Twitter Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır?

Twitter Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır?

Twitter, kullanıcılarına profillerini değiştirme konusunda çok fazla seçenek sunmaktadır. Kullanıcılar Twitter cinsiyet değiştirme şansına da sahiptir fakat insanların çok önemli bir kısmı bu işlemi tam olarak nasıl yapacaklarını bilmemektedir.

Twitter Cinsiyet Değiştirme Hakkında

İnsanlar Twitter hesabı açarken bazen hızlı bir şekilde aşamaları geçmek için bazen ise farklı nedenlerden dolayı özensiz bir şekilde hareket edebilir. Bu özensizlik özellikle kişisel bilgilerin bir kısmının yanlış olmasına neden olabilir. Bu bilgilerden bir tanesi de cinsiyettir ki bu bilgi de daha sonra ilgili menüler üzerinden değiştirilebilir.

Twitter’dan yapılan ayarlamalar bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan farklı şekillerde yapılmaktadır. Bilgisayardan Twitter’a bağlanmak isteyen kişiler internet tarayıcılarını kullanırken, mobil cihazlardan buraya bağlanan kişiler Twitter uygulamasını kullanırlar. Dolayısıyla da yapılan işlemler farklılık gösterir.

Twitter Cinsiyet Değiştirme Bilgisayarlardan Nasıl Yapılır?

Bilgisayarlardan giriş yapılarak cinsiyet değiştirme işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Herhangi bir İnternet tarayıcısı açılarak Twitter adresine gidilerek kullanıcı adı ve şifre ile hesaba giriş yapılır.
 • Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan küçük profil resmine basılır ve buradaki seçenekler açılır.
 • Buradan “Ayarlar ve Gizlilik” bölümüne giriş yapılır.
 • Bu bölümde de sol tarafta birçok seçenek bulunur ve bunların alt tarafından yer alan “Twitter verilerin” bölümüne giriş yapılır.
 • Buraya giriş yapıldıktan sonra şifrenin tekrar girilmesi gerekebilir. Bu aşamadan sonra kişisel bilgilerin olduğu sayfa açılır.
 • Buradan Twitter cinsiyet değiştirme işlemi yapılır.
Twitter Cinsiyet Değiştirme Mobil Cihazlarda Nasıl Yapılır?

Bu işlem için aşağıdaki adımlar izlenir:

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil resmine basılır ve önce “Ayarlar ve Gizlilik” sonra da “Gizlilik ve Güvenlik” bölümlerine giriş yapılır.
 • En altta yer alan Twitter verilerini görüntüle seçeneğine basılır.
 • Bu aşamadan sonra ise Hesap seçeneğine basılır ve buradan cinsiyet değiştirme yapılır.

Twitter cinsiyet değiştirme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Twitter’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Twitter takipçi satın alma ve Twitter beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız taki...

Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yap...

Twitter cinsiyet değiştirme nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Twitter Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır? Hakkında 1 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 0 Ortalama: 0 )

1 Yorum

 1. Sakine YÜRÜR
  Sakine YÜRÜR

  Twitter takipçi satın alma işlemlerini yapmak istiyorum., Ücretsiz deneme yaptım ve harika bir deneyim di teşekkürler. Yardımcı olurmusunuz