Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği.

Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulmuş olacaksınız. Öyleyse hadi başlayalım.

Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği nedir?

Instagram bu sefer çok farklı bir özellikle karşımıza çıkıyor. Instagram beğeni sayısı gizleme özelliğinin ne olduğunu merak ediyorsanız biraz bundan bahsedelim. Bu özellik sayesinde, bundan sonra size yapılan beğeniler başka kişiler tarafından görüntülenemeyecek. Yani yapılan beğenileri sadece kişinin kendisi görebilecek.

instagram begeni sayısı gizleme

Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek?

Bu özellik kullanıcılar arasında büyük bir tartışmaya yol açtı. Sonuçların olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı ise tartışılır. Böyle bir kısıtlama gelmesi, kullanıcı deneyimi noktasında belirsiz bir görüntüye yol açıyor. Türkiye bu özelliği ne zaman kullanacak diyorsanız sonuç belirsiz. Ülkemize ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Sonuç

Bu özellik çok farklı sonuçları beraberinde getirebilir. Bu belirsizliğin farkında olan Instagram bile, açıklama bölümünde özelliğin sonuçlarını merak ediyoruz, sabırsızız şeklinde not düşüyor. Instagram beğeni sayısı kapatma sistemi geldiğinde, ne kadar işlevsel olup olmadığını hepimiz göreceğiz.

 

 

Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği neden gelecek?

Instagram dünyası artık daha çok özelleşmeye gidiyor. Kişisel sınırların korunması adına birçok özellik ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi de beğeni sayısını gizleme özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram beğeni sayısını gizleme özelliği ne zaman gelecek?

Bu sorunun henüz net bir cevabı yok. Bu özellik uygulamaya tanımlandığında detaylı olarak inceleme yapacağız.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram’da Eski Hikayeleri Bulma başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.