https://instagramdeposu.com/instagram-araclari
Instagram Araçları 2020-01-31T10:48:54+03:00 2020-01-31T10:48:54+03:00
https://instagramdeposu.com/instagram-araclari Instagram Deposu
Instagram Deposu
https://instagramdeposu.com/img/logo/structure/instagramdeposu.svg

İnternet kullanımı günümüzde oldukça sıklaşmış durumda. İnternet kullanımının artmasıyla beraber artan sosyal medya platformlarının da kullanıcı sayıları oldukça fazlalaştı. İnsanlar birçok sosyal medya platformu aracılığıyla arkadaşları, aileleri ve diğer insanlarla kolayca iletişim sağlayabiliyor. Instagram'da yaygın bir şekilde kullanılan sosyal medya platformlarından sadece bir tanesi. Bu sosyal medya platformu insanların birbirleriyle fotoğraf, video gibi içerikler paylaşmasını ve dm yoluyla mesajlaşıp birbirleri ile kolay iletişim kurmasını sağlayan bir araç halinde kullanılmayı sürdürüyor.

Instagram Araçlarını Nereden Bulabilirim?

Instagram isimli sosyal medya platformu insanlara birçok alanda kolaylık sağlasa da kullanıma sunmadığı bazı özellikler mevcut. İşte biz tam olarak Instagram’ın size sağlamadığı bu imkânları sağlamak amacıyla işinizi kolaylaştıracak instagram araçları geliştirdik. Üstelik hiçbir ücret ödemeden ve programsız bir şekilde bu araçlara kolayca sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu işlemleri yine hilesiz ve şifresiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Instagram Araçları Seçenekleri Nelerdir?

Instagram fotoğraflarını telefon ve bilgisayara yükleme araçları: Instagram profilimizi yönetirken istediğimiz fotoğrafları yükleyebiliyor ya da istediğimiz kişilerin fotoğraflarını görebiliyoruz. Ancak instagram henüz bu fotoğrafları telefonumuza indirebilme imkanını kullanıcılarına sunmuş değil. Bu hizmete bizim sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu araç sayesinde artık fotoğrafların ekran görüntülerini almanıza gerek kalmayacak.

Instagram videolarını telefon ve bilgisayara yükleme araçları: İnstagram sınırlı süredeki videoları profilinize koyabileceğiniz bir sosyal medya aracıdır. Hem kendi profilimize videolar ekleyebilir hem de başkalarının eklediği videolara ulaşabilirsiniz. Ama instagram fotoğraflarda olduğu gibi videoları da indirmemize izin vermiyor. Sitemizdeki video indirme aracını kullanarak istediğiniz kadar videoyu telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram storylerini telefon ve bilgisayara yükleme araçları: Instagram sadece fotoğraf ve videoları ana sayfaya yüklemeye değil bazı fotoğraf ve videoları instagram story adı verilen bölüme de yükleme imkânı sunuyor. Ancak bu storyler 24 saat içerisinde otomatik olarak siliniyor ve başka kişilerin storylerini silindikten sonra tekrar görmemiz maalesef mümkün değil. Bu storyleri telefonunuza ya da bilgisayarınıza sitemiz aracılığı ile ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Instagram’da takip etmeyenleri bulma aracı: Instagram kişilerin birbirlerini takip ederek birbirlerinin gönderilerinden haberdar olmalarına olanak sağlıyor. Sizleri kimin takip ettiğini tek tek bakarak kontrol edebilirsiniz. Ancak çok fazla takipçisi olan işletme hesapları ve çeşitli satış hesaplarının işini kolaylaştıracak bir aracımız var. Sitemizden kolay ve hilesiz bir şekilde sizleri kimin takip edip kimin etmediği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere Instagramda gerekli olan birçok aracımız var. Bunları kullanmadan, bu hizmetimizden yararlanmadan İnstagramda ilerleyebilmeniz oldukça zor. İnstagramınızı ne kadar aktif kullanırsanız ve size sağlayacağımız instagram araçları hizmetimizden ne kadar faydalanırsanız istediğiniz popülerlik düzeyine o kadar yakınlaşırsınız. Sosyal medyada kalıcı olabilmeniz ve insanları etkileyebilmeniz için mutlaka bizlerden yararlanmanızı öneririz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden ve bedava olarak herhangi bir program kurulumuna ihtiyaç duymadan bizlerden instagram araçları hizmetini sağlayabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek