100
Reblog
19,00 ₺
250
Reblog
%2 İNDİRİMLİ
47,50 ₺
46,25 ₺
500
Reblog
%3 İNDİRİMLİ
95,00 ₺
91,50 ₺
1000
Reblog
%4 İNDİRİMLİ
190,00 ₺
181,00 ₺
2000
Reblog
%5 İNDİRİMLİ
380,00 ₺
360,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 137 Değerlendirme
Yorum Yap

Paylaşım Özellikleri

Sosyal medya bir girdi tam girdi yaşamımıza ve herkes sosyal medya kullanmaktan çok memnun zira günümüzde yaşam koşulları ağır, stres ile kimi zaman insanların akla hayale gelmeyen davranışları ile baş etmeye çalışır iken sosyal medya kimi zaman bir terapi gibi olabiliyor. Dahası sosyal medya aynı zamanda insanların kendi işlerini tanıtması, kendi yazılarını yayınlaması kimi zaman satış yapmaları çok geniş olanaklar da sağlıyor. Son derece ucuz. Eh daha ne olsun değil mi?

Nitekim insanlar bazen tek bir sosyal medya platformunda, bazen birden fazla sosyal medya ortamında aktif olarak yer alıyorlar. İlk çıktığı günden beri her yaştan, her kesimden çok sayıda kullanıcısı olan ve dahası başka sosyal medya platformları çıksa bile popülerliği de kullanıcı sayısı da azalmayan dünyanın en sıra dışı platformu Tumblr. Gerek iş yaşamında, gerek bireysel olarak kullanılabiliyor.

tumblr post paylaşımı satın al

Dahası Facebook gibi diğer internet platformuna bağlanabiliyor. Kişiler ekstra bir ücret ödemeden gerçek bir blog sayfasına sahip olabiliyorlar. Son derece prestijli olduğu için belli bir kitlenin vazgeçilmesi bu da beraberinde paylaşım konusunu devreye getiriyor. Kişinin yüklediği bir video, yazı ya da sözün paylaşılması tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi çok önemli ki özellikle biz Türk Tumblr kullanıcıları yaptığımız çalışmaların beğenilmesine, takipçi sayısına, paylaşılma oranlarına dikkat eden bir toplumuz ve kabul edelim bu bizim doğamızda var.

Tumblr Paylaşım Nasıl Satın Alınır?

Eğer siz de çok özel, başka yerlerde olmayan yayınlar yapıp çok daha fazla paylaşılsın istiyorsanız o zaman yapmanız gereken şey basit. Hemen Instagram Deposu adresine geleceksiniz. Bu noktada tamamen organik olarak yani doğal bir biçimde Instagram Deposu sizlere paylaşım satın alma noktasında güvenilir hizmet sunar. Sizin yaptığınız çalışmalar anında hiç hayal bile edemeyeceğiniz şekilde paylaşılır.

Farklı ücretlendirmeler ile alabileceğiniz paylaşımlar vardır. Bunlar değişebilmekle beraber, 100, 250, 500, 10000 bin paylaşımlardır ki ödenen ücretler ise son derece uygundur. Dahası size her türlü destek kesintisiz olarak verilir. Tamamen yasal olan bir uygulama olup, hiçbir biçimde illegal bir şey yaptım diye düşünmezsiniz. Zira ödenen her kuruş faturalandırılır. Kalite ise düşündüğünüzden çok daha ileri bir noktadadır. Yani siz değerli Tumblr kullanıcıları için her şey kafanızda soru işareti kalmayacak şekilde düşünülmüş ve ayarlanmıştır. Gözünüz arkada kalmaz. Site yetkilileri ile görüştüğünüzde onlar sizi yönlendirir ve kolayca ödeme yaptıktan sonra paylaşım satın almış olacaksınız.

tumblr yabancı post paylaşımı satın al

Tumblr Paylaşım Satın Alma Hesabıma Ne Katar?

Daha önce eğer böylesi bir konuyu düşünmemiş iseniz beğeni ve takipçi bana yeter diyorsanız aslında hiç de değil. Elbette beğeni ve takipçi de önemli ama yaptığınız işlerin başkaları tarafından paylaşılması sizin çalışmalarınız çok farklı alanlara anında ulaşmasını sağlayacaktır. Bu da popüler olmanıza, daha çok iş yapmanıza olanak yaratacaktır. Böylece çok iyi kazançlar elde edebileceğinizi unutmamalısınız.

tumblr gerçek post paylaşımı satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tumblr Post Paylaşım sayılarınızda ki artış, daha fazla kullanıcı tarafından fark edilmeniz anlamına gelir. Daha fazla kullanıcı tarafından fark edildikçe organik olarak takipçi ve beğeni kazanma imkanınız da hızlı bir şekilde yükselecektir.

Firmamız tamamen yasal olarak çalışmaktadır. Satın alma işlemlerinizin ardından adınıza fatura oluşturulur ve kurumsal firmamız tarafından e-mail adresinize yollanacaktır.

Tumblr Post Paylaşım satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Satın aldığınız paylaşım miktarına bağlı olarak tamamlanma sürecinde değişiklik yaşanabilir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Tumblr Post Paylaşım Satın Al
Instagram Deposu
Tumblr post paylaşım satın al ürünü ile en uygun fiyata gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
2871
2871
Tumblr Post Paylaşım Satın Al
19.00 2024-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/tumblr-post-paylasim-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 137 Değerlendirme
Teşekkürler 5 yıldızı

Teşekkürler 5 yıldızı bu sitede ki her ürüne gözümü kırpmadan verebilirim

5 5 1 2020-01-22 Barış Devran
Barış Devran
Bunu beğenmemek gerçekten

Bunu beğenmemek gerçekten çok zor olurdu. Hayran kaldığım bir hızla Tumblr Post Paylaşımlarım geliyor

5 5 1 2020-01-22 Hami
Hami
Post paylşşım hizmeti

Post paylşşım hizmeti başka yerlerde olmayan pek nadir bir hizmet. Bu kadar nadir olmasına rağmen fiyatını makul buldum.

5 5 1 2020-01-22 Didem
Didem
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek