IGTV Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme Youtube

Instagram IGTV

IGTV Yorum Satın Al

Türk gerçek yorumlar fotoğrafınıza göre özel olarak yazılmaktadır.

Bot yorumlar bilgisayar tarafından rastgele yazılmaktadır.

Video Linki

Yorum Sayısı (En az , en fazla )

Ödenecek Ücret:  0,00 ₺
 • Sepete Ekle
 • Hemen Al

IGTV Yabancı Yorum Satın Al

IGTV kullanıcıları kanal oluşturarak ekledikleri videoların altına yorum satın alabiliyor. IGTV yabancı yorum satın al sayesinde kullanıcılar istedikleri videonun altına yorum ekletebiliyor. Üstelik sayıyı da kendileri belirliyor ve böylece bütçelerine göre hareket edebiliyor.

Videoların Altındaki Yorum Sayısı Neden Önemli?

Sosyal medya kullanıcılarının tamamı yapmış oldukları paylaşımların daha fazla insan tarafından görülmesini isterler. Bu durum IGTV kullanıcıları için de geçerlidir ve kullanıcılar bundan dolayı da videolarının daha popüler olmasını isterler.

Bir videonun altındaki yorum sayısının fazla olması hem videoya hem de onu yükleyen kullanıcıya olumlu katkısı vardır. Yorum sayısının fazla olması o videonun çok sayıda kişi tarafından izlendiğini gösterir. İzleyen kişiler ayrıca bu videolara yorum yaparak bir anlamda video ile ilgili değerlendirmede bulunurlar. Bu da etkileşimi arttıran bir husustur.

İnsanlar bir video izlemek istediklerinde altındaki yorum sayısının fazla olmasını önemserler. Bu sayede güzel videolara daha çabuk ulaşacaklarını düşünen insanlar için yorum sayısı çok önemli bir kıstas olarak dikkat çeker.

IGTV ve Yorum Sayısı

IGTV için ise yorum sayısı daha da önemlidir. IGTV kullanıcılarına kendi alanlarındaki popüler videoları öneren bir sisteme sahiptir. Kullanıcılar uygulama içerisindeki sekmelerden buradaki videoları görebilir ve böylece kendi ilgi alanlarına uygun videoları izleyebilir. Ayrıca o andaki popüler videolar da aynı şekilde önerilir.

IGTV popüler videoları belirlerken farklı bir yöntem kullanmakta ve bu sayede popüler videoları daha doğru bir şekilde tespit etmektedir. Uygulama, toplam etkileşim sayısını dikkate almaktadır. Yani bir videonun izlenme sayısı dışında bunlara yapılan yorum ve beğeni sayısı da dikkate alınıyor. Böylece kullanıcıların hangi videolarda daha fazla zaman geçirdiğini tespit edebiliyor.

Kullanıcılar, videolarına yorum satın aldıklarında popüler olması daha kolay hale geliyor. Böylece videoların diğer kullanıcılara önerilmesi gibi bir durum ortaya çıkmakta ve bu da daha fazla etkileşim anlamına gelmektedir.

IGTV Yabancı Yorum Satın Al Nasıl Yapılır?

Yorum satın almak isteyen kişilerin bu işlemi yapabilecekleri farklı mecralar bulunur. Bunlardan kaliteli olanların tercih edilmesi çok önemli olup kullanıcılar buna özen göstermelidir. Yorum satın almak isteyen kişilerin aşağıda belirtilen adımları izlemesi gerekir. Bu adımlar:

 • Öncelikle satın alma işleminin yapılacağı siteye giriş yapılmalıdır.
 • Site içerisinde IGTV bölümüne geçilmeli ve ilgili butonlara basılarak yorum satın alınma işleminin yapılacağı sayfaya girilmelidir.
 • Yorum satın alırken, yorumlar kimler tarafından yapılacağı konusu çok önemlidir ve kullanıcılar bunlardan kendileri için uygun olanları tercih etmelidir.
 • Yabancı yorum satın alma yapıldığında videonun altına yabancılar tarafından rasgele yorum yapılacaktır.
 • Bu aşamadan sonra ise yorum satın alınmak istenen videonun linkinin uygun bölüme düzgün bir şekilde girilmesi gerekir.
 • Satın alınacak yorum sayısı ilgili bölüme yazılır ve böylece ne kadarlık bir ödeme yapılacağı görülmüş olur.
 • Son olarak ise ödeme yapılarak işlem tamamlanmış olur.

Yorum hizmetinden faydalandıktan sonra Instagram IGTV yabancı bot beğeni satın al seçeneklerimize de göz atmayı unutmayın bu seçenekler hesabınızı çok daha hızlı bir biçimde üst sıralara çıakrır.

Yorum Satın Alma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

IGTV yabancı yorum satın al yapan kullanıcıların bilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan bazıları yukarıda belirtildi. Belirtilenler dışında bu işlem her video için yapılır fakat videoların mutlaka IGTV üzerinde olması gerekir. Yani farklı bir sosyal medya platformunda yer alan video için yorum satın alınma işlemi buradan yapılamaz. Kullanıcıların buna dikkat etmesi gerekir.

Video linkinin doğru bir şekilde buraya eklenmesi de çok önemli olup işlem yapıldıktan sonra geriye alınamaz. Yani ödemeden sonra yorumlar videoya eklenir ve kullanıcıların bu işlemi iptal etme hakkı olmaz. Bundan dolayı linkin doğru bir şekilde yazıldığından emin olunması gerekiyor.

IGTV Yorum Satın Al

Instagram’ın kullanıcılarına son hediyesi olan IGTV, çok kısa bir sürede önemli bir kullanıcı sayısına ulaştı. Kullanıcılar IGTV yorum satın al işlemi ile buradaki paylaşımlarının altıdaki yorumları da attırabiliyor. Böylece bir anlamda videoların popülerliği artmış oluyor.

IGTV Yorum Satın Al İşlemi Hakkında

Sosyal medya platformlarının kullanıcıları, bu mecralarda yapmış oldukları bütün paylaşımların daha fazla insan tarafından izlenmesini, beğenilmesini istediği gibi insanların bu paylaşımlara yorum yaparak fikirlerini de belirtmesini ister. Bir videonun altındaki yorumların sayısı ne kadar fazla ise o video o kadar ilgi görmüş demektir. Yorumların sayısı ayrıca videonun dolaylı da olsa popüler olmasına yaramaktadır. Tüm bu anlatılanlar Instagram’ın yeni uygulaması olan IGTV için de geçerlidir.

IGTV kullanıcıları yukarıda anlatılan nedenlerden dolayı videolarına yorum satın almak istemektedir. Bu işlem sayesinde videonun popüler olmasına dolaylı olarak katkı verilmiş olacak ve bu da kullanıcılara yansıyacaktır.

IGTV Yorum Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemin yapılabilmesi için farklı seçenekler bulunur. Kullanıcılar bu seçeneklerden istediklerini tercih edebilir fakat kaliteli olan sitelerin tercih edilmesi alınan hizmetin güvenirliği açısından son derece önemlidir. Böylece kullanıcılar yorum konusunda sıkıntı yaşamayacaktır.

Bu alanda güvenilir hizmet veren siteye giriş yapıldıktan sonra farklı bölümler olduğu görülecektir. Kullanıcılar bu bölümlerden IGTV olan kısma giriş yapmalı ve buradaki hizmetlerden yorum kısmına geçiş yapmalıdır. Yorum bölümüne geçiş yapıldıktan sonra ise ilgili menüler kullanılarak önce video linkinin doğru olarak buraya yazılması ardından da ne kadar yorum satın alınacağının belirlenmesi gerekir. Bu işlemlerin hemen ardından ekranda ödenmesi gereken miktar gözükecektir. IGTV yorum satın al işlemi beliren miktarın ödenmesi ile tamamlanmış olacaktır.

Yorum Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda bahsedilen işlemler yapılırken dikkat edilmesi gereken çok farklı hususlar vardır. Bunlardan bazılarını aşağıdaki maddeler gibi sıralamak mümkündür. Buna göre:

 • Video linkinin doğru bir şekilde istenilen bölüme yazılması çok önemlidir. Bu aşamada kullanıcıların dikkatli ve özenli olması gerekir. Aksi durumda işlem başarısız ya da hatalı olacaktır.
 • Ödeme yapılırken kişisel bilgilerin yabancılarla paylaşılmaması gerekir.
 • Satın alınacak yorumların sayısının yanlış girilmemesi gerekir.
 • Yorum sayısı ile fiyat ayarlaması yapılabilir böylece kullanıcılar bütçelerine göre yorum satın alabilir.
 • Satın alınan yorumlar rastgele yapılır.

Satın alınan yorumların dengelenmesi adına Instagram IGTV beğeni satın al hizmetinden faydalanmanız çok daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Yorum Sayısının Önemi

IGTV kullanıcıların uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirmesi için video önerileri de yapmaktadır. Bunu yaparken videoların diğer kullanıcılarla etkileşimine bakmaktadır. Bir videonun etkileşim sayısı fazla ise popülerdir şeklinde basit bir mantıkla çalışan IGTV, bunlardan üst sırada olanları diğer kullanıcılara önermektedir.

IGTV üzerine yüklenen videoların etkileşim sayılarını belirleyen farklı unsurlar bulunur. Bunların başında izlenme, beğeni ve yorum sayıları gelir. Dolayısıyla da kullanıcılar videolarının altında bulunan yorum sayısının fazla olmasını popülerlik için de isterler.

IGTV Araçları

IGTV uygulaması üzerinde video izleyen kişiler hemen alt tarafta bulunan araçlar vasıtasıyla videolara beğeni ve yorum yapabilirler. Bu özellik birçok sosyal medya uygulamasında farklı şekillerde vardır. Kullanıcılar bu araçlar sayesinde izledikleri videoları dolaylı da olsa oylamış oluyorlar. Beğeni ve yorum sayısı daha fazla olan videoları kullanıcılar daha fazla izlemektedir. Özellikle uzun videolarda bu durum çok önemlidir ve kullanıcılar yorum sayısı fazla ise sonuna kadar izlemeyi tercih ediyor.

IGTV üzerinde içerik oluşturmak isteyen kişilerin öncelikle bir kana açması ve daha sonra buraya videolar eklemesi gerekir. Burada yer alan videolara yapılan yorum sayısı arttıkça kanaldaki videoların tamamının olumlu olarak etkilenmesini sağlayacaktır.