100
İzlenme
2,75 ₺
250
İzlenme
%30 İNDİRİMLİ
6,88 ₺
4,75 ₺
500
İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
13,75 ₺
8,15 ₺
1000
İzlenme
%41 İNDİRİMLİ
27,50 ₺
16,00 ₺
2500
İzlenme
%51 İNDİRİMLİ
68,75 ₺
33,25 ₺
5000
İzlenme
%52 İNDİRİMLİ
137,50 ₺
65,00 ₺
10000
İzlenme
%53 İNDİRİMLİ
275,00 ₺
128,55 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 48 Değerlendirme
Yorum Yap

Hikaye İzlenme Özellikleri

Instagram son yıllarda hikaye yani story özelliği ile ön plana çıkmaya başladı. İnsanlar sadece yirmi dört saat kalmasını istedikleri anlık görsel paylaşımlar yaparlar. Bu alana kişi etiketleme, konum ekleme gibi birçok ek bilgi ekleyebilirler.

Siz günlük hayatınızda çok fazla hikaye paylaşımı yapan biri iseniz bu yazı tam size uygundur. Günlük yaşamda sık sık paylaşım yapıyorsunuz. Ama etkileşiminiz az ise hikaye izlenme satın al işlemini gerçekleştirerek kolaylıkla etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Instagram’da etkileşiminizi arttırmak sizin ne işinize yarar biraz bunlardan maddeler halinde bahsedelim.

  • İlk yararı sizin Instagram’ın keşfet kısmında çıkmanızı sağlar. Hatta hikaye satın al ile keşfet kısmında görünürlüğünüz fazla olur. Bu demek oluyor ki sizin sayfanızı ve hikayelerinizi gören sayısının günde iki katına hatta üç katına yükselme ihtimali ortaya çıkıyor.
  • Bir diğer güzel özelliği ise Instagram’ın aramalar bölümünde sizin öne çıkmanızı sağlamasıdır.
  • Takipçilerinizin yakınlarına da öneriler kısmında karşılarına sık sık çıkmanızı sağlar. Bu saydığımız maddelerin hepsi sizin hesabınızın görünürlüğünü arttırır. Takipçi sayınızı bir anda yükseltebilecek bir özelliğe sahiptir.

Instagram Hikâye İzlenme Neden Satın Alınır?

Günün neredeyse har anını story de paylaşmak istiyoruz. Ne yedik, ne giydik ya da nerelere gittik paylaşıyoruz. Paylaştıktan hemen sonra daha bir dakika geçmeden herkesin yaptığı ilk şey hikayeyi kaç kişi ve kimlerin gördüğüne tek tek bakmak. Buradaki önemli detay hikayenize kimlerin baktığı değildir. Hikayenizi kaç kişinin görmüş olması çok önemlidir. Neden önemlidir? Çünkü sizin sürekli baktığınız hikaye izlenme sayısı sizin etkileşiminizi arttırır. Bu da demek oluyor ki daha fazla takipçi daha fazla izlenme oranları ve otomatik olarak size istatistiksel bir artış sağlar. Şu detayı unutmamakta yarar vardır. Sizin hesabınız ne kadar ilgi görür ise Instagram sizi o kadar fazla görünür kılar. Yani sizi daha fazla keşfete çıkarır. Daha fazla çevrenizdeki kişilere önerir.

Hikaye izlenme oranlarınızı kendi başınıza yükseltme ihtimaliniz biraz zordur. instagramdeposu.com web sitesi sayesinde hikaye satın al özelliğini kullanarak rahat bir şekilde Instagram hesabınızın yükselmesini izleyebilirsiniz.

Instagram Hikâye İzlenme Nasıl Alınır?

Instagram Deposu sayesinde güvenilir bir şekilde hikaye izlenme satın al işleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Peki ama nasıl hikaye izlenme satın alacağım derseniz sizlere en ince ayrıntısına kadar maddeler halinde anlatacağız.

  • Öncelikle Instagram’dan hikayelerinizi paylaşın. Daha sonra sitemizde yer alan ilgili bölüme hesabınızın tam isminizi yazınız. Buradaki ayrıntı önemlidir. İsminizi doğru bir şekilde yazdığınızı kontrol edin.
  • İsminizi doğru bir şekilde yazdığınızda karışınıza yeni paylaştığınız hikayeleriniz çıkacaktır.
  • İstediğiniz hikayeyi seçerek ya da tamamını seçerek izlenme gönder kısmını seçmelisiniz.
  • Daha sonra Instagram hikaye satın al kısmını seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Artık işleminiz tamamlanmıştır. Bilgilerinizin güvende ve emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bilgileriniz bizler tarafından güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram hikayelerinizin izlenme sayıları sizleri keşfete taşıyabilir. İzlenme sayılarınız arttıkça keşfette çıkmaya başlarsınız. Bu sayede daha çok takipçi ve beğeni kazanma imkanına erişmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişlerinizde sizlerden hiçbir şekilde şifre istenmez. Bu sayede herhangi bir güvenlik problemi riski edinmemiş olursunuz. Güvenliğiniz için instagramdeposu.com üzerinden şifre vermeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapın.

Instagram hikaye izlenme satın aldıysanız, ödeme işlemleriniz bittikten sonra instagramdeposu.com olarak bizler hemen siparişiniz için çalışmaya başlarız. İzlenmeleriniz en kısa süre içinde istediğiniz hikayenize gelmeye başlayacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
Instagram Deposu
Instagram hikaye izlenme satın al hizmetimiz ile hesabınızdan paylaşmış olduğunuz storylerinizin görüntülenme sayısını hemen arttırın.
2236
2236
Instagram Hikaye İzlenme Satın Al
2.75 2024-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-hikaye-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 48 Değerlendirme
5 değil 10

5 değil 10 yıldızı hakediyor.

5 5 1 2019-12-16 İrfan Yüce
İrfan Yüce
Memnun kalmamak mümkün

Memnun kalmamak mümkün değil.

5 5 1 2019-12-16 Ersin
Ersin
Hikayelerim için çok

Hikayelerim için çok faydasını gördüğüm bir hizmet. Popüleritem çok hızlı bir şekilde arttı.

5 5 1 2019-12-16 Ahmet Cansır
Ahmet Cansır
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek