Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
Instagram Ücretsiz Video İzlenme2019-07-08T14:38:55+03:00
100
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

0,99 ₺
250
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

1,90 ₺
500
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

2,90 ₺
1.000
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

4,90 ₺
2.500
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

9,50 ₺
5.000
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

14,50 ₺
10.000
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

24,00 ₺
Daha Fazla
Instagram Video Görüntüleme

Kaliteli ve Aktif Hesaplar

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

Instagram'da Bedava İzlenme Arttırma

Sayfamız üzerinden instagram ücretsiz izlenme hizmetimizi kullanarak videolarınızın görüntüleme sayısını arttırabileceksiniz. Instagram şifresiz beğeni aracımızda olduğu gibi video görüntüleme sayınızı arttırmak için kullanacağınız aracımız içinde şifre vermeden yalnızca Instagram videonuzun URL adresini ilgili alana yazarak görüntüleme almaya kısa bir süre içerisinde başlayacaksınız. 

instagram izlenme hilesi

Instagram ücretsiz izlenme arttırma hizmetimizin 100 görüntüleme sınırı bulunmakta olup türk gerçek, türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak karışık gelmektedir. Bedava video görüntüleme hizmetimizdeki 100 görüntüleme zaman zaman 500 ve 1000 izlenme olarak güncellenmektedir. 

Aracımızla aynı zamanda satmakta olduğumuz görüntüleme paketlerini almadan önce test edip deneme imkanına da sahip olacaksınız. Bir diğer hizmetlerimizden olan instagram ücretsiz beğeni ve instagram takipçi satın alma gibi servislerimizi de kullanabilirsiniz.

instagram ücretsiz izlenme

Günümüzde önemi oldukça artan ve markaların olmazsa olmazları arasında yerini alan en önemli alanın sosyal medya olduğu su götürmez bir gerçektir. Sosyal medya genel başlığının alt başlıkları arasında en büyük ehemmiyete sahip olan sosyal medya platformu ise Instagram’dır. İnstagram sosyal paylaşım ağında popüler olmak hem firmaların prestiji açısından oldukça önemli bir yerdedir hem bireysel olarak sosyal medyadan kazanç sağlamak isteyenlerin önem gösterdiği bir konudur hem de instagram üzerinden satış yapmayı hedefleyen kullanıcıların satışlarının artışı yakalamak adına dikkatle üzerinde durduğu noktalardan biridir. İnstagram video izlenmenin burada öneminin büyük olduğunu belirtmek istiyoruz.

Peki Instagram’da popüler olmak denince akla gelen şeyler nelerdir?

  • Oldukça yüksek takipçi sayısına sahip olmak.
  • Takipçi sayısının yüksek olmasıyla beraber ters orantılı şekilde mümkün olduğunca az kişiyi takip etmek.
  • Paylaşılan gönderilere gelen beğeni sayılarının yüksek olması.
  • Postlara yapılan yorumların hem sayıca yüksek olması hem de içerik yönünden ilgi çekici olması.
  • Gelen yorumların beğeni sayılarının yüksek olması.
  • Paylaşılan videoların izlenme oranının fazla olması.

Gibi etkenleri karşılayan hesapların popüler hesap sınıfına girdiğini belirtmekte fayda vardır.

ücretsiz izlenme

İnstagram Video İzlenme Hizmetinin Faydaları

İnstagram büyük bir sosyal medya organıdır ve gerek dünyada gerekse ülkemizde milyonlarca aktif kullanıcıya sahiptir. Instagram’da paylaştığınız bir videonun izlenme sayısı popülerliğinizle doğru orantılıdır. Ne kadar çok izlenme alırsanız insanların gözündeki marka değeriniz o kadar yükselecektir. Bu da hesabınızın amacına bağlı olmakla birlikte ya popülariteyi artıracak ya da satışlarınızı ve müşteri sayınızı artıracaktır.

Bir İnstagram hesabınız varsa ve buraya yüksek sayıda takipçi hizmeti alımı yaptıysanız ne yazık ki tek başına takipçi sayınız yeterli olmamaktadır. Yüksek takipçi sayısının yanı sıra izlenme sayıları eğer düşük kalırsa olumlu etkiden ziyade olumsuz bir marka etkisi yapacağı aşikardır.

Eğer takipçi hizmeti almadıysanız dahi sayfanızın takipçilerinin organik bir şekilde kendiliğinden artmasını bekleyemezsiniz. Kaliteli ve özgün gönderiler paylaşmanız hesabınızın büyümesi açısından şarttır. Tabi ki yalnızca kaliteli paylaşımlar yaparak da sayfanızı büyütebilmeniz mümkündür fakat bu sabır isteyen oldukça uzun bir sürece yayılacaktır. Çünkü dışarıdan sayfanızı görüntüleyen bir kullanıcı sayfanızın beğeni ve izlenme sayılarına baktığında sizi takip etmeğe değer bulmayacak ve sizi takip etmek için yalnızca gönderilerinizin kalitesi kullanıcıyı ikna etmeye yetmeyecektir. Günümüzde çok kaliteli paylaşımlara sahip instagram hesaplarının takipçi sayıları düşükken popüler hâle gelmesiyle takipçi sayıları, beğeni ve izlenme oranları yüksek olan hesapların popüler hale gelmesi arasında dağlar kadar hız farkı vardır. Birinde “Bu sayfayı kesinlikle takip etmeliyim, hem paylaşımları çok kaliteli ve güzel hem de takipçileri ve izlenme sayıları çok yüksek. Bu kadar insan yanılmış olamaz.” Mantığı hâkimdir ve çok hızlı bir şekilde takipçileri artmaya başlayacaktır.

instagram video izlenme hilesi

İnstagram hesabınızda paylaştığınız videoların izlenme sayısı düşük olduğu için bunu artırma eğiliminde olabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için instagram video izlenme hizmeti servisimizi kullanmanızı tavsiye ederiz. Biz firma olarak yaptığımız işlemlerden aldığımız her ödemeyi faturalandırıyor ve vergimizi ödeyerek ülkemize yapacağımız katkıdan kaçınmıyoruz. Satın aldığınız işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapıyor; sizi uzun süre bekletmiyoruz! Daha önce bizimle hiç çalışmadıysanız bazı çekinceleriniz olabilir. Bu çekincelerinizi anlıyor ve size hak veriyoruz. Servislerimizi test etmeniz amacıyla sizler için instagram izlenme hilesi servisimizi 100 izlenme olacak şekilde ücretsiz olarak açıyor ve test edip işlemin hızını, gönderilen takipçilerin kalitesini anlamanız amacıyla gönderim yapıyoruz. Sizler de servisimizi test etmiş oluyor, hizmetimizin kalitesini anlayıp daha yüksek miktarlarda izlenme hizmeti için sitemiz üzerinden ödemenizi gerçekleştiriyor ve izlenme, beğeni, takipçi gibi servis hizmetlerimizin bir an önce hızlıca tamamlanması için yalnızca arkanıza yaslanıp keyfinize bakıyorsunuz. Bu arada unutmadan hatırlatmakta fayda var. Ücretsiz instagram izlenme servisimizi kullandıktan sonra hizmetten memnun kalmamanız halinde sizden herhangi bir ücret talep etmiyor, yeni bir hizmet almak gibi bir zorunluluk halinizin olmadığını söylüyoruz. Tabi ki hizmetimizi kullanıp da memnun kalmama gibi bir durumun olmayacağından şirket olarak emin olduğumuz için böyle bir konuda ne bizim ne de siz değerli müşterilerimizin herhangi bir endişeye kapılmasına gerek olmadığının farkındayız.

Biz firma olarak instagram izlenme hizmetini sunarken müşterilerimizden o veya bu şekilde asla hesap şifrelerini talep etmiyor, içeriden herhangi bir müdahalede bulunmuyor yalnızca hesaplarında paylaştıkları videolara dışarıdan izlenme hizmeti gönderiyoruz. Tabi ki bu hizmeti gönderebilmemiz için hesaplarının herkese açık olması gerekiyor. Aksi taktirde izlenme servisimizden maalesef ki faydalandırmamız mümkün değil.

instagram izlenme arttırma

instagram video izlenme hilesi şifresiz

Şuan hali hazırda aktif bir şekilde İnstagram videolarına izlenme servisi hizmeti sunan yüzlerce belki de binlerce web sitesi ve panel var. Hepsinin kendine özel bir veri havuzu ve müşteri kitlesi var. Peki hangisinin ne kadar güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Bunun için bir derecelendirme kuruluşu veya sertifika sistemi maalesef ki yok. Bunu anlayabilmenizin birkaç farklı yolu vardır.

  • Muhatabınızın bir firma olup olmadığını öğrenin.

Eğer karşınızdaki site bir firmaya ait değilse ve yaptığı işlemler için fatura kesmiyor vergi kaçırıyorsa en baştan sizin gözünüzde bir sıfır geriden başlamış olması gerekiyor. Çünkü yaşadığınız herhangi bir sorunda karşınızda bir muhatap bulamayabilir, gerektiğinde hakkınız olanı alamama gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

  • Satış yaptığı fiyatları iyi inceleyin.

Eğer genel piyasasının çok ama çok altında satış yapan, görülmemiş aşırı ucuzlukta fiyat listesine sahip servis hizmeti sağlayan sitelere de temkinli yaklaşmanızda fayda var. Çünkü insanların paralarını almak için çok ucuz fiyatların cazibesini kullanmaya çalışıyor olabilirler. Tabi ki burada amacımız kimsenin satışını kötülemek değil, herkes kendi malını istediği fiyattan satabilir. Lakin neden herkes üçe satarken bir başkası bire satsın ki?

  • İzlenmeleri Nasıl Yolladığını Öğrenin

İnstagram izlenme hizmeti alacaksınız ve firmaları araştırıyorsunuz. Mutlaka alım yapmadan önce izlenme servisini nasıl sağladıklarını, gönderimleri ne şekilde yaptıklarını sorun. En önemli husus ise gönderim yaparken instagram hesabınızın şifresini vermemenizdir. Eğer gönderim yapmak için sizden hesap şifreniz isteniyorsa sakın ama sakın böyle bir şey yapmayın ve şifrenizi hiçbir işlem için ikinci bir kişi ile paylaşmayın. Eğer instagram şifresiz izlenme gibi bir paket seçenekleri yok ise orada satış yapmaktan ziyade kötü niyet aramanızı ve aldanmamanızı tavsiye ederiz.

Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız birçok güvenlik kriterini şirketimiz tam anlamıyla yerine getirmektedir. Müşterilerimize makul, uygun fiyatlarla hizmet sunmanın yanı sıra instagram hesaplarını herhangi bir şekilde tehlikeye düşürmemeye, düşmesine ihtimal ortamı dahi yaratmamaya çalışmak en büyük gayemizdir. Bu nedenle instagram izlenme arttırma hizmeti ve daha birçok hizmet için firmamızı tercih etmeniz, uzun soluklu çalışmalar yapmanız için bizimle iletişime geçmenizi; sipariş verip gelen takipçi, beğeni ve izlenmeleri keyifle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Unutmayın önemli olan tek kriter ucuzluk değildir güven ve kalite de en önemli kıstaslardandır. Biz şirket olarak her yönden her türlü kriteri karşıladığımızı düşünüyor; müşterilerimize her gün daha kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Ücretsiz Video İzlenme aracımız sayesinde istediğiniz videonuz için 500 adet izlenmeyi tek tıkla alabilirsiniz.

Video izlenme sayılarınız profilinizin popülerliği adına çok önemlidir. Görüntülenme sayıları arttıkça sayfanız daha popüler bir hale gelir ve daha fazla dikkat çekersiniz. 

Sitemizden bulunan hiçbir aracın, hüçbir ürünün profilinize zarar vermesi söz konusu değildir. Sizlerden hiçbir şekilde şifre veya kişisel bilgi istemeyiz. Bizler için ilk öncelik sizin güvenliğinizdir. Bizim için çok önemlisiniz!

5 / 5
Toplam: 54 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Instagram Ücretsiz Video İzlenme

Ücretsiz sunmuş olduğunuz instagram video izleme hizmetiniz için teşekkür ederim. Satın almadan önce deneme fırsatım oldu sorunsuz görüntülemeler geldi ve sipariş vermeden önce iyi bir deneyim oluşturdu.

Kaan Yıldırım
Blog Yazılarımız

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]