IGTV Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme Youtube

Instagram IGTV

IGTV Görüntüleme Satın Al

Video Linki

Görüntüleme Sayısı (En az , en fazla )

Ödenecek Ücret:  0,00 ₺
  • Sepete Ekle
  • Hemen Al

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al

IGTV yeni kullanıma sürülen bir video uygulamasıdır ve kullanıcılar IGTV görüntüleme satın al - IGTV izlenme satın al sayesinde videolarının görüntüleme sayılarını arttırma şansına sahip olmaktadır.

IGTV Nedir?

Instagram tarafından geliştirilen IGTV, kullanıcıların video izleyebildikleri gibi içerik de üretebilecekleri bir uygulamadır. Instagram içerisinde kullanılabilen bu uygulama istenmesi halinde ayrı bir uygulama olarak da Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir. Kullanıcılar bu uygulamaya giriş yapabilmek için bir hesap oluşturmak ya da Instagram hesaplarıyla burada da devam etmek zorundadır. Dolayısıyla da IGTV için yeni bir sosyal medya platformu demek yanlış olmayacaktır.

IGTV Özellikleri

Bu uygulama da diğer sosyal medya araçları gibi kullanıcıların paylaşımlara beğeni ve yorum yapmasına izin veriyor. Bu da bazı paylaşımların daha öne çıkmasına neden oluyor. Bu durum videoların aldıkları beğeni ve yorum sayısının dışında izlenme sayıları ile de doğrudan ilgilidir.

IGTV kullanıcıların kanal oluşturarak içerik üretmesi için de fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar kendi oluşturdukları videoları diğer takipçileriyle paylaşabiliyor.

Görüntüleme Sayısı Nedir ve Neden Önemlidir?

Görüntüleme sayısı bir videonun kaç kişi tarafından izlendiğini göstermektedir. Bu sayısı videolar için oldukça önemlidir. Çünkü izlenme sayısı videoların beğenildiğini gösteren en önemli unsurlardan bir tanesidir.

IGTV uygulama olarak popüler videoları diğer kullanıcılara öneren bir yapıya sahiptir. Burada popüler videoların nasıl seçildiği konusunda izlenme sayısı çok önemlidir. Bir video izleniyor ise popülerleşiyor anlamına gelir ki uygulama da buna göre hareket eder. Bundan dolayı izlenme sayısının artması, bir süre sonra çok daha fazla kişi tarafından izlenileceği anlamına gelir.

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al Nedir?

Görüntüleme satın alındığında muhakkak belirli bir beğeni sayısına ulaşmanız gerekmektedir aksi takdirde kötü bir izlenime sahip olursunuz bu nedenle Instagram IGTV yabancı gerçek beğeni satın al hizmetimizden faydalanmayı unutmayın.

Yukarıda anlatılan sebeplerden dolayı IGTV kullanıcıları, kanal oluşturarak yükledikleri videoların çok kişi tarafından izlenmesini ister. Bu istek için görüntüleme satın alınma işlemi çok önemlidir. Görüntüleme satın alınarak bir videonun izlenme sayısı arttırılmakta ve böylece biraz daha popüler olması sağlanmaktadır.

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

İzlenme sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar bunun için görüntüleme satın almak istediklerinde öncelikli olarak hizmet alınacak siteye giriş yapılması gerekir. Bu siteye giriş yapıldıktan sonra ise öncelikle IGTV bölümüne sonra da izlenme satın alma kısmına geçilmelidir. Burada çok kullanışlı ve oldukça basit bir menü bulunur. Bu menü üzerinden gerekli işlemler kısa sürede yapılabilir.

Kullanıcıların öncelikle izlenme sayısını arttırmak istedikleri videoların linkini uygun bölüme doğru olarak yazmaları ya da yapıştırmaları gerekir. Bu aşamadan sonra ise satın alınacak izlenme sayısı ilgili bölüme girilmelidir. Böylece ödenmesi gereken ücretin ne kadar olacağı gözükecek ve kullanıcılar izlenme sayısını değiştirerek bunu istedikleri rakama getirebilir. Son olarak ödeme işlemi yapılmalı ve böylece işlem tamamlanmalıdır.

Yukarıda bahsedilen işlemlerin yapılmasının ardından kullanıcıların linkini verdikleri videonun izlenme sayısı kısa bir süre sonra istenilen rakam kadar artmış olacaktır. Bu işlem bir video için de birden fazla video için de yapılabilir.

Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

IGTV videoları için satın alma işleminin son aşamasında ödeme yapılır. Bu işlem yapılırken kullanıcıların bilgilerini üçüncü bir kişi ile paylaşmaması ve herkese açık internet ağını kullanmaması gerekir. Ayrıca işlem yapılan mobil cihazların ve bilgisayarların güncel olması da çok önemlidir. Böylece kötü amaçlı yazılımlar engellenmiş olacaktır. Tüm bu bahsedilenlerin önemsenmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekiyor. Aksi durumda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkacak ve bu da kullanıcıların sıkıntıya girmesine neden olacaktır.