100
İzlenme
0,99 ₺
250
İzlenme
%23 İNDİRİMLİ
2,48 ₺
1,90 ₺
500
İzlenme
%41 İNDİRİMLİ
4,95 ₺
2,90 ₺
1000
İzlenme
%50 İNDİRİMLİ
9,90 ₺
4,90 ₺
2500
İzlenme
%61 İNDİRİMLİ
24,75 ₺
9,50 ₺
5000
İzlenme
%70 İNDİRİMLİ
49,50 ₺
14,50 ₺
10000
İzlenme
%75 İNDİRİMLİ
99,00 ₺
24,00 ₺
25000
İzlenme
%80 İNDİRİMLİ
247,50 ₺
47,50 ₺
50000
İzlenme
%82 İNDİRİMLİ
495,00 ₺
85,00 ₺
100000
İzlenme
%84 İNDİRİMLİ
990,00 ₺
150,00 ₺
250000
İzlenme
%86 İNDİRİMLİ
2.475,00 ₺
325,00 ₺
500000
İzlenme
%88 İNDİRİMLİ
4.950,00 ₺
550,00 ₺
1000000
İzlenme
%90 İNDİRİMLİ
9.900,00 ₺
900,00 ₺
10000000
İzlenme
%91 İNDİRİMLİ
99.000,00 ₺
8.000,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/goruntuleme
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al2019-07-08T11:47:13+03:002019-07-08T11:47:13+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/goruntulemeInstagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo.png
img/uploads/instagram-igtv-goruntuleme-satin-al.jpg
img/uploads/igtv-goruntuleme-satin-al.jpg
img/uploads/instagram-igtv.jpg

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al

IGTV yeni kullanıma sürülen bir video uygulamasıdır ve kullanıcılar IGTV görüntüleme satın al - IGTV izlenme satın al sayesinde videolarının görüntüleme sayılarını arttırma şansına sahip olmaktadır.

IGTV Nedir?

Instagram tarafından geliştirilen IGTV, kullanıcıların video izleyebildikleri gibi içerik de üretebilecekleri bir uygulamadır. Instagram içerisinde kullanılabilen bu uygulama istenmesi halinde ayrı bir uygulama olarak da Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilir. Kullanıcılar bu uygulamaya giriş yapabilmek için bir hesap oluşturmak ya da Instagram hesaplarıyla burada da devam etmek zorundadır. Dolayısıyla da IGTV için yeni bir sosyal medya platformu demek yanlış olmayacaktır.

IGTV Özellikleri

Bu uygulama da diğer sosyal medya araçları gibi kullanıcıların paylaşımlara beğeni ve yorum yapmasına izin veriyor. Bu da bazı paylaşımların daha öne çıkmasına neden oluyor. Bu durum videoların aldıkları beğeni ve yorum sayısının dışında izlenme sayıları ile de doğrudan ilgilidir.

IGTV kullanıcıların kanal oluşturarak içerik üretmesi için de fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar kendi oluşturdukları videoları diğer takipçileriyle paylaşabiliyor.

Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al

Görüntüleme Sayısı Nedir ve Neden Önemlidir?

Görüntüleme sayısı bir videonun kaç kişi tarafından izlendiğini göstermektedir. Bu sayısı videolar için oldukça önemlidir. Çünkü izlenme sayısı videoların beğenildiğini gösteren en önemli unsurlardan bir tanesidir.

IGTV uygulama olarak popüler videoları diğer kullanıcılara öneren bir yapıya sahiptir. Burada popüler videoların nasıl seçildiği konusunda izlenme sayısı çok önemlidir. Bir video izleniyor ise popülerleşiyor anlamına gelir ki uygulama da buna göre hareket eder. Bundan dolayı izlenme sayısının artması, bir süre sonra çok daha fazla kişi tarafından izlenileceği anlamına gelir.

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al Nedir?

Görüntüleme satın alındığında muhakkak belirli bir beğeni sayısına ulaşmanız gerekmektedir aksi takdirde kötü bir izlenime sahip olursunuz bu nedenle Instagram IGTV yabancı gerçek beğeni satın al hizmetimizden faydalanmayı unutmayın.

Yukarıda anlatılan sebeplerden dolayı IGTV kullanıcıları, kanal oluşturarak yükledikleri videoların çok kişi tarafından izlenmesini ister. Bu istek için görüntüleme satın alınma işlemi çok önemlidir. Görüntüleme satın alınarak bir videonun izlenme sayısı arttırılmakta ve böylece biraz daha popüler olması sağlanmaktadır.

IGTV Görüntüleme Satın Al - IGTV İzlenme Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

İzlenme sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar bunun için görüntüleme satın almak istediklerinde öncelikli olarak hizmet alınacak siteye giriş yapılması gerekir. Bu siteye giriş yapıldıktan sonra ise öncelikle IGTV bölümüne sonra da izlenme satın alma kısmına geçilmelidir. Burada çok kullanışlı ve oldukça basit bir menü bulunur. Bu menü üzerinden gerekli işlemler kısa sürede yapılabilir.

Kullanıcıların öncelikle izlenme sayısını arttırmak istedikleri videoların linkini uygun bölüme doğru olarak yazmaları ya da yapıştırmaları gerekir. Bu aşamadan sonra ise satın alınacak izlenme sayısı ilgili bölüme girilmelidir. Böylece ödenmesi gereken ücretin ne kadar olacağı gözükecek ve kullanıcılar izlenme sayısını değiştirerek bunu istedikleri rakama getirebilir. Son olarak ödeme işlemi yapılmalı ve böylece işlem tamamlanmalıdır.

Yukarıda bahsedilen işlemlerin yapılmasının ardından kullanıcıların linkini verdikleri videonun izlenme sayısı kısa bir süre sonra istenilen rakam kadar artmış olacaktır. Bu işlem bir video için de birden fazla video için de yapılabilir.

IGTV Görüntüleme Satın Al

Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

IGTV videoları için satın alma işleminin son aşamasında ödeme yapılır. Bu işlem yapılırken kullanıcıların bilgilerini üçüncü bir kişi ile paylaşmaması ve herkese açık internet ağını kullanmaması gerekir. Ayrıca işlem yapılan mobil cihazların ve bilgisayarların güncel olması da çok önemlidir. Böylece kötü amaçlı yazılımlar engellenmiş olacaktır. Tüm bu bahsedilenlerin önemsenmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekiyor. Aksi durumda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkacak ve bu da kullanıcıların sıkıntıya girmesine neden olacaktır.

Instagram’ı aktif olarak kullanıyorsanız ve bulunduğunuz alan içerisinde hedeflediğiniz noktalar var ise paylaşımlarınız ile hedef kitlenizi etkilemeniz gerekir. Ayrıca kurumsal olarak bu alanda yer alıyorsanız ürün veya hizmetlerinizin videolarını kaliteli bir şekilde çekerek müşterilerinize sunabilirsiniz. Uzun süreli video çekme içeriği olan IGTV ile bunu başarabilirsiniz. Hedef kitlenizi etkilemek ve marka bağlılığını oluşturma isterseniz de görüntüleme sayınızın yüksek olması gerekir. Sayının yüksek olması diğer kullanıcılar tarafından hemen fark edilir ve sizi takip etmeye başlarlar. Sizde bu sayede hedeflediğiniz noktalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Görüntüleme Satın Almak İçin Çok Nedeniniz Var

IGTV görüntüleme satın almak için birçok nedeniniz var. Ürün veya hizmet satışlarını arttırmak ve bilinirliği yükseltmek için bu özellik basamak görevini görecektir. Sosyal medya alanında sizi tanınır yapacak ve vermek istediğiniz mesajı geniş kitlelere ulaştıracaktır. Bundan dolayı bu detaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Çektiğiniz videonun linkini paylaşarak istediğiniz sayıda görüntüleme alabilirsiniz. Sunulan hizmet içeriği kurumsal olarak verilmekte ve süreklilik arz etmektedir. İşletmenizi sosyal medya alanlarında geliştirmek ve tanınır yapmak için bu hizmet içeriği sizin için kurtarıcı olacaktır. Bu sayede marka bilinirliği sağlayarak ürünlerinizin tanıtımını en kısa sürede yapabilirsiniz.

instagram IGTV

Kimler İçin Uygundur

Görüntüleme sayısı almak sektör içerisinde işletme olarak hizmet vererek ürün veya hizmet satışı yapan kişiler yararlanabilir. Ayrıca hem kurumsal hem de bireysel olarak hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken instagram igtv görüntülenme satın al seçeneğinden aktif olarak yararlanmak olacaktır. Görüntüleme satın alma içeriğinden tüm sektörler yararlanabilir. Bulunduğunuz alanda farklılık oluşturmak sizi ayrıcalıklı kılar. Bunun için reklam tanıtımlarınızı Instagram üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu çekilen videoların çok sayıda görünmesini istiyorsanız mutlaka görüntüleme sayınızı arttırmanız gerekir. Bu sayede başarı oluşacak ve geleceğe daha iyi bir şekilde uzanabileceksiniz. Bulunduğunuz alanda ne olursa olsun bu hizmet içeriğinden yararlanabilir ve farkınızı ön plana taşıyabilirsiniz. Ayrıca rekabet gücünü arttırmada da oldukça başarılı olan bu özellik ile geniş kitlelere istediğiniz mesajı da kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

İşletme Gelirleriniz Artırır

Instagram dünyasında başarılı olmak ve birçok kişiye ulaşabilmek satışlarınızın da doğru orantıda artmasına neden olur. Bu da işletme gelirlerinizin maksimum seviyeye ulaşmasına olanak sağlar. Bunun için tanıtımlarınızı kaliteli bir şekilde hazırlayarak görüntüleme sayısı alabilir ve istediğiniz adımları da buna bağlı olarak geçekleştirebilirsiniz. Verilen hizmet içeriği iade garantili olarak yapıldığından dolayı sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için de 7/24 canlı destek içeriğinden yararlanabilirsiniz. Farklı olmak ve bulunduğunuz sektörde müşteri kitlenizi etkilemek isterseniz bu hizmet içeriğinden mutlaka yararlanamaya özen gösterin. Bu sayede başarı oranınız artacak ve kişiler sizi daha iyi tanımaya başlayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

IGTV görüntülenme sayılarınız arttıkça IGTV popülerliğinizi arttırmada ki en önemli etmendir. Görüntülenmeler arttıkça etkileşim oranınız artar ve keşfette çıkma ihtimaliniz çok yükselir.

IGTV Görüntülenme sayılarınız arttıkça daha dikkat çekici bir profil hale gelirsiniz. Bu sayede reklam verecek kullanıcıların da radarına girersiniz. Reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. 

IGTV görüntülenme satın almak için Kredi Kartı,Banka Kartı,EFT ve Havale yöntemlerinden birisini seçip %100 güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Banka Hesaplarımız kısmından size uygun EFT hesabını bulabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al
Instagram Deposu
Instagram IGTV görüntüleme satın alarak paylaşmış olduğunuz videoların izlenme sayısını hızlıca arttırabilirsiniz!
970
970
Instagram IGTV Görüntüleme Satın Al
0.992021-12-30Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/goruntuleme
5 / 5
51Toplam:3 Değerlendirme
Canan

Igtv görüntülenme satın aldım. İyi ki de almışım. Keşke daha önce alsaymışım.

Canan
Cihan

Bence bu hizmeti kullanmadan, beklentiye girmemek lazım. Çünkü gerçekten beklentilerden çok fazlası.

Cihan
Gamze Uçar

Çok aktif olarak paylaşım yaptığım bir Igtv kanalım var. Görüntülenme satın alarak emeklerimin karşılığını daha çok almaya başladığımı hissettim.

Gamze Uçar
Blog Yazılarımız
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
05/08/2019
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

 
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
30/07/2019
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

 
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019
23/07/2019
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek