1000
Dinleyici
95,00 ₺
2500
Dinleyici
%4 İNDİRİMLİ
237,50 ₺
227,00 ₺
5000
Dinleyici
%6 İNDİRİMLİ
475,00 ₺
444,00 ₺
10000
Dinleyici
%13 İNDİRİMLİ
950,00 ₺
825,00 ₺
25000
Dinleyici
%18 İNDİRİMLİ
2.375,00 ₺
1.940,00 ₺
50000
Dinleyici
%21 İNDİRİMLİ
4.750,00 ₺
3.750,00 ₺
100000
Dinleyici
%26 İNDİRİMLİ
9.500,00 ₺
6.975,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 100 Değerlendirme
Yorum Yap

Spotify Aylık Dinleyici Özellikleri

Spotify son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir müzik dinleme uygulamasıdır ve uygulama içinde pek çok farklı hesap takip edilebilir, yeni şarkılar kolaylıkla eklenebilir. Bu uygulama içerisine müzik ekleyenler dinlenme sayısını arttırmak ve çok daha popüler olmak için Spotify aylık dinleyici satın alma hizmetini sıklıkla tercih etmektedir. Bu sayede dinleyici sayısı artan şarkılar önde görünerek farklı dinleyicilerin de önüne çıkarılır. Popülerlik olması gerekenden çok daha kısa zamanda artar.

spotify aylık dinleyici nedir

Spotify Aylık Dinleyici Hizmeti Nedir?

Kişisel hesaplarda kullanımı söz konusu olmayan bu hizmet yalnızca sanatçı hesaplarında kullanılabilir. Bu hizmet sanatçının şarkısında aylık olarak bir artış sağlar. Bu gerçek benzeri dinleyicileri hesap sahibi dahi göremez. Yalnızca sayısal olarak bir artış sağlanmış olunur. Tıpkı organik takipçiler gibi bu da gerçek hesapların dinlemesine benzetilebilir. Aktif hesaplar şarkıyı dinlemiş gibi bir görüntüye sahip olunur.

İstenilen aylık dinleyici sayısı en az 100 ve en çok da 1000000 olabilir. Bu aralıkta verilecek olan siparişler için daha ucuz teklifler site içerisinde zaman zaman sunulabilir. Bu şekilde daha uygun fiyata daha çok dinlenme satın almak da mümkün hale gelir. Özellikle Türk sanatçıların sıklıkla kullandığı bir yöntemdir ve popüler hale gelmeyi kolaylaştırır.

Playlist içerisindeki her şarkı için ayrı ayrı bu şekilde aylık dinleyici satın alınabilir. Çalma listelerine tek başına dinleyici satın alımı için destek hattından bilgi alımı sağlanabilir. İstenilen aylık dinleyici sayıları zamanla hesaba yüklenmektedir ve 1 gün yaşanabilecek gecikmeler söz konusudur. Bunun sebebi de aylık istatistiklerin ortalama 24 saat içinde hesaplanmasıdır. Düşüş garantisi verilmese de bu hizmette pek düşüş yaşanmaz.

spotify aylık dinleyici satın al

Spotify Aylık Dinleyici Neden Satın Alınmalı? Yararları Nelerdir?

Kolaylıkla üst sıralarda yer almak isteyen sanatçılar bu hizmeti tercih edebilirler. Bu şekilde popülerlik sırasında daha üst sıraları garantilemek ve kolaylıkla yükselmek mümkün hale gelir. Pek çok sanatçı hesabı tarafından tercih edilen bu hizmete ulaşmak oldukça kolaydır.

Spotify Aylık Dinleyici Nasıl Satın Alınır?

Instagram Deposu sitesinden ‘Spotify aylık dinleyici’ sekmesine tıklamak yeterlidir. Bu sekme içerisinde yer alan kısımlara istenilen aylık dinleyici sayısı ve şarkının linki girilmelidir. Bu şekilde kolaylıkla aylık dinleyici satın alımı yapılabilir. Zaman zaman site içerisinde daha uygun tekliflerin de sunulması da görülebilir. Bu tekliflerden yararlanarak daha iyi fiyatlara da aylık dinleyici satın alımı yapılması mümkün hale gelir.

Sorular ya da şikayetler için destek hattı daima mesaj ve aramaya açıktır. Destek hattına akla takılan tüm sorular sorulabilir ve en kısa zamanda da geri dönüş alınarak çözüm sağlanır. Bu şekilde herhangi bir problem oluşması riski en aza indirilir. Belirtilen numaralar aranarak kolaylıkla destek hattıyla iletişime geçmek mümkündür.

spotify aylık dinleyici nasıl satın alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tek tıkla, çok uygun fiyatlara arzu ettiğiniz sayıda aylık dinleyiciyi almak artık çok pratik. Aylık dinleyicileriniz sayesinde yüksek etkileşim oranına kavuşacaksınız. Daha popüler bir hale geleceksiniz. 

instagramdeposu.com üzerinden Kredi Kartı,Banka Kartı,EFT ve Havale gibi ödeme yöntemlerinden birini seçerek, yüksek kaliteli sosyal medya hizmetlerimizden %100 güvenilir bir şekilde gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. 

İade işlemleri ile ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan ' İade Koşulları ' sayfasından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca 7/24 canlı olarak sizlere hizmet sunan Müşteri Temsilcilerimizden de hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
Instagram Deposu
Spotify aylık dinleyici satın al ürünü ile müziklerinizi dinleyen kişilerin sayısının tutulduğu aylık dinleyici sayısını arttırabilirsiniz.
2588
2588
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
95.00 2024-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 100 Değerlendirme
5 yıldız vermemek

5 yıldız vermemek mümkün değil. İlaç gibi geldi. Çok beğendim.

5 5 1 2019-12-18 İhsan Elalı
İhsan Elalı
Satın almayı daha

Satın almayı daha önceden düşünmüştüm. Bu siteye gelmesi çok iyi oldu. Uzun süredir buradan alışveriş yapıyorum ve bir an bile pişman olmadım.

5 5 1 2019-12-18 Arzu
Arzu
Çok başarılı ve

Çok başarılı ve çok uygun fiyatli bir hizmet.

5 5 1 2019-12-18 Gonca
Gonca
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek