İnstagramdan Engeli Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan instagram uygulaması her geçen gün daha da popülerleşmektedir. Bu kadar fazla kullanıcısının olması da instagram ile ilgili birçok soruyu da beraberinde getirmektedir. instagram ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de ”instagramdan engeli kaldırma nasıl yapılır” sorusudur. Bu yazımızda sizlere bu soru hakkında detaylı bir bilgi vermeye çalışacağız.

instagramda Engellenen Kişiler Nasıl Görülebilir?

instagram uygulaması maalesef ki engellediğiniz kullanıcıları ya da sizi engelleyen kişileri görmenize izin vermemektedir. Bu nedenle bu alanda hizmet vermek üzere yeni bir uygulama programlanmıştır. Android işletim sistemine sahip cihazlarda instagramda engelleyenleri görebilmek için instafollow for instagram uygulaması kullanılmaktadır. Bu uygulama üzerinden sizi engelleyen kişileri görebilmeniz mümkündür. Uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ancak instagramda sizi engelleyen kişileri görmek isterseniz uygulama bunun için sizden ücret talep etmektedir. Bunun yanında ücretli hizmet veren uygulamayı internette güzel bir araştırma yaparsanız ve güvenilir bir site bulabilirseniz ücretsiz versiyonunu da bulmanız mümkündür.

Uygulamayı telefonunuza yükleyip kurduktan sonra blockers menüsünden sizi engelleyen kullanıcıları çok kolay bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Ayrıca uygulama üzerinden sizi engelleyenleri görebildiğiniz gibi takipten çıkaran ya da sizi takip etmeyen kullanıcıları da görebilirsiniz.

İnstagram Kişi Engelleme

İnstagram üzerinden herhangi bir kullanıcıyı engellemek için öncelikle engellemek istediğiniz kişinin profiline gelin. Hesaba ait sayfada sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayın. Daha sonra o bölümde karşınıza çıkan seçenekler içerisinde kullanıcıyı engelleyi seçerek engelleme işlemini tamamlayın.

İnstagramda Engellenen Kişinin Engelini Kaldırma

İnstagramda engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak için öncelikle instagram hesabınıza giriş yapın ve engelini kaldırmak istediğiniz kişiye ait hesaba gelin. Hesap sayfasında sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayın ve engellemeyi kaldır seçeneğine tıklayarak engel kaldırma işlemini tamamlayın.

İnstagramdan Engeli Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?
5 (100%) 1 vote

Bir önceki destek yazımız olan Facebook Hikaye Özelliği başlıklı yazımızda Facebook hikaye, Facebook Hikaye Özelliği ve Facebook Hikaye Özelliği Tam Olarak Nedir? hakkında bilgiler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir