Star Icon
250
Beğeni
%15 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
53,10 ₺
500
Beğeni
%25 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
93,75 ₺
1000
Beğeni
%30 İNDİRİMLİ
250,00 ₺
175,00 ₺
2500
Beğeni
%31 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
431,25 ₺
5000
Beğeni
%31 İNDİRİMLİ
1.250,00 ₺
850,00 ₺
100
Beğeni
25,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 200 Değerlendirme
Yorum Yap

Beğeni Özellikleri

İnternetin insanların yaşamlarına girmesi ile beraber farklı farklı olgular da insanların yaşamına girmiş durumda. Nitekim günümüzde sosyal medya denilen bir kavram var ve insanlar hangi yaşta, hangi statüde olursa olsun sosyal medya kullanmadan yapamıyor. Kişilerin kendi tercihlerine göre çok farklı sosyal medya mecraları var. İşte bunlardan bir tanesi çok sayıda aktif dünyanın her yerinde kullanıcısı olan Tumblr. Facebook gibi, kısmen Pinterest gibi bir sosyal medya aracı. Tumblr diğer sosyal medya mecralarına göre en temel farkı kişilerin kendi bloglarını açabilmeleri, her türlü video, görüntü yükleyebilmeler. İşte bunun için de özellikle sanatsal anlamda, kişisel gelişim alanında iş yapanlar başta olmak üzere takipçi sayısını arttırma için adımlar atıyorlar. Biz de bu yazıda hilesiz bir biçimde Tumblr gerçek takipçi sahibi olmanın yollarını ifade edeceğiz.

tumblr beğeni satın al

Tumblr Beğeni Satın Alma Ne İşe Yarar?

Gerek Türk Tumblr kullanıcıları gerek dünyanın değişik yerlerinde insanlar böylesi bir platformda takipçi sayısını artırmanın önemini zaten bildiklerinden bu platformu kullanıyorlar. Dahası sadece takipçi değil, beğeni olgusunun da yaptıkları işlerin ucuz bir biçimde reklamının yapılmasını sağlıyor.

İnsanların Tumblr beğeni satın al gibi bir metoda başvurması böylece kendisini beğenenlerin kendi markasının ve/veya kendisinin öne çıkmasına fırsat veriyor. Bu da özellikle kendi olanakları ile ulaşamadı hedef kitlesine ulaşılmasını sağlıyor. Bilinirliğin, görünürlüğün artması yolunda son derece önemli olan bir konu.

Bunu şöyle bir örnek ile bilmeyenler için açıklamak mümkün. Çok iyi bir blogunuz var, çok kaliteli işler yapıyorsunuz, videolarınız daha önce hiç değinilmeyen şeylere değiniyor ama hiç kimse beğenmiyor. Bu genel anlamda insana olan doğal bir içgüdü ile algı yönetimi anlamında olumsuz bir imaj yaratacaktır. Bu da verilen onca emeğin, çabanın karşılığının alınamaması ve ölüm bir yatırım, boş bir çabadır. O yüzden mutlaka beğeni önemlidir. Kişi es kaza sadece beğenip geçse bile, bir başkası üstelik konu ile hiç alakası olmayan birisi beğeni sayısının yüksek olduğunu görür ise bundan doğal olarak etkilenecek ve yeni yeni beğeniler eklenecektir.

tumblr yabancı beğeni satın al

Tumblr Beğeni Hilesiz Nasıl Çoğaltılır?

Sizin de bir Tumblr hesabınız varsa beğeni sayısını artırmak isterseniz üstte de belirtildiği gibi kasma sorunu yaşamadan acaba beni kimse ya görme durumuna düşmeden tamamen olması gerektiği gibi Instagram Deposu ile iletişime geçebilir. Tam da bu alanda Instagram Deposu sizlere güvenilir hizmet sunar. Böylece 100, 250, 500, 10.000 bin hızlı ve uygun fiyata gizleme olmadan beğeni alabilirsiniz. Dahası yedi gün yirmi dört saat canlı destek almanız da mümkün. Üstelik herhangi bir risk içermeyen, en son teknoloji ile yapılan bir uygulamadır. Gerçek beğenilerdir. Fiyatlar da uygun olduğu için beğeni sayınızı artırdıktan kısa bir süre sonra bunun karşılığını fazlası ile alırsınız.

tumblr gerçek beğeni satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tumblr Beğeni satın alarak yüksek oranda bir etkileşime ulaşabilirsiniz. Beğeni sayınızın artması demek daha fazla Tumblr kullanıcısı tarafından fark edilmeniz anlamına gelir. Bu sayede organik takipçi kazanma imkanınız daha yüksek olacaktır. 

instagramdeposu.com üzerinden Kredi Kartı,Banka Kartı,EFT ve Havale ile ödeme yöntemlerinden birini seçip %100 güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işlemleriniz biter bitmez hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Satın aldığınız beğeni sayılarına göre teslimat süresinde farklılıklar yaşanabilir. Siparişiniz en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Tumblr Beğeni
Instagram Deposu
Tumblr beğeni satın alarak sizde popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Gönderilerinizin beğenilmesi ile üst sıralarda yer alın.
2865
2865
Tumblr Beğeni Satın Al
25.00 2024-12-30 Stokta Var https://instagramdeposu.com/tumblr-begeni-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 200 Değerlendirme
Beğeniler hızlı bir

Beğeniler hızlı bir şekilde geliyor ve fıyatı uygun. Bir kez daha satın almayı düşünüyorum

5 5 1 2020-01-22 Hanife Diyetci
Hanife Diyetci
Beğeni sayılarımda azalma

Beğeni sayılarımda azalma yaşanmıyor çok takdir ettim

5 5 1 2020-01-22 Cüneyt
Cüneyt
Tumblr Beğeniler için

Tumblr Beğeniler için bu kadar üst düzey bir hizmet vermeniz beni çok memnun etti teşekkürler

5 5 1 2020-01-22 Pelin Sualmaz
Pelin Sualmaz
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek