Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
30
Yorum
10,80 ₺
40
Yorum
13,60 ₺
50
Yorum
16,00 ₺
100
Yorum
30,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/yorum/yabanci-bot
Instagram IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al2019-05-09T18:37:44+03:002019-05-09T18:37:44+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/yorum/yabanci-botInstagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo.png
20
Instagram Türk Bot Takipçi

Gerçek Görünümlü ve Kaliteli Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

7,90 ₺
100
Instagram Türk Bot Takipçi

Gerçek Görünümlü ve Kaliteli Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

34,00 ₺
250
Instagram Türk Bot Takipçi

Gerçek Görünümlü ve Kaliteli Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

79,00 ₺
500
Instagram Türk Bot Takipçi

Gerçek Görünümlü ve Kaliteli Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

139,00 ₺
Daha Fazla
Instagram Türk Bot Takipçi

Gerçek Görünümlü ve Kaliteli Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

IGTV Yabancı Yorum Satın Al

IGTV kullanıcıları kanal oluşturarak ekledikleri videoların altına yorum satın alabiliyor. IGTV yabancı yorum satın al sayesinde kullanıcılar istedikleri videonun altına yorum ekletebiliyor. Üstelik sayıyı da kendileri belirliyor ve böylece bütçelerine göre hareket edebiliyor.

Videoların Altındaki Yorum Sayısı Neden Önemli?

Sosyal medya kullanıcılarının tamamı yapmış oldukları paylaşımların daha fazla insan tarafından görülmesini isterler. Bu durum IGTV kullanıcıları için de geçerlidir ve kullanıcılar bundan dolayı da videolarının daha popüler olmasını isterler.

Bir videonun altındaki yorum sayısının fazla olması hem videoya hem de onu yükleyen kullanıcıya olumlu katkısı vardır. Yorum sayısının fazla olması o videonun çok sayıda kişi tarafından izlendiğini gösterir. İzleyen kişiler ayrıca bu videolara yorum yaparak bir anlamda video ile ilgili değerlendirmede bulunurlar. Bu da etkileşimi arttıran bir husustur.

İnsanlar bir video izlemek istediklerinde altındaki yorum sayısının fazla olmasını önemserler. Bu sayede güzel videolara daha çabuk ulaşacaklarını düşünen insanlar için yorum sayısı çok önemli bir kıstas olarak dikkat çeker.

IGTV ve Yorum Sayısı

IGTV için ise yorum sayısı daha da önemlidir. IGTV kullanıcılarına kendi alanlarındaki popüler videoları öneren bir sisteme sahiptir. Kullanıcılar uygulama içerisindeki sekmelerden buradaki videoları görebilir ve böylece kendi ilgi alanlarına uygun videoları izleyebilir. Ayrıca o andaki popüler videolar da aynı şekilde önerilir.

IGTV popüler videoları belirlerken farklı bir yöntem kullanmakta ve bu sayede popüler videoları daha doğru bir şekilde tespit etmektedir. Uygulama, toplam etkileşim sayısını dikkate almaktadır. Yani bir videonun izlenme sayısı dışında bunlara yapılan yorum ve beğeni sayısı da dikkate alınıyor. Böylece kullanıcıların hangi videolarda daha fazla zaman geçirdiğini tespit edebiliyor.

Kullanıcılar, videolarına yorum satın aldıklarında popüler olması daha kolay hale geliyor. Böylece videoların diğer kullanıcılara önerilmesi gibi bir durum ortaya çıkmakta ve bu da daha fazla etkileşim anlamına gelmektedir.

IGTV Yabancı Yorum Satın Al Nasıl Yapılır?

Yorum satın almak isteyen kişilerin bu işlemi yapabilecekleri farklı mecralar bulunur. Bunlardan kaliteli olanların tercih edilmesi çok önemli olup kullanıcılar buna özen göstermelidir. Yorum satın almak isteyen kişilerin aşağıda belirtilen adımları izlemesi gerekir. Bu adımlar:

  • Öncelikle satın alma işleminin yapılacağı siteye giriş yapılmalıdır.
  • Site içerisinde IGTV bölümüne geçilmeli ve ilgili butonlara basılarak yorum satın alınma işleminin yapılacağı sayfaya girilmelidir.
  • Yorum satın alırken, yorumlar kimler tarafından yapılacağı konusu çok önemlidir ve kullanıcılar bunlardan kendileri için uygun olanları tercih etmelidir.
  • Yabancı yorum satın alma yapıldığında videonun altına yabancılar tarafından rasgele yorum yapılacaktır.
  • Bu aşamadan sonra ise yorum satın alınmak istenen videonun linkinin uygun bölüme düzgün bir şekilde girilmesi gerekir.
  • Satın alınacak yorum sayısı ilgili bölüme yazılır ve böylece ne kadarlık bir ödeme yapılacağı görülmüş olur.
  • Son olarak ise ödeme yapılarak işlem tamamlanmış olur.

Yorum hizmetinden faydalandıktan sonra Instagram IGTV yabancı bot beğeni satın al seçeneklerimize de göz atmayı unutmayın bu seçenekler hesabınızı çok daha hızlı bir biçimde üst sıralara çıkarır.

Yorum Satın Alma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

IGTV yabancı yorum satın al yapan kullanıcıların bilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan bazıları yukarıda belirtildi. Belirtilenler dışında bu işlem her video için yapılır fakat videoların mutlaka IGTV üzerinde olması gerekir. Yani farklı bir sosyal medya platformunda yer alan video için yorum satın alınma işlemi buradan yapılamaz. Kullanıcıların buna dikkat etmesi gerekir.

Video linkinin doğru bir şekilde buraya eklenmesi de çok önemli olup işlem yapıldıktan sonra geriye alınamaz. Yani ödemeden sonra yorumlar videoya eklenir ve kullanıcıların bu işlemi iptal etme hakkı olmaz. Bundan dolayı linkin doğru bir şekilde yazıldığından emin olunması gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

IGTV hesabınız için Yabancı Bot Yorum satın almanın herhangi bir zararı olmayacaktır. Tamamen güvenilirdir. Ve sizlere maksimum fayda sağlamak için hazırlanmıştır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişleriniz yüksek kaliteli içeriklerdir. Ayrıca yüksek kaliteli olmalarının yanında en uygun fiyatlı paketleri instagramdeposu.com üzerinden satın alabilirsiniz.

IGTV Yabancı yorum satın alma durumunuz hiçbir şekilde fark edilemez. Yorumlar tamamen organik olarak gözükecektir. Satın alma işlemi yaptığınız diğer kullanıcılar tarafından fark edilemeyecektir.

Instagram IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al
Instagram Deposu
Instagram IGTV yabancı bot yorum satın alma işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
977
977
Instagram IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al
9.52020-12-30Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-igtv/yorum/yabanci-bot
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
İrem Soyaldı

Müthiş, emeğinize sağlık bu hizmetiniz çok yararlı oldu bana.

İrem Soyaldı
Turgut Ak

Başarılıymış. Önerdikleri kadar var.

Turgut Ak
Gencer

Bot yorum satın aldım ama asla bot gibi değiller. Ayrıca yorum sayılarında da hiçbir azalma olmaması çok etkileyici bir yönü.

Gencer
Blog Yazılarımız

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]