Instagramda Takip Etmeyenler Bulma

Instagramda Takip Etmeyenler Bulma

Instagramda Takip Etmeyenler Bulma

Instagram arkadaşlarınızın, ailenizin, ünlülerin ve tanımadığınız kişilerin sanatçı yönlerini keşfedebilmeniz için tasarlanmış oldukça eğlenceli bir sosyal platform. Bu platformda mümkün olduğu kadar takipçiye sahip olmak ise bir yarış halini almış durumda. Takipçi sayınızın durduk yere azaldığını görmek, zaman zaman hayal kırıklığına yol açabiliyor. Özellikle de sizi takip etmeyi bırakan kişilerin kim olduğunu bilmiyorsanız. Bu noktada sadece Instagram kullanarak sizi takip etmeyi bırakan kişileri tespit etmeniz mümkün değil. Neyse ki, instagramda takip etmeyenler kimler diye bulmak için birkaç alternatif yol bulunuyor – üstelik en hızlı yöntemler de birkaç klik uzağınızda!

Bir Instagram Takipçi Sitesi Seçin. İster inanın ister inanmayın, internet üzerinde Insagram takip etmeyenler kimler diye arama yapabileceğiniz internet siteleri bulunuyor. Bu sitelerin hepsi aynı temel prensipte çalışıyorlar: siteler takip ettiğiniz kişileri bir veri tabanına yüklüyor, daha sonra bu siteler bir güncelleme talep etmeniz durumunda eski listenizle yeni listenizi karşılaştırıyorlar. Eğer bir isim eksikse, site sizi takip etmeyi bırakan kişi ve kişilerin kim olduğunu kolaylıkla gösteriyor. Bu amaçla kullanılabilecek çok sayıda yabancı kaynaklı ve Türkçe kaynaklı site bulunmakta.

Üyelik yapın. Seçtiğiniz herhangi bir instagram takip etmeyenler bulma sitesine instagram profilinizle giriş yapabilirsiniz. Burada Instagram kullanıcı adı ve şifresini girmeniz gerekecek. İlk girişinizin ardından, bir diyalog kutusu sizden Instagram hesabınıza giriş için izin isteyecek. Burada izin verme seçeneğine tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.

Hemen ücretsiz instagram takip etmeyenleri bulma uygulamamızı kullanabilirsiniz.

https://instagramdeposu.com/instagram-takip-etmeyenler

Unutmayın ki eğer, Instagram ve Facebook hesabınızı birbirleriyle bağlantılı şekilde kullanıyorsanız ve daha önceden Facebook’a giriş yaptıysanız, giriş bilgileriniz otomatik şekilde ekrana gelebilir.
Son olarak, e-mail adresiniz istendiğinde hesap oluşturma işlemini tamamlamış olursunuz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Beni takip etmeyeni bırakanlar kimler seçeneğine tıklayın. Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra, sizi takip etmeyi bırakanları gösteren seçeneğe tıklayabilirsiniz. Bu noktada siteye ilk kayıt olmanızın ardından sizi takip etmeyi bırakan kişilerin kimler olduklarını görebilirsiniz. Bununla birlikte eğer bu hesabı yeni açtıysanız, bu listenin boş olduğunu görürsünüz.

Açık olmak adına, instagramda takip etmeyenler kimler diye bulma konusunda, bu türde sitelere üyeliğinizden öncesinde sizi takip etmeyi bırakanların kimler olduğunun bulmasının mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

Eğer instagram üzerinden takipçi ve beğeni sayınızı arttırmak istiyorsanız, https://instagramdeposu.com/blog/ adresinin sunduğu pek çok takipçi paketinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede çok sayıda takipçiye çok kısa sürede ulaşmış olursunuz. Bu kullanıcıların sizi takip etmeyi bırakmayacağından da emin olabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki sorun çözüm yazımız olan Instagram'da Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.