İnstagram Profil Linki ve Fotoğraf Linki Almak

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan İnstagram uygulama üzerinde yaptığı her güncelleme ile kendisini daha da geliştirerek kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktadır. İnstagramın kullanıcıları için sunduğu kolaylıklardan birisi de İnstagram profil linki ve fotoğraf linki alma özelliğidir. İnstagram kullanan kişiler daha önceden paylaşılan fotoğraf ya da görmek istedikleri profile ait linklere ulaşamıyorlardı. Ancak çoğu kullanıcı bu özelliğin farkında olmasa da İnstagram profil linki ve fotoğraf linki almak oldukça basittir. Bu yöntemlerden en yaygın olanı İnstagram kullanıcılarının hesapları üzerinden paylaşmış oldukları fotoğraf ya da video gibi paylaşımların linklerini kopyalayarak kaydetme ve paylaşmaktır. Tabi bunu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. İnstagram profil linki ve fotoğraf linki alma işlemi hakkındaki tüm ayrıntılara yazımızın ilerleyen satırlarında daha çok hakim olacaksınız.

İnstagram profil linki ve fotoğraf linki almak işlemi yaparken kopyalama sorunu yaşıyorsanız bilin ki o hesap gizli hesap olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle kopyalama erişimine kapalıdır. Bunun dışında eğer İnstagram hesabı gizli hesap değilse gönderiye ait linki almak için gönderinin üzerinde gelin. Paylaşımın üzerine geldiğinizde karşınıza çıkan üç noktaya tıklayın ve çıkan seçenekte “ paylaşım URL’sini kopyala” ‘yı seçim. Bu şekilde paylaşıma ait URL’ yi yani paylaşım linkini kopyalamış oluşunuz. İnstagram üzerinden profil linkini almak istiyorsanız da yukarıda belirtmiş olduğumuz aynı adımları izleyerek çok kolay bir şekilde İnstagram hesabına ait profil linkini kopyalayabilirsiniz.

Evet yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnstagram profil linki ve fotoğraf linki alma işlemi bu kadar basittir. Yeter ki uygun adımları doğru bir şekilde uygulayın. Ayrıca burada unutmamanız gereken en önemli nokta gizli hesaplarda link kopyalama işleminin uygulanamayacağıdır.

İnstagram Profil Linki ve Fotoğraf Linki Almak
3 (60%) 2 votes

Bir önceki destek yazımız olan İnstagramda Hikaye Paylaşma başlıklı yazımızda Hikaye nasıl paylaşılır, Hikaye Paylaşımı Nasıl Olur? ve instagram hakkında bilgiler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir