Instagram ID Bulma ve Sorgulama2020-02-20T13:07:20+03:00
Fotoğraf

Instagram on yıldır fotoğraf düzenleme ve paylaşma amacı ile kurulmuştur. Ama yıllar içerinde sadece bu amaçla yetinmeyip kendine yeni amaçlarda edinmiştir. Örneğin video yüklenmeye başlanmıştır. Sadece fotoğraf yüklemek için değil aynı zamanda Instagram hesapları açılıp tanıtımlar, reklamlar ve satışlar yapılmaya başlanmıştır.

İlk açıldığında Instagram’a giren kişi sayısı az iken son yıllarda milyonlarca insan bu uygulamayı günde birçok kez ziyaret eder. Kişi sayısı arttığı için bir Instagram hesabının bilgilerine herhangi bir sebep ile ulaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için sizlere Instagram Id bulma aracı yardımcı olacaktır. Instagram Id bulma ile bir sosyal medya kullanıcısına ait istediğiniz bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Instagram Id bulma uygulaması internet ortamında çoğu alanda kullanılır. Son yıllarda Instagramda da sıklıkla kullanılır. İnternet ortamında birden çok Id kimliğimiz vardır. Ama bu kimliklerinden hepsi birbirinden farklıdır. Kullandığınız bütün Id’ler veri tabanlarının içinde sayılar olarak yerlerini alırlar. Bütün sosyal medya hesaplarınızda isimleriniz aynı olsa bile Id numaranız hepsinde farklıdır. Aynı parmak izi gibi herkesin farklı farklı ıd numaraları vardır.

Instagram Id Ne İşe Yarar?

Instagram Id numarasını bulduğunuzda o hesap ile ilgili aklınıza gelecek her şeyi bulmuşsunuz anlamına gelir. O yüzden Id numaraları çok önemlidir. Bu numara ile Instagram sayfasının hesap bilgilerine, takipçi sayısına, takip ettiklerine, paylamış olduğu fotoğraf sayısına, fotoğrafları kaç kişi beğenmiş, bu fotoğraf ya da videolar herkese açık mı değil mi gibi birçok sorunun cevabını Id numarası ile alırız. Peki aradığınız kişinin Id numarasını buldunuz ve aradığınız kişiye ait mi değil mi merak ediyorsunuz. Bu numarayı instagramdeposu.com üzerinden arattığınızda karşınıza aradığınız hesap çıkacaktır. Eğer hesap sahibi gönderilerini herkese açık yapmış ise bütün her şeye rahatlıkla bakabilirsiniz.

Instagram Id Nasıl Öğrenilir?

Instagram Id öğrenme işlemi sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Sadece Instagram Id bilgileri ile pass.txt dosyasına ihtiyaç vardır. Bunlar ile istediğiniz kişinin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey her kimin Id numarasına ihtiyacınız var ise o kişinin ismini tam ve doğru bir şekilde öğrenmek olacaktır. Peki Id numarasına nasıl ulaşabilirim sorusunun cevabı yazımızda. Öncelikle instagramdeposu.com sitesinde Id numarası bulma ile ilgili sayfaya giriyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken tek şey kimin Id numarasını öğrenmek istiyorsanız o kişinin adını yazmak olacaktır. Adı yazdıktan sonra kısa bir süre beklemeniz gerekir ve bazı web sitelerinde bu işlemden sonra sizin robot olup olmadığınızı anlamaya çalışır. Siz robot olmadığınızı belirttikten sonra Id numarasını bulmaya devam eder. Kısa bir süre sonra istediğiniz isimdeki kişinin Id numarası ekranda belirir. Sonuç olarak Instagram user name (isim) olarak Id numarasını öğrenme işlemi başarı ile gerçekleşmiş olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram ID demek, Instagram kullanıcısının kimliği demektir. Bu sebepten ötürü ID Bulma hizmeti Instagram hesapları için çok önemlidir. ID'nizi bularak istediğiniz işlemleri yapmak adına çok büyük kolaylıklar elde edersiniz.

Sitemiz üzerinden kullanacağınız hiçbir aracımız için sizlerden şifre istemeyiz. Kişisel bilgileriniz ve şifrelerinize gerek duymadan tüm araçları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Araçlarımız için sizlerden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Tamamen ücretsiz olarak kalitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 49 Değerlendirme
Instagram ID Bulma ve Sorgulama 53351 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram ID bulma aracımız ile Instagram profil hesabınızın username adresini girerek ID karşığını sorgulayabilirsiniz.

Ücretsiz hizmetiniz için

Ücretsiz hizmetiniz için teşekkürler.

5512019-12-13Elif
Elif
Instagram ID Bulma ve Sorgulama 53351 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram ID bulma aracımız ile Instagram profil hesabınızın username adresini girerek ID karşığını sorgulayabilirsiniz.

Memnuniyet açısından süper

Memnuniyet açısından süper bir hizmet. Kullanırken hiç zorlanmadım. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

5512019-12-13Engin
Engin
Instagram ID Bulma ve Sorgulama 53351 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram ID bulma aracımız ile Instagram profil hesabınızın username adresini girerek ID karşığını sorgulayabilirsiniz.

Çok kaliteli bir

Çok kaliteli bir hizmet. Hem de bedava.

5512019-12-13Melih Gülenyüz
Melih Gülenyüz