İnstagram tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir görsel sosyal ağdır. İlk çıktığı zamandan bu güne kadar hızlı bir büyüme gerçekleştiren İnstagram, her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir sosyal platform haline gelmiştir.

İlk olarak çıkış tarihinde sadece IPhone sahibi olanların kullanabildiği İnstagram bugün Android ve Windows Mobile kullanıcıları tarafından da kullanabilmektedir.

Fotoğraf ve videoların yüklenip takipçiler ile paylaşılabildiği İnstagram, ayrıca kullanıcıların birbirlerine direkt mesaj atabilmesine de olanak sağlıyor. Twitter’daki gibi takip etme ve takipçi özellikleri bulunmaktadır.

Beğendiğiniz ve fotoğraf videolarını takip etmek istediğiniz kişileri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ancak gizli profillerde sadece takip et butonuna tıklayarak takip etmek mümkün değildir. Bunun sebebi ise gizli profillerde var olan fotoğraf ve videoları sadece takipçilerin görebilmesidir. Bu nedenle gizli profillerde takip et butonuna tıkladığınızda takip isteği gönderiyorsunuz. Karşıdaki kullanıcı kabul ettiğinde ise fotoğraf ve videolara erişebiliyorsunuz. Dilerseniz siz de sadece sizin izin verdiğiniz kişilere fotoğraf ve videolarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram fotoğraflarda çeşitli düzenleme ve filtre araçları da bulunmaktadır. Bu nedenle fotoğraf çekildikten sonra herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde basit bir biçimde düzenleyebilir ve fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz.

Yüklediğiniz fotoğraflarınıza hastag ekleyebilme imkânına da sahipsiniz. Fotoğrafla ilgili örneğin fotoğraf nerede çekildiyse o yerin adını veya ne yaptığınızı hastag olarak ekleyebilirsiniz. Böylece sizinle aynı yerde bulunan veya o yer ile ilgili arama yapan İnstagram kullanıcıları sizin fotoğraflarınızı görebilir. Böylece beğeni alma ve takipçi kazanma şansınız da artacaktır. Hastag olayını da çok fazla abartmamaya özen göstermelisiniz.

İnstagram Profilime Bakanlar Uygulamaları

İnstagram’da takipçi sayılarına göre birçok kişi ön plana çıkabilmekte hatta ülkemizde ve tüm dünyada bazı kişiler sadece İnstagram sayesinde popüler hatta ünlü bile olabilmektedir. Bu nedenle  İnstagram Profilime Bakanlar Uygulamaları oldukça popülerdir.  takipçilerinin artması ve çok kişi tarafından takip edilmek hemen hemen her İnstagram kullanıcısının hayalini süslemektedir. Uygun fiyatlarla bu süreci hızlandırmak ve hesabınıza takipçi almak için “https://instagramdeposu.com/blog/”  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  İnstagram Hakkında İpuçları

Bir diğer kullanıcıların dikkatini çeken uygulama da İnstagram profilime bakanlar uygulamalarıdır. Bu uygulama son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir ve insanlar profillerine kimin baktıklarını görebilmek için bu tür uygulamalara yönelmişlerdir. Ancak bu tarz uygulamalar sizden şifre istemeseler bile profilinizle ilgili bilgileri ele geçirmeyi amaçlamaktadır.

İnstagram profilime bakanlar uygulamalarından birini kurduğunuzda farkında olmadan tanımadığınız kişileri takip ettiğinizi görebilirsiniz. Bu uygulamanın otomatik olarak sizin başkalarını takip etmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle bu tarz uygulamalardan uzak durmanız hesabınızın güvenliği için önemlidir.

İnstagram Profilime Bakanlar Uygulamaları
5 (100%) 1 vote

Bir önceki destek yazımız olan İşletmeler için Instagram Takipçi Satın Al İşleminin Önemi başlıklı yazımızda instagram bilgi, instagram destek ve instagram iş yeri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +