100
İzlenme
0,60 ₺
250
İzlenme
%33 İNDİRİMLİ
1,50 ₺
1,00 ₺
500
İzlenme
%50 İNDİRİMLİ
3,00 ₺
1,50 ₺
1000
İzlenme
%56 İNDİRİMLİ
6,00 ₺
2,60 ₺
2500
İzlenme
%58 İNDİRİMLİ
15,00 ₺
6,25 ₺
5000
İzlenme
%60 İNDİRİMLİ
30,00 ₺
12,00 ₺
10000
İzlenme
%61 İNDİRİMLİ
60,00 ₺
23,00 ₺
25000
İzlenme
%63 İNDİRİMLİ
150,00 ₺
55,00 ₺
50000
İzlenme
%65 İNDİRİMLİ
300,00 ₺
105,00 ₺
100000
İzlenme
%66 İNDİRİMLİ
600,00 ₺
200,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 48 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram son yıllarda hikaye yani story özelliği ile ön plana çıkmaya başladı. İnsanlar sadece yirmi dört saat kalmasını istedikleri anlık görsel paylaşımlar yaparlar. Bu alana kişi etiketleme, konum ekleme gibi birçok ek bilgi ekleyebilirler.

Siz günlük hayatınızda çok fazla hikaye paylaşımı yapan biri iseniz bu yazı tam size uygundur. Günlük yaşamda sık sık paylaşım yapıyorsunuz. Ama etkileşiminiz az ise hikaye izlenme satın al işlemini gerçekleştirerek kolaylıkla etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Instagram’da etkileşiminizi arttırmak sizin ne işinize yarar biraz bunlardan maddeler halinde bahsedelim.

  • İlk yararı sizin Instagram’ın keşfet kısmında çıkmanızı sağlar. Hatta hikaye satın al ile keşfet kısmında görünürlüğünüz fazla olur. Bu demek oluyor ki sizin sayfanızı ve hikayelerinizi gören sayısının günde iki katına hatta üç katına yükselme ihtimali ortaya çıkıyor.
  • Bir diğer güzel özelliği ise Instagram’ın aramalar bölümünde sizin öne çıkmanızı sağlamasıdır.
  • Takipçilerinizin yakınlarına da öneriler kısmında karşılarına sık sık çıkmanızı sağlar. Bu saydığımız maddelerin hepsi sizin hesabınızın görünürlüğünü arttırır. Takipçi sayınızı bir anda yükseltebilecek bir özelliğe sahiptir.

Instagram Hikâye İzlenme Neden Satın Alınır?

Günün neredeyse har anını story de paylaşmak istiyoruz. Ne yedik, ne giydik ya da nerelere gittik paylaşıyoruz. Paylaştıktan hemen sonra daha bir dakika geçmeden herkesin yaptığı ilk şey hikayeyi kaç kişi ve kimlerin gördüğüne tek tek bakmak. Buradaki önemli detay hikayenize kimlerin baktığı değildir. Hikayenizi kaç kişinin görmüş olması çok önemlidir. Neden önemlidir? Çünkü sizin sürekli baktığınız hikaye izlenme sayısı sizin etkileşiminizi arttırır. Bu da demek oluyor ki daha fazla takipçi daha fazla izlenme oranları ve otomatik olarak size istatistiksel bir artış sağlar. Şu detayı unutmamakta yarar vardır. Sizin hesabınız ne kadar ilgi görür ise Instagram sizi o kadar fazla görünür kılar. Yani sizi daha fazla keşfete çıkarır. Daha fazla çevrenizdeki kişilere önerir.

Hikaye izlenme oranlarınızı kendi başınıza yükseltme ihtimaliniz biraz zordur. instagramdeposu.com web sitesi sayesinde hikaye satın al özelliğini kullanarak rahat bir şekilde Instagram hesabınızın yükselmesini izleyebilirsiniz.

Instagram Hikâye İzlenme Nasıl Alınır?

Instagram Deposu sayesinde güvenilir bir şekilde hikaye izlenme satın al işleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Peki ama nasıl hikaye izlenme satın alacağım derseniz sizlere en ince ayrıntısına kadar maddeler halinde anlatacağız.

  • Öncelikle Instagram’dan hikayelerinizi paylaşın. Daha sonra sitemizde yer alan ilgili bölüme hesabınızın tam isminizi yazınız. Buradaki ayrıntı önemlidir. İsminizi doğru bir şekilde yazdığınızı kontrol edin.
  • İsminizi doğru bir şekilde yazdığınızda karışınıza yeni paylaştığınız hikayeleriniz çıkacaktır.
  • İstediğiniz hikayeyi seçerek ya da tamamını seçerek izlenme gönder kısmını seçmelisiniz.
  • Daha sonra Instagram hikaye satın al kısmını seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Artık işleminiz tamamlanmıştır. Bilgilerinizin güvende ve emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bilgileriniz bizler tarafından güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram hikayelerinizin izlenme sayıları sizleri keşfete taşıyabilir. İzlenme sayılarınız arttıkça keşfette çıkmaya başlarsınız. Bu sayede daha çok takipçi ve beğeni kazanma imkanına erişmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişlerinizde sizlerden hiçbir şekilde şifre istenmez. Bu sayede herhangi bir güvenlik problemi riski edinmemiş olursunuz. Güvenliğiniz için instagramdeposu.com üzerinden şifre vermeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapın.

Instagram hikaye izlenme satın aldıysanız, ödeme işlemleriniz bittikten sonra instagramdeposu.com olarak bizler hemen siparişiniz için çalışmaya başlarız. İzlenmeleriniz en kısa süre içinde istediğiniz hikayenize gelmeye başlayacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
Instagram Deposu
Instagram hikaye izlenme satın al hizmetimiz ile hesabınızdan paylaşmış olduğunuz storylerinizin görüntülenme sayısını hemen arttırın.
2236
2236
Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
0.60 2022-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-hikaye-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 48 Değerlendirme
İrfan Yüce

5 değil 10 yıldızı hakediyor.

İrfan Yüce
Ersin

Memnun kalmamak mümkün değil.

Ersin
Ahmet Cansır

Hikayelerim için çok faydasını gördüğüm bir hizmet. Popüleritem çok hızlı bir şekilde arttı.

Ahmet Cansır

Blog Yazılarımız

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar
05/08/2019
Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

Son zamanlarda sıklıkla karşımıza gelen yenilikler, hayatımızı kolaylaştıran cinsten. Bu yeniliklere, her geçen gün farklıları ekleniyor. Sayısız takipçiye sahip Instagram gelen özelliklerle birlikte, kullanıcı doyumunu arttırmayı hedefliyor. Kullanıcıların son günlerde sıklıkla bahsettiği konu ise Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar hakkında.   Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar var mıdır? Instagram profiline bakanları gösteren uygulamalar ne işe […]

 
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?
30/07/2019
Mp3 Youtube İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube hem video görüntüleme özelliği hem de arama motoru olma açısından en işlevsel uygulamalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve bu içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Son zamanlarda gündemi sarsan konu ise Mp3 Youtube indirme işlemi nasıl yapılır? Mp3 Youtube indirme nedir? Mp3 Youtube indirmenin ne gibi faydaları bulunmaktadır? Mp3 Youtube indirme nasıl yapılır? Tüm sorulara […]

 
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019
23/07/2019
Instagram Beğeni Sayısı Gizleme Özelliği 2019

Instagram her yeni gün farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan bazıları bizi memnun ederken, bazıları ise oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Son günlerde oldukça konuşulan, gündemdeki konu ise Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği. Instagram beğeni sayısı gizleme nedir? Instagram beğeni sayısı gizleme  ne işe yarar? Instagram beğeni sayısı gizleme ne zaman gelecek? Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, aklınızdaki […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek