Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
10
Instagram Türk Bot Yorum
4,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

50
Instagram Türk Bot Yorum
18,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

100
Instagram Türk Bot Yorum
35,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

500
Instagram Türk Bot Yorum
175,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

1.000
Instagram Türk Bot Yorum
350,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

2.000
Instagram Türk Bot Yorum
700,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

3.000
Instagram Türk Bot Yorum
1.050,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

4.000
Instagram Türk Bot Yorum
1.400,00 ₺

İade Garantisi

Şifre İstenmemektedir

Hızlı Teslimat 

7/24 Canlı Destek

Instagram Ücretsiz Yorum

Merhaba! Daha önce birçok yazımızda sizlere Instagram’ın her anlamda ne kadar önemli bir sosyal medya platformu olduğundan bahsettik. İnstagram hizmetlerini neden almanız gerektiğini, aldığınız taktirde neler kazanacağınızı anlatmaya çalıştık. Eğer şuan bu sayfayı inceliyorsanız instagram yorum hizmetine ihtiyacınız var demektir.

Bugün önemi oldukça yüksek bir noktaya tırmanan ve firmaların yapması gereken elzem işlerden biri haline gelen sosyal medyanın en güçlü kolu Instagram’dır. Şuanda firma ve marka prestiji açısından en önemli mecra Instagram’dır. Yalnızca firma ve markalar için düşünmek yanlış olur. Günümüzde kişisel olarak da popüler olmak isteyenlerin en çok başvurduğu kaynak Instagram’dır. Ayrıca fenomen içerik paylaşım hesaplarının da gelir kaynağı haline gelen instagram takipçi ve beğeni kadar önemli olan başka bir konu da yorumlardır. Takipçi sayısı ve beğeni sayısı yüksek olan instagram hesaplarının en önemli bir diğer kriteri de yorumlardır. Ne kadar çok yoruma sahip olursanız etkileşiminiz o kadar yüksek demektir. Oldukça önemli bir konumda olan İnstagram hesap etkileşimi konusunda birçok alanda olduğu gibi yorum alanında da geniş çaplı hizmetler sunmaktayız.

Instagram Yorum Attırma Hilesi

Instagram’da paylaştığınız gönderilerinize beğeni hizmeti almak mantıklı ve sayfanızı geliştirmek adına oldukça faydalı bir girişimdir fakat binlerce beğenisi olan gönderinizin yalnızca birkaç yoruma sahip olması yine abes bir durum olarak kullanıcılarınızın kafasında soru işareti yaratacaktır. Çünkü binlerce takipçisi olan bir sayfanın yine binlerce beğeni alan bir gönderisinde olması beklenen yorum sayısı da yüksektir. Kullanıcılar takipçi sayınıza oranla gelen yorumların az olmasını beğenmez ve sayfanızın tamamen bot olduğu fikrine kapılır. Bu da sayfanızın kalitesini kullanıcıların gözünde düşürür. Bu nedenle instagram yorum hizmetimiz açılmıştır. Bu hizmet ile takipçi ve beğeni sayınıza oranla bir yorum gönderimi yapılır ve beğenileriniz yorumlarla desteklenmiş olur.

Kullanıcılarla etkileşime geçmenin yegâne yolu yorumlardır. Gönderilerinize yorum yazan insanlar sizinle iletişime geçmiş olur ve siz sayfa olarak bu yorumları beğenir, yorum yaparsanız kendinize kemik bir takipçi kitlesi oluşturmuş olursunuz. Sizi takip etmek isteyen kullanıcıların ilk yaptığı şey takipçi sayınıza bakmaktır. Takipçi sayınız yüksek ise paylaşımlarınızın ne kadar beğeni aldığına bakar, buna göre sayfanızın büyüklüğünü kendince ölçer. En son kıstas ise gönderilerinize gelen yorum sayısı ve yapılan yorumların içeriğidir. Eğer çok fazla yorum alıyorsanız instagram kullanıcıları bunu göz önünde bulundurur ve sizi takip etmeye başlar.

İnstagram Yorum Hizmetinin Faydaları

  • Eğer bir satış hesabınız varsa insanlar ürün gönderilerinizin altındaki yorumlara bakarlar. Yorumlara bakarak daha önce sizden bir ürün alan müşterilerin görüşlerini incelemek amacıyla bunu yaparlar. Eğer yorumlarda müşterilerin memnuniyetleri ve sizden ürün almaları yönünde tavsiyeleri varsa bu size oldukça yüksek bir artı değer sağlar ve satışlarınızın artmasına yol açar.
  • Marka veya firma hesabınız varsa yine kullanıcılar yorumlara bakarak markanız hakkında fikir edinmeye çalışırlar. Diğer kullanıcıların ne kadar mutlu kullanıcınızın olduğuna bakmak için yapabilecekleri tek şey yorumları incelemektir. Çünkü beğeni ve takipçi listesinde takipçilerinizin görüşlerini görmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Yorumlarda ise kullanıcılar kendi fikir ve görüşleriyle yorum yaptıkları için marka değerinize oldukça büyük bir değer kazancı sağlayacaktır.
  • Kişisel bir hesabınız var ise diğer İnstagram kullanıcılarının sizi takip etmesi doğrudur, popülaritenizi artırır fakat bu takipçilerin yanı sıra eğer yorum ve beğenileriniz aynı orantıda olmalıdır. Çok yüksek takipçi sayısının yanında yorum ve beğenilerinizin de düşük olmaması gerekir. Eğer bu hesabınızdan gelir elde ediyorsanız yorum konusunda da desteği firmamız tarafından alabileceğinizi unutmayın.

Instagram yorum yapma hilesi

Yorumların önemiyle ilgili uzun süre yazdığımız blog yazıları ve açıklamaları incelediyseniz bu konuyu iyice kavramışsınızdır. Yorum sayılarını artırmak hiç de zor değil. Eğer organik yollardan yapmak isterseniz yorum sayılarınızın hızlıca artması mümkün değil, uzun bir sürece yayılacak olan instagram yorum sayılarınızın çok daha hızlı artması hiç zor değil. Tek yapmanız gereken firmamızın internet sitesi üzerinden yorum hizmetini satın almak ve gönderilerinize gelecek olan yorumları incelemektir. Sipariş verdiğiniz hizmeti almak için hiç uzun süre beklemeyeceksiniz. Sipariş verdikten sonra hızlıca yorum servisimiz çalışmaya başlar ve gönderilerinize yorum gönderilmeye başlar. Kısa süre sonra tamamlanan yorum hizmeti sonucunda beğeni ve takipçi sayılarınızla uyumlu yorum sayılarına ulaşabilirsiniz.

Güvenilirlik

Instagram’da yorum hizmeti aldığınız zaman tıpkı diğer tüm servis hizmetlerimiz gibi sizden herhangi bir hesap şifresi istenmez. Tüm işlemlerimiz instagram hesaplarınızın şifresi alınmadan yapılmaktadır. Eğer farklı internet sitelerinde instagram hesabınızın şifresi isteniyorsa kesinlikle o servisten alım yapmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Çünkü instagram yorum hizmeti gönderimi dışarıdan yapılan bir işlemdir. Nasıl ki bir başka kullanıcı sizin gönderinize yorum yapmak için sizin hesap şifrenize ihtiyaç duymuyorsa servis hizmetleri de aynı mantıkla işlemektedir ve instagram profil şifrenizi istememektedirler. Eğer isteniyorsa orada farklı bir amacın olduğundan emin olabilirsiniz.

Şifresiz hizmetin yanı sıra güvenilirliğimizi müşterilerimize gösteren başka bir nokta da şirket olmamızdır. Şirketimiz üzerinden yapılan her türlü sipariş faturasıyla birlikte yapılmaktadır. Faturasız işlem yapan başka bir siteden alım yapmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İleride karşınıza bir sorun çıktığında kime, nasıl ve hangi belgeyle başvuruda bulunabileceksiniz? Tabi ki faturayla. Faturasız işlemler devlet tarafından kayıt altına alınmamış işlemler olduğu için faturasız alım yapmaktan kaçınmanızı öneriyoruz.

Etkileşim İçin Yorum Şart

Satış yapan bir hesapsanız müşterilerinizle, farklı konuda bir hesabınız varsa (eğlence, edebiyat, mizah, karikatür vs.) takipçilerinizle etkileşime geçmek adına yorumlar temel şarttır. DM üzerinden de diğer kullanıcılarla iletişime geçilebilir fakat DM yazışmaları yalnızca iki kişi arasında gerçekleşmekte ve diğer takipçilerin hiçbiri bu yazışmaları görmemektedir. Oysa yorumlar tıpkı forum mantığıyla işlemektedir. Yorumlarda yapılan yazışmalar herkese açık bir şekilde gerçekleşmekte ve diğer kullanıcılar bu yorumlara cevap verebilmektedir. Yorumlar ve yorumlara verilen cevapları diğer kullanıcılar beğenebilir. En çok beğenilenden en az beğenilene doğru yukarıdan aşağıya bir sıralama ile yorumlar sıralanır.

Bu nedenle yorumlar, kullanıcılarla etkileşime geçmeniz için bulunmaz nimet ve yegâne araç. Yorumlarda etkileşim gerçekleşmesi için kullanıcıların yorum bölümünden yazı yazmaları gerekmektedir. Bunu sağlamak da kolay bir işlem değildir. İşte tam bu noktada firmamızın yorum hizmetleri servisi devreye giriyor ve hesabınızda yaptığınız çeşitli paylaşımlara çeşitli yorumlar gönderiyoruz.

Bu hizmete yorum hilesi instagram denilse de aslında tam anlamıyla bir hile değildir. Bizim veri tabanımızda kayıtlı olan yüz binlerce kullanıcının sizin hesaplarınızdaki gönderilere yorum yapmasını sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmeti bir hile olarak nitelendirmekten çok bir hizmet satışı veya bir hesap geliştirme servisi olarak isimlendirilmesini daha doğru buluyoruz. Biz hack gibi karmaşık, ele geçirmek gibi etik dışı işlemler yapmıyoruz. Yalnızca veri tabanımızda kayıtlı olan instagram kullanıcı hesaplarıyla sizin hesaplarınıza yorum yaptırma hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti de faturalı bir şekilde sunuyoruz. Tüm işlemler resmi bir şekilde ilerliyor bu nedenle hile gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Servisin işleyişini daha iyi anlayabilmek adına ücretsiz instagram yorum hizmetini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma

Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma, Kurtarma, Yeniden Paylaşma ve İndirme Nasıl Olur? Instagram’da Eski Hikayeleri Bulmak, Kurtarmak, Yeniden Paylaşmak ve İndirmek Nasıl Yapılır detaylıca adım adım anlatacağız. Hikâye paylaşmak, paylaşmış olduğunuz eski hikayeleri görmek ve arşivlenen eski fotoğraflara ulaşmak instagramda en zorlandığımız konulardandır. Instagram eski hikayeler (storyler) nerede diye merak ediyor olabilirsiniz doğal olarak. Yüklediğin hikâye […]

Instagram Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram arama geçmişini silmek mi istiyorsun? Eğer cevabın evet ise sadece bu yazıda yazılanları uygulayarak kolaylıkla Instagram geçmişini silebilirsin. Instagram en iyi fotoğraf paylaşım sitesi ve ben de bir sosyal medya kullanıcısı olarak Instagram’ı çok seviyorum. Kullanımı kolay arama seçeneği ile arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi Instagram hesabınızda kolayca bulabiliyorsunuz. Facebook’a benzer şekilde Instagram, uygulamada daha önce […]

Instagram’a Bilgisayardan Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Instagram'a Bilgisayardan Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Düzenlemesini yaptığınız videolarınızı en kısa yoldan ınstagram’a nasıl yükleyebileceğinizi bu yazıda bulabilirsiniz. Instagram’a bilgisayardan video yükleme nasıl yapılır? Sorusunun cevabını çeşitli seçeneklerle bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.socialvideodownloader Instagram’da gördüğünüz çoğu video profesyonelce düzenlenmiş içeriklerdir. Yani gittikçe daha çok instagram kullanıcısı Final Cut Pro gibi video düzenleme yazılımlarını kullanarak bilgisayarlarında instagram videolarını düzenliyor. Düzenledikleri bu videoları […]