rahat bir şekilde girmesine neden olur. Bu da izlenme sayısını arttırır.

IGTV özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılara popüler videoları önermesidir ki beğenisi fazla olan videoların bu şekilde önerilme ihtimali daha yüksek olur.

Kullanıcılar bir video izlemeye karar verirken, videodaki beğeni sayısının fazla olması çok etkilidir.

Yukarıda yer alan maddeler genel olarak videoların çok fazla izlenmesi ve popüler olmasıyla ilgilidir. Bir videonun popüler olması, videoyu yükleyen kullanıcıyı da doğrudan etkilemektedir. Dolayısıyla da videolardaki beğeniler kullanıcıların takipçi sayılarını da arttırmaktadır.

IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al İşlemi Nedir ve Nasıl Yapılır?

IGTV uygulamasındaki videolara beğeni satın almak son derece kolaydır. IGTV yabancı gerçek beğeni satın al hizmeti veren siteye giriş yapılması gerekir ve ardından aşağıda belirtilen adımlar sırasıyla izlenmelidir. Bu adımlar şunlardır:

Siteye giriş yapıldıktan sonra IGTV bölümüne geçiş yapılmalıdır. Bu işlem üst bölümde yer alan menülerden yapılabilir.

Instagram IGTV bölümünde verilen diğer hizmetlerin ve beğeni hizmetlerinin olduğu görülecektir. Buradan ilgili butona basarak beğeni bölümüne geçilmelidir.

Öncelikle yabancı gerçek kısmı seçilir daha sonra ise beğeni satın alınmak istenen videonun linki girilir.

Bu işlemlerin ardından ne kadar beğeni satın alınacağı ilgili kısma yazılır. Bu işlemin ardından ne kadar ödeme yapılacağı ekranda görülecektir.

Son olarak ödeme yapılır ve böylece ilgili videoya gerçek yabancı kişiler istenilen sayıda beğeni yapar.

Beğeni Satın Alma İşlemindeki Diğer Hususlar

Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından beğeni satın alma işlemi yapılmış olacaktır. Fakat kullanıcıların video linkini yazarken dikkatli olması ve hata yapmaması gerekir. Bilindiği gibi video linklerindeki tek bir karakter bile işlemin hatalı olmasına neden olacaktır.

Beğeni satın alma işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise ödemeyle ilgilidir. Ödeme işlemi farklı şekillerde yapılabilir fakat bu işlem esnasında güvenliği elden bırakmamak ve bilgilerin farklı birisiyle paylaşılmaması gerekir. Aksi durumda istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

Instagram Igtv Yabancı ile Paylaşımlarınıza Daha Fazla Beğeni Satın Alabilirsiniz

Günümüzde birçok kişi instagram igtv yabancı beğeni satın alma ile paylaşımlarının daha fazla kişi tarafından beğenilmesini sağlıyor. Siz de paylaşımlarınıza beğeni satın alarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız, sitemiz üzerinden paketlere göz atarak takipçi, beğeni ve yorum satın alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden yararlanırken Instagram Türk gerçek beğeni satın al hizmetlerimize de göz atmayı unutmayın.

Instagram Igtv Güncellemesini Nasıl Kullanabilirsiniz

Kullanmış olduğunuz akıllı telefonlar üzerinden uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Instagram ya da uygulama indirerek kullanacağınız bu özellik sayesinde siz de paylaşımlarınızı kanal açarak paylaşabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz videoları buraya yükleyerek takipçi ve arkadaşlarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Video eklemek istediğinizde öncelikle kanal açmanız gerekiyor. Açacağınız kanal üzerinden yapacağınız tüm video paylaşımlarınızı takipçileriniz ile paylaşabilir onların uzun ve dikey videolarınızı izlemesini sağlayabilirsiniz. Eğer daha fazla kişiye hitap ediyorsanız, instagram igtv yabancı al seçeneğimizi kullanarak siz de destek ürünler satın alabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden instagram igtv yabancı beğeni nasıl alınır konusu hakkında siz de detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden açacağınız sayfada ki paylaşımlarınızın beğeni sayısını artırmak artık çok daha kolay.

Beğeni Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar Nelerdir?

Siz de instagram igtv yabancı beğeni alarak paylaşımlarınızın çok daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Beğeni alan videolar kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşarak popüler videolar arasına girmektedir. Beğeni satın alarak videoların beğeni sayısı artırılabilir ve bu sayede çok daha fazla kişiye paylaşımlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Bu konuda web sitemizden siz de güvenle beğeni satın alabilir ve alacağınız beğeni ile sayfanızın ve paylaşımlarınızın popülerliğini kısa sürede artırabilirsiniz. Yeni gelen güncelleme sonrasında birçok kişi için sayfa ve video beğenilerini artırma çabasında sitemiz en ideal adresler arasında yer alıyor. instagram igtv yabancı beğeni satın almak için siz de sitemizin avantajlarından yararlanarak beğeni satın alabilirsiniz. Kolay ve güvenilir ödeme seçenekleri ile sitemiz en güvenilir adresler arasında sizlere beğeni hizmeti sunmaya devam ediyor. IGTV ile ilgili hizmet alıyorsanız Youtube beğeni satın al hizmetimize de göz atıp Youtube kanalınızı da büyütmeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra, anında sizler için çalışmaya başlarız. İstediğiniz miktarda beğeni en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz paylaşımınıza sağlanacaktır. 

instagramdeposu.com olarak sitemiz üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişleriniz için sizlerden hiçbir şekilde şifre veya kişisel bilgilerinizi istemeyiz. Bu sayede şifre vermeden %100 güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile tamamlarsınız.

Satın alacağınız hizmetlerimiz tamamen güvenilir prosedürler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu sayede başkaları tarafından fark edilmesi mümkün değildir. Beğenileriniz tamamen organik bir artış şeklinde gözükecektir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
Instagram Deposu
Instagram IGTV yabancı gerçek beğeni satın alarak sizde paylaştığınız videolara beğeni alarak ön plana çıkarabilirsiniz.
974
974
Instagram IGTV Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
2.402021-12-30Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/begeni/yabanci-gercek
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Emre Kurnaz

Elde edebileceğim maksimum faydayı bana çok hızlı bir şekilde sağladı. Gerçekten tebrik etmekten başka ne yapabilirim bilmiyorum. Tekrar satın alacağımdan emin olabilirsiniz.

Emre Kurnaz
Ali Gürbüzol

Igtv için hizmet veren kaliteli bir siteyi çok aradım. En sonunda aradığımı sizde buldum. Süpermiş gerçekten.

Ali Gürbüzol
Recep Yünaçar

Söylecek fazla birşeyim yok gerçekten başarılı.

Recep Yünaçar
Blog Yazılarımız
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
05/08/2019
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

 
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
30/07/2019
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

 
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019
23/07/2019
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek