10
İzlenme
0,50 ₺
25
İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
1,25 ₺
1,00 ₺
50
İzlenme
%29 İNDİRİMLİ
2,50 ₺
1,75 ₺
100
İzlenme
%35 İNDİRİMLİ
5,00 ₺
3,25 ₺
250
İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
12,50 ₺
7,50 ₺
500
İzlenme
%42 İNDİRİMLİ
25,00 ₺
14,50 ₺
1000
İzlenme
%43 İNDİRİMLİ
50,00 ₺
28,50 ₺
2500
İzlenme
%44 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
69,75 ₺
4000
İzlenme
%45 İNDİRİMLİ
200,00 ₺
110,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 49 Değerlendirme
Yorum Yap

Öne Çıkan Hikaye İzlenme Özellikleri

Instagram sürekli büyüyen bir sosyal medya devleri arasındadır. Bunun sebebi ise yeniliklere açık ve sürekli gelişmeyi isteyip hedeflemesidir. Profillerimizde yirmi dört saat kalıcı hikaye paylaşma özelliğinin yanında öne çıkan hikaye özelliği geldi. Bu Türk gerçek öne çıkan hikaye özelliğinin amacı nedir diye soracak olursanız. Story’nin amacı sizin anlık paylaştığınız gönderileri yirmi dört saat boyunca profilinizde tutmanızdır. Dediğimiz gibi sadece yirmi dört saat orada duracak ve daha sonra silineceklerdir. Ama hikayelerinizi öne çıkanlar kısmına ekleyerek kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Artık sabitlediğiniz hikayeniz aradan kaç saat geçerse geçsin siz onu silmeden asla silinmeyecektir.

Öne çıkan hikaye izlenme satın al hizmetimizden faydalanırsanız eğer hesabınıza giren takipçileriniz sizin öne çıkanlar kısmına sabitlediğiniz hikayelerinize baktıklarında sizin etkileşiminiz artar. Etkileşiminiz arttığında ise sizin görünürlüğünüz aktif olarak yükselir. Yani keşfet de fazla çıkarsınız ve bu şekilde daha fazla takipçiye ulaşmış olursunuz.

Instagram Öne Çıkan Hikayelerin Görüntülenme Hizmetinin Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Instagram’ın hikaye bölümünden paylaştığınız her hikaye yirmi dört saat orada kalır. Yirmi dört saatin dışında hikayeyi öne çıkardığınızda isterse milyonlarca görüntülensin asla kaç kişinin gördüğünü göstermez. Yani sayı hep aynı şekilde kalır ve değişmez. Ama hikayelerin istatistik skalasına bakıldığında etkileşim sayısının zaman ile doğru orantılı olarak arttırma işlemini siz de göreceksiniz. Bu durum hikayenizi görüntülediğinizde görünmese bile istatistik bölümünde her şey görünür. Örneğin gün içinde kaç kişi sizin profilinize girdi ya da sabitlediğiniz bu hikayeyi kaç kişi açıp izledi gibi birçok şeyi öğrenebiliyoruz.

Öne Çıkan hikayelerin bana katkısı nedir diye sorabilirsiniz. Hemen sizlere bu sorunun cevabını verelim. Instagram’da hikayelerinizi öne çıkanlar kısmına eklediğiniz andan itibaren o hikayeye kaç kişi bakmış ve kimler bakmış göremiyoruz. Peki biz kişi sayısını ve kişiyi göremiyorsak bunun bizim profilimize ne yararı var? Aslında hesabınıza büyük katkıları vardır. Mesela sizi keşfet kısmına fazla çıkardığı için görünürlüğünüz artıyor. Bu şekilde etkileşiminizde artıyor ve otomatik olarak takipçi sayınızda artıyor. Eğer öne çıkan hikaye izlenme satın alırsanız etkileşiminiz artar ve Instagram camiasında tanınan biri haline gelirsiniz.

Instagram Öne Çıkan Hikayelere İzlenme Nasıl Yüklenir?

Çok basit bir yükleme işlemi vardır. Öncelikle belirtilen yere hesabın ismini yazın. Daha sonra sayfanızda kaç tane görüntülenme olacağını ilgili kutucuğa yazınız. İşte hepsi bu kadar yaklaşık yarım saat sonra kaç tane görüntülenme istemiş iseniz hesabınızda olacaktır.

Öne çıkan hikaye izlenme satın alabileceğiniz birçok web sitesi vardır. Ama önemli bir ayrıntı vermemiz gerekirse bu tarz sitelere güvenlik açısından biraz dikkat etmekte yarar vardır. Çünkü sizden Instagram şifrenizi isteyebilir. Siz de eğer verirseniz hesabınızdaki bütün bilgileri kullanmasına da vermiş olursunuz. Eğer böyle bir şey olsun istemezseniz instagramdeposu.com sitesinde olduğu gibi şifresiz sayfayı tercih edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öne çıkan hikayeleriniz, Instagram profilinizin en dikkat çeken yönlerinden biridir. Bu sebepten ötürü ne kadar fazla izlenirlerse sizlere o kadar fazla popülerite katarlar. Öne çıkan hikayelerinizin izlenme sayıları arttıkça başkaları tarafından dikkat çekme ihtimaliniz de o kadar yüksek olacaktır.

instagramdeposu.com üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz için, SSL Güvenlik sertifikaları ve 3D Secure yöntemleri sayesinde %100 güvenilir bir şekilde gönül rahatlığı ile Kredi Kartı,Banka Kartı, EFT ve Havale yöntemlerinden birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden sunulan hizmetlerimiz ilk olarak sizlerin güvenliğinizi ve memnuniyetinizi düşünerek tasarlanmıştır. Sosyal medya ihtiyaçlarınız için %100 güvenilir ödeme yöntemleri ile yüksek kaliteli hizmetlere en uygun fiyatlara instagramdeposu.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
Instagram Deposu
Instagram öne çıkan hikaye izlenme satın al hizmeti ile sizde öne çıkarmış olduğunuz storylerinizin görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz.
2238
2238
Instagram Öne Çıkan Hikaye İzlenme Satın Al
0.50 2024-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/instagram-one-cikan-hikaye-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 49 Değerlendirme
Bu güzel hizmet

Bu güzel hizmet için ellerinize sağlık.

5 5 1 2019-12-16 Halit Görgenç
Halit Görgenç
Bu hizmeti gerçekten

Bu hizmeti gerçekten dört gözle bekliyordum. Geldiği çok iyi oldu.

5 5 1 2019-12-16 Sancak Sarkat
Sancak Sarkat
Öne çıkan hikaye

Öne çıkan hikaye izlenme hizmeti başka yerde yok. Zaten olsa da almam. Daha kalitelisini bulamam.

5 5 1 2019-12-16 Sefa Sarıca
Sefa Sarıca
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek